*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2017-09-08 11:57:19 | Просмотров: 354

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н.

З 23 по 27 жовтня 2017 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбудеться ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2003 р. н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться о 1300 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-09-12 15:32:38 | Просмотров: 150

Суперкубок України серед чоловіків

28 жовтня 2017 р. о 18.00 у місті Києві, на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться Суперкубок України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

 

 

 Виклики

Дата: 2017-06-26 13:53:54 | Просмотров: 1287

Орієнтовний календар всеукраїнських змагань і навчально-тренувальних зборів на 2017 р.

Читати далі
Дата: 2017-10-11 10:14:27 | Просмотров: 54

ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед чоловіків

З 06 по 08 жовтня 2017 р. у місті Лісабон (Португалія) відбувся ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед чоловіків за участю національних збірних команд Литви, Португалії, Чехії та України.

 

Збірна команда нашої країни посіла перше місце в групі, здобувши путівку до раунду плей-офф, де зіграє зі збірною Мальти або Туреччини.

 

Читати далі
Дата: 2017-09-29 09:58:35 | Просмотров: 940

ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед жінок

З 04 по 08 жовтня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Верхньоключова 1/26) відбувся ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед жінок за участю національних збірних команд Ізраїлю, Мальти, Румунії, Словаччини, Швейцарії, Чехії та України.

Делегат змагань - Деян Перішич (Сербія).

 

Збірна команда нашої країни посіла четверте місце у групі, здобувши путівку до раунду плей-офф, де зіграє зі збірною Сербії.

 

 

Читати далі
Дата: 2017-09-04 11:23:22 | Просмотров: 635

Відкритий Кубок України серед жінок

З 28 по 30 вересня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться відкритий Кубок України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Лісун В. С. (НК).

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-09-04 11:17:53 | Просмотров: 419

Фінал Кубку України серед чоловіків

З 22 по 24 вересня 2017 р. у місті Львові, на базі басейну "НСБ ЛВС" відбувся фінал Кубку України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

 

 

 

  Виклики

 

Читати далі
Дата: 2017-09-04 11:08:25 | Просмотров: 586

Кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків

З 18 по 20 вересня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну Палацу підводного спорту відбулися кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків з водного поло.

Двома командами, які кваліфікувалися до фінальної частини Кубку, стали збірні Київщини та м. Маріуполя.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-08-31 14:12:13 | Просмотров: 669

Чемпіонат Європи серед юніорів

З 10 по 17 вересня 2017 р. у місті Гзіра (Мальта) відбулася фінальна частина чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

Юніорська збірна України посіла на турнірі 14 місце.

 

 

 

 

 

 

Група A

Група B

Група C

Група D

Хорватія

Іспанія

Сербія

Греція

Угорщина

Італія

Мальта

Росія

Чорногорія

Румунія

Грузія

Словаччина

Україна

Німеччина

Франція

Туреччина

Читати далі
Дата: 2017-08-04 11:32:36 | Просмотров: 733

ІІІ тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

З 22 по 26 серпня 2017 р. у місті Кам'янському, на базі басейну "МіКомп" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

 

 

 

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

 

Читати далі
Дата: 2017-05-17 11:44:43 | Просмотров: 1125

ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

З 03 по 07 липня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

Головний суддя змагань - Столяров С. Б. (НК).

 

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-06-06 11:50:50 | Просмотров: 580

ІІ серія ігор плей-офф за 3-4 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 26 по 28 червня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбулася ІІ серія ігор плей-офф за 3-4 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-06-06 11:47:07 | Просмотров: 359

ІІ серія ігор плей-офф за 1-2 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 23 по 25 червня 2017 р. у місті Львові, на базі басейну "ЦСК ЗСУ" відбулася ІІ серія ігор плей-офф за 1-2 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).


Чемпіоном України 2017 року серед чоловіків стала команда "Збірна Харківської області"! Вітаємо переможців!

Читати далі
Дата: 2017-05-15 12:32:50 | Просмотров: 1409

ІІ тур (група І) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 19 по 23 червня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур (група І) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р. н.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-05-15 12:45:42 | Просмотров: 888

ІІ тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р. н.

З 19 по 23 червня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбудеться ІІ тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р. н.

Головний суддя змагань - Фоміченко Г. Д. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Страницы: 1  2  3  4  5  6  >  >>  

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України

серед юнаків 2003 р.н.

 

 

23.10.17 - 27.10.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи

серед жінок

 

 

04.10.17 - 08.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10