*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2020-02-04 10:48:16 | Просмотров: 189

Конференція ФВПУ

13 березня 2020 року о 13.30 в місті Києві за адресою вул. Дмитрієвська, 18/24 відбудеться засідання чергової Конференції Федерації водного поло України.

 

У відповідності до рішення Виконкому ФВПУ на засідання Конференції запрошується по 1 делегату, який повинен бути обраний на загальних зборах/конференціях/осередках.

 

Реєстрація делегатів почнеться 13 березня о 13.00 за адресою вул. Дмитрієвська, 18/24. Делегати повинні мати документ, що засвідчує особу та витяг з протоколу загальних зборів/конференцій/осередків, підтверджуючи обрання делегата.

 

Порядок денний:

1. Зміни до Статуту ФВПУ;

2. Інше.

Дата: 2020-01-20 14:18:05 | Просмотров: 207

І тур ЧУ серед жінок

З 21 по 23 лютого 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться І тур відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С.В. (МК). 

Технічне засідання відбудеться 21 лютого об 11:30 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-01-23 11:29:25 | Просмотров: 314

ІІ тур ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н.

З 27 лютого по 01 березня 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання відбудеться 27 лютого о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-01-21 10:32:55 | Просмотров: 380

І тур (група А) ЧУ серед юнаків 2006 р.н.

З 28 лютого по 02 березня 2020 р. у місті Києві на базі басейну  НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського" відбудеться І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Качалов О.Ю. (НК). 

Технічне засідання відбудеться 28 лютого о 14:30 в басейні НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-02-06 10:14:24 | Просмотров: 76

І тур (група ІІ) ЧУ серед юніорів 2004 р.н.

З 09 по 13 березня 2020 р. у місті Харкові на базі басейну  НТУ "ХПІ" відбудеться І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК). 

Технічне засідання відбудеться 09 березня о 09:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

 Виклики

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-02-13 15:28:21 | Просмотров: 32

НТЗ до ігор Світової Ліги (чоловіки)

4a86ed3595895(1).jpgЗ 10 по 15 березня 2020 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір до ігор Світової Ліги національної збірної команди України з водного поло (чоловіки).

 

 Виклики

Дата: 2020-02-04 09:54:08 | Просмотров: 76

I тур (група Б) ЧУ серед юнаків 2004 р.н.

З 11 по 15 березня 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться І тур (група Б) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). 

Технічне засідання відбудеться 11 березня о __:__ в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Дата: 2020-01-31 15:31:26 | Просмотров: 71

І тур (група А) ЧУ серед юнаків 2008 р.н.

З 13 по 15 березня 2020 р. у місті Львові на базі басейну  СК "Динамо" відбудеться І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2008 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Наумчик Є.Г. (НК). 

Технічне засідання відбудеться 13 березня о __:__ в басейні СК "Динамо".

 

 Виклики

Дата: 2020-02-19 14:23:55 | Просмотров: 11

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-19 (юніори)

4a86ed3595895(1).jpgЗ 18 по 24 березня 2020 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U-19 з водного поло (юніори).

 

 Виклики

Дата: 2020-01-31 15:19:53 | Просмотров: 53

ІІ тур ЧУ серед жінок

З 19 по 21 березня 2020 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С.В. (МК). 

Технічне засідання відбудеться 19 березня о __:__ в басейні НТУ "ХПІ".

 

 Виклики

Дата: 2020-02-19 16:09:27 | Просмотров: 9

МТ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-19 (юніори)

З 26 березня по 01 квітня 2020 р. у місті Новаки (Словаччина) національна збірна команда України U-19 (юніори) візьме участь у міжнародному турнірі з водного поло "Novaky Cup 2020".

 

  Виклики

Дата: 2020-02-19 13:05:00 | Просмотров: 7

І тур (група Б) ЧУ серед юнаків 2008 р.н.

З 01 по 05 квітня 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться І тур (група Б) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2008 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання відбудеться 01 квітня о __:__ в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Дата: 2020-02-19 16:17:04 | Просмотров: 6

Кваліфікаційні змагання до ЧЄ серед юніорів U-19

З 02 по 05 квітня 2020 р. у місті Стамбул (Туреччина) національна збірна команда України U-19 (юніори) візьме участь у кваліфікаційних змаганнях до чемпіонату Європи з водного поло.

 

  Виклики

Дата: 2020-02-19 14:19:19 | Просмотров: 5

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

4a86ed3595895(1).jpgЗ 03 по 07 квітня 2020 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U-17 з водного поло (юніори).

 

 Виклики

Дата: 2020-02-19 16:29:41 | Просмотров: 6

МТ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

З 09 по 12 квітня 2020 р. у місті Брно (Чехія) національна збірна команда України U-17 (юніори) візьме участь у міжнародному турнірі з водного поло "EU Nations 2020".

 

  Виклики

Страницы: 1  2  3  4  5  6  >  >>  

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: