*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2017-03-14 15:54:03 | Просмотров: 147

І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 03 по 07 квітня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбудеться І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Столяров С.Б. (НК).

 

 

 

 

 

Мандатна комісія відбудеться 03 квітня о 10.00 в басейні "НТУ-ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-21 16:10:45 | Просмотров: 86

І тур (група Б) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 07 по 09 квітня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну "НТУУ-КПІ" відбудеться І тур (група Б) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Качалов О. Ю. (Н.К.)

 

 

 

 

 

Мандатна комісія відбудеться 07 квітня о 15.30 в басейні "НТУУ-КПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-14 16:00:54 | Просмотров: 87

І тур (група В) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 02 по 04 квітня 2017 р. у місті Львові, на базі басейну "Динамо" відбудеться І тур (група В) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Наумчик Є. Г. (Н.К.)

 

 

 

 

 

Мандатна комісія відбудеться 02 квітня о __.__ в басейні "Динамо".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-14 16:05:25 | Просмотров: 81

І тур (група Г) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 04 по 06 квітня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбудеться І тур (група Г) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

 

 

 

 

Мандатна комісія відбудеться 04 квітня о __.__ в басейні "ДНУ".

 

  Виклики

Дата: 2016-11-23 14:56:25 | Просмотров: 1777

Чемпіонати України серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат 2017

Чемпіонати України серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат.

 

 

 

 

 

 

 

 

Читати далі
Дата: 2017-02-20 15:14:50 | Просмотров: 458

І тур (група А) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

З 20 по 22 березня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся І тур (група А) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Столяров С.Б. (НК).

 

 

 

 

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

 

 

Читати далі
Дата: 2017-02-20 15:03:19 | Просмотров: 300

І тур (група Б) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

З 20 по 22 березня 2017 р. у місті Маріуполь, на базі басейну "Нептун" відбувся І тур (група Б) відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Баранніков Г.Є. (НК).

 

 

 

 

 

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

Читати далі
Дата: 2017-02-20 14:18:42 | Просмотров: 225

ІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок

З 17 по 19 березня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок.

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-02-20 14:05:43 | Просмотров: 456

II тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків

З 17 по 19 березня 2017 р. у місті Маріуполь, на базі басейну "Нептун" відбувся ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

Судді: Качалов А. Ю. (НК), Махарадзе Г. Т. (НК).

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-09 16:43:02 | Просмотров: 592

Рішення виконкому ФВПУ від 06.03.2017

Роз'яснення щодо рішення ФВПУ:

 

Проти цього рішення були: Євтушок О. Ю., Лісун В. С., Баркалова Л. В. 

Лісун В.С. та Баркалова Л. В. виступали за дискваліфікацію гравця до кінця чемпіонату, а Євтушок О. Ю. - до кінця поточного року з умовною дискваліфікаціею на наступній рік.

За це рішення голосували: Кучеренко О. Г., Свіщов О. Ю., Смірнов М. О. та Висотін В. І.

 

Читати далі
Дата: 2017-02-13 15:37:56 | Просмотров: 142

Рішення виконкому ФВПУ від 13.02.2017

Дата: 2017-01-17 10:27:30 | Просмотров: 652

ІІІ тур відкритого XXVІ чемпіонату України з водного поло серед чоловіків (I тур Супер ліга)

З 22 по 24 лютого 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "ХПІ" відбувся IІІ тур відкритого Чемпіонату України серед чоловіків (І тур Супер ліга).

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК)

Судді: Бєлєвцов В. І. (МК), Лєбєдєв М. Є. (НК), Скуратов В. С. (НК), Гавриленко В. М. (І-ша категорія).

 

 

 

  Виклики

 

 

Читати далі
Дата: 2017-01-27 11:02:18 | Просмотров: 739

І тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р.н.

З 13 по 17 лютого 2017 р. відбувся І тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р.н.

 

Група А - місто Харків, на базі басейну "ХПІ". Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (М.К.). 

 

 

 

Група Б - місто Кам'янське, на базі басейну "Мікомп". Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (М.К.)

 

 

 Виклики (Група А)

 Виклики (Група Б)

 

 

Читати далі
Дата: 2017-01-16 12:41:28 | Просмотров: 697

I тур XXVI відкритого чемпіонату України з водного поло (жінки)

З 09 по 11 лютого 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "ХПІ" відбувся I тур відкритого чемпіонату України серед жінок.

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (М.К.)

 

 

 

   Виклики

Читати далі
Дата: 2016-12-28 13:53:15 | Просмотров: 937

ІІ тур відкритого XXVІ чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 02 по 05 лютого 2017 р. у місті Маріуполь, на базі басейну "Нептун" відбувся IІ тур відкритого Чемпіонату України серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (Н.К.)

Делегат ФВПУ - Євтушок О. Ю.

Судді: Бєлєвцов В. І. (МК), Антонюк О. В. (НК), Капінус В. В. (МК), Скуратов В. С. (НК).

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Страницы: 1  2  3  4  5  6  >  >>  
 

Н А Ш І   П А Р Т Н Е Р И:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2016-2017

(чоловіки)

 

СУПЕР ЛІГА

 

Клуб

Місце

«Динамо» м. Львів

1

Збірна Харківської області

2

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

3

Збірна м. Маріуполя

4

 

 


 

ВИЩА ЛІГА

 

Клуб

Місце

Збірна Київщини

 

Збірна Харківської області - 1

 

ХДВУФК № 1 м. Харків

 

СДЮШОР Клочкової - ХДВУФК № 1

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

Збірна Харківської області - 2  
 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

 (жінки)

 

Клуб

Місце

"Харків'яночка" Харківська обл.

1

СДЮШОР № 9 м. Київ

2

"Краматорськ" Донецька обл.

3

"ДНУ-Дніпро" м. Дніпро

4

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 1999 р.н.)

 

Клуб

Місце

 Збірна Харківської обл.

 

ХДВУФК № 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 2001 р.н.)

 

Клуб

Місце

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової

 

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

 

СОК "Євроспорт"

 

Збірна м. Маріуполя

 

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

 

Збірна м. Одеса

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"

 

ДЮСШ № 3 м. Львів

11


 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2003 р.н.)

 

 

Клуб

Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

КЗ ЛОР ЛУФК-"Євроспорт"

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

 

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР

Я. Клочкової

 

Ватерпольна академія

О. Баркалова

 

АРЕНА м. Тбілісі

 

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

 

"Динамо" м. Ужгород

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

Збірна м. Одеси

 

Збірна м. Маріуполя

 

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2005 р.н.)

 

 

Клуб

Місце

"Динамо-Леви"

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

 

Ватерпольна академія О. Баркалова

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

 

КВВС "Аквапарк"

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко м. Львів

 

СОК "Євроспорт" м. Львів

 

ДЮСШ № 3 м. Львів

 

Збірна Київщини

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

ВК м. Ужгород

 

"Динамо" м. Ужгород