*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Финал чемпионата Европы среди юниорок U - 19

С 07 по 14 сентября 2014 г. в г. Рим Лидо ди Остия (Италия) состоялся финал чемпионата Европы среди юниорок 1995 г.р. и младше.

 

 

 

 

 

 

7 сентября, воскресенье 

 

12:30

GAME 1

31 : 0

Нидерланды - Израиль

14:00

GAME 2

21 : 2

Греция - Великобритания

15:30

GAME 3

10 : 6

Словакия - Португалия

17:00

GAME 4

21 : 2

Испания - Турция

18:30

GAME 5

29 : 5

Россия - Сербия

20:00

GAME 6

33 : 5

Италия - Швейцария

 

 

8 сентября, понедельник

 

12.30

GAME 9

6 : 14 Португалия - Великобритания

14.00

GAME 10

16 : 4 Греция - Словакия
15.30

GAME 11

8 : 4 Сербия - Турция
17.00

GAME 12

7 : 8 Испания - Россия

18.30

GAME 13

11 : 7 Нидерланды - Венгрия

20.00

GAME 14

17 : 4

Италия - Украина

 

 

9 сентября, вторник

 
12.30

GAME 17

15 : 2  Украина - Швейцария
14.00

GAME 18

21 : 1 Испания - Сербия
15.30

GAME 19

36 : 1
 Россия - Турция
17.00

GAME 20

26 : 0
 Венгрия - Израиль
18.30

GAME 21

28 : 3
Греция - Португалия

20.00

GAME 22

7 : 10

Словакия - Великобритания

                                                                                              

 

10 сентября, среда

 

15.30

RM1 37 : 1 Венгрия - Швейцария

17.00

RM2 9 : 6 Украина - Израиль

18.30

RM3 10 : 7 Великобритания - Сербия

20.00

RM4 21 : 1 Испания - Словакия

 

11 сентября, четверг

 

14.00 4B-4D 10 : 7 Португалия - Турция за 13-14 место
15.30 QF1 11 : 8 Венгрия - Россия  
17.00 QF2 4 : 25 Украина - Греция  
18.30 QF4 8 : 6 Испания - Нидерланды  
20.00 QF3 1 : 16 Великобритания - Италия  

 

12 сентября, пятница

 

17.00

QF5

4 :20

Швейцария - Сербия

18.30

QF6 2 : 3 Израиль - Словакия

 

13 сентября, суббота

 

12.30 LQF5-LQF6 1 :15 Швейцария - Израиль за 11-12 место
14.00 WQF5-WQF6 13 : 12 Сербия - Словакия за 9-10 место
15.30 SF1 23 : 4 Россия - Великобритания  
17.00 SF2 0 : 22 Украина - Нидерланды  
18.30 SF4 10 : 6 Греция - Испания  
20.00 SF3 11 : 12 Венгрия - Италия  

 

14 сентября, воскресенье

 

15.00 LSF1-LSF2 8 : 7 Великобритания - Украина за 7-8 место
16.30 WS1-WSF2 11 : 10 Россия - Нидерланды за 5-6 место
18.00 LSF3-LSF4 6 : 7 Венгрия - Испания за 3-4 место
19.30 WSF3-WSF4 6 : 7 Италия - Греция за 1-2 место

 

 

Место Страна
1 Греция
2 Италия
3 Испания
4 Венгрия
5 Россия
6 Нидерланды
7 Великобритания
8 Украина
9 Сербия
10 Словакия
11 Израиль
12 Швейцария
13 Португалия
14 Турция

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України

серед юнаків 2003 р.н.

 

 

23.10.17 - 27.10.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи

серед жінок

 

 

04.10.17 - 08.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10