*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юнаків 2001 р.н.

З 29 червня по 03 липня 2015 р. в м. Харкові в басейні "НТУ ХПІ" відбудеться  чемпіонат України серед юнаків 2001 р.н.

Головний суддя змагань Бєлевцов В.І. (м. Харків)

 

 

29 червня 2015 р. (понеділок)

 

7:00

Нарада тренерів та суддів

 

1

8:00

ЛУФК Львів

СДЮШОР ім. Я. Клочковой

26-2

8-0;7-0;2-2;9-0

2

9:15

Харківска область 3

Маріуполь

1-14

0-4;0-3;0-341-4

3

10:30

Харківская область 1 

Одеса

16-5

3-0;4-0;4-2;5-3

4

11:45

Євроспорт Львів  

Динамо Львів

12-3

5-1;3-1;2-1;2-0

5

13:00

Харківска область 2

Дніпропетровськ

7-13

4-2;4-1;2-5;3-1

30 червня 2015 р. (вівторок)

 

6

8:00

Харківска область 2

Харківска область 3   

14-3

2-0;4-1;4-2;4-0

7

9:15

Маріуполь

ЛУФК Львів

8-10

2-1;2-3;1-3;3-3

8

10:30

СДЮШОР ім. Я. Клочковой

Дніпропетровськ

1-21

0-3;0-5;0-7;1-6

9

11:45

Одеса

Євроспорт Львів

16-8

2-2;4-2;4-2;6-2

10

13:00

Динамо Львів

Харківска область 1

5-23

1-6;3-4;0-5;1-8

01 липня 2015 р. (середа)

 

11

9:45

Харківска область 1

Маріуполь

11-6

4-1;2-1;1-2;4-2

12

11:00

ЛУФК Львів

Одеса

13-8

4-2;3-1;3-3;3-2

13

12:15

Євроспорт Львів

Харківска область 2

5-9

0-1;2-2;2-2;1-4

14

13:30

Дніпропетровськ

Динамо Львів

12-9

5-2;1-5;1-2;5-0

15

14:45

Харківска область 3

СДЮШОР ім. Я. Клочковой

7-4

1-0;1-1;1-1;4-2

2 липня 2015 р. (четвер)

 

16

9:45

Харківска область 1

СДЮШОР ім.Я.Клочковой

24-2

4-0;5-1;7-0;8-1

17

11:00

ЛУФК Львів

Харківска область 2

8-9

1-3;4-3;2-1;1-2

18

12:15

Євроспорт Львів

Маріуполь

5-8

1-3;1-1;1-1;2-3

19

13:30

Дніпропетровськ

Одеса

22-9

6-4;2-2;6-3;8-0

20

14:45

Харківска область 3

Динамо Львів

15-10

5-1;4-2;5-1;1-6

03 илипня 2015 г. ( п'ятниця )

 

21

9:45

Харківска область 2

Харківска область 1

1-10

1-2;0-2;0-3;0-3

22

11:00

Маріуполь

Дніпропетровськ

8-6

2-6;2-2;2-0;0-3

23

12:15

Динамо Львів

ЛУФК Львів

6-11

2-6;2-2;2-0;0-3

24

13:30

СДЮШОР ім. Я. Клочковой

Євроспорт Львів

3-16

0-6;1-0;1-5;1-5

25

14:45

Одеса

Харківска область 3

13-6

4-1;4-1;5-1;0-3

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Кубок України серед чоловіків

 

 

22.09.17 - 24.09.17

 

 

м. Львів, басейн "НСБ ЛВС"

 

 

Трансляція:

24.09.17, 1130

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Кваліфікаційні змагання

Кубку України серед чоловіків

 

 

18.09.17 - 20.09.17

 

 

м. Київ,

басейн Палацу підводного спорту

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10