*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Кубок України (чоловіки)

У м. Львів, в басейні "СКА" з 10 по 12 липня 2015 р., відбудеться фінальна частина Кубку України серед чоловічих команд.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (м. Київ)

 

 

 

 

 

 

 

КВАЛІФІКАЦІЯ КУ

1 день 26.06.2015 г. п'ятниця м. Дніпродзержинськ

 

ігр

час

Команда (Білі)

Команда(Сині)

рахунок

По періодам

1

18.30

 ДНУ-ДНЕПР г.Днепропетровск

  ИЛЬИЧЕВЕЦ г .Мариуполь

10-13

4-2;2-4;3-4;1-3

2

19.45

  НТУ «ХПИ» - ШВСМ г. Харьков

  Сборная Киевской области

6-5

2-1;1-1;2-2;1-1

 

 

2 день 27.06.2015р. субота м. Дніпродзержинськ

 

3

18.00

ДНУ-ДНЕПР г. Днепропетровск

НТУ «ХПИ» - ШВСМг. Харьков

10-8

0-3;5-3;2-1;3-1

4

19.15

 Сборная Киевской области

  ИЛЬИЧЕВЕЦ г .Мариуполь

7-6

1-1;1-2;3-2;2-1

                             

 3 день 28.06.2015 г. неділя м. Дніпродзержинськ

 

5

09.00

НТУ «ХПИ» - ШВСМ г. Харьков

ИЛЬИЧЕВЕЦ г .Мариуполь

8-5

 

2-1;3-3;2-1;1-0

6

10.15

ДНУ-ДНЕПРг. Днепропетровск

Сборная Киевской области

8-7

2-1;3-3;1-2;2-1

     

ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА

1 день 10.07.2015 г. п'ятниця м. Львів

 

 

 

час

ігр

Команда (Білі)

Команда (Сині)

рахунок

По періодам

1

18.30

ДНУ-ДНЕПР г. Днепропетровск

НТУ «ХПИ»ШВСМ г. Харьков

7-10

1-2;3-3;2-3;1-2

2

19.45

"Слобожанец" Харьков

"Динамо" Львов

7-7

1-4;1-1;3-1;2-1

                 

 2 день 11.07.2015 р. субота м. Львів

 

3

10.00 "Слобожанец" Харьков

ДНУ-ДНЕПР г. Днепропетровск

21-8

8-1;7-2;3-3;3-2

4

11.15

"Динамо" Львов

НТУ «ХПИ» - ШВСМ г. Харьков

16-3

3-0;4-1;4-1;5-1

 

5

17.30 НТУ «ХПИ» - ШВСМ г. Харьков

"Слобожанец" Харьков

4-16

0-3;2-6;1-3;1-4

6

18.45

"Динамо" Львов

ДНУ-ДНЕПР г. Днепропетровск

23-6

7-0;5-1;8-2;3-3

                             

 3 день 12.07.2015 г. неділя м. Львів

 

7

10.30

НТУ "ХПИ"- ШВСМ Г. Харьков

ДНУ-Днепр Г. Днепропетровск

 

13-14

3-2;3-3;2-3;3-3 По пенальти 2-3

8

12.00 "Динамо" Львов

"Слобожанец" Харьков

7-4

2-0;1-1;3-2;1-1

      

1 місце - " Динамо " Лвов

2 місце - " Слобажанец " Г. Харьков 

3 місце -  ДНУ Г. Днепропетровск

4 місце -  ХПИ-НТУ Г. ХАРЬКОВ

5 місце - Сборная Киевской области

6 місце - ИЛЬИЧЕВЕЦ г .Мариуполь

 

 

    

 

ПОПЕРЕДНЯ ГРА:

 

ІV тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України

(Супер ліга) з водного поло

серед чоловіків

 

  Харьков
5 : 17

ВК "Маріуполь"

 

Збірна Харківської області

 

26.05.2017, 18:00

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Kpi.jpg
20 : 5

"Динамо",

м. Львів

 

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

 

26.05.2017, 19:10

 

басейн "ЗСУ ЦСКА"
(м. Львів)

 


 

НАСТУПНА ГРА:

 

ІV тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України

(Супер ліга) з водного поло

серед чоловіків

 

Kpi.jpg  
_ : _

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

 

ВК "Маріуполь"

 

27.05.2017, 18:00

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Харьков
_ : _

"Динамо",

м. Львів

 

Збірна Харківської області

 

27.05.2017, 19:10

 

басейн "ЗСУ ЦСКА"

(м. Львів)

 

 


 

НАШІ ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2016-2017

(чоловіки)

 

СУПЕР ЛІГА

 

КЛУБ

МІСЦЕ

«Динамо», м. Львів

1

Збірна Харківської області

2

НТУ «ХПІ» - ШВСМ,м. Харків

3

ВК "Маріуполь"

4

 

 


 

ВИЩА ЛІГА

 

КЛУБ

МІСЦЕ

Збірна Харківської області - 1

1

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2

"Меотіда", м. Маріуполь

3

Збірна Київщини

4

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

5

ХДВУФК №1, м. Харків

6

Збірна Харківської області - 2

7

СДЮШОР ім. Я. Клочкової 8
 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

 (жінки)

 

КЛУБ

МІСЦЕ

"ШВСМ-ХПІ" - Збірна Харківської обл.

1

СДЮШОР № 9, м. Київ

2

Збірна Донецької обл.

3

"ДНУ-Дніпро", м. Дніпро

4

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 1999 р.н.)

 

КЛУБ

МІСЦЕ

 Збірна Харківської обл.

 

ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК № 1, м. Харків

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3,

м. Львів

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 2001 р.н.) 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СОК "Євроспорт", м. Львів

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

 

Збірна м. Львова

 


 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2003 р.н.) 

 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

КЗ ЛОР "ЛУФК"- ДЮСШ № 3,

м. Львів

 

КЗ ЛОР ЛУФК - СОК "Євроспорт", м. Львів

 

"Динамо", м. Ужгород

 

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР

ім. Я. Клочкової, м. Харків

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

АРЕНА, м. Тбілісі (Грузія)

 

КДЮСШ "Динамо", м. Київ

 

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

 

СДЮШОР № 9, м. Київ – 1

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1

13

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

14

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2

15

СДЮШОР № 9, м. Київ – 2 16
 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2005 р.н.) 

 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка - 2,

м. Львів

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР № 9, м. Київ

 

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1

м. Харків

 

КВВС "Аквапарк", м. Львів

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

 

СОК "Євроспорт", м. Львів

 

ДЮСШ № 3, м. Львів - 1

 

ДЮСШ № 3, м. Львів - 2  

Збірна Київщини

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро - 1

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро - 2

 

ВК м. Ужгорода