*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Кубок України (чоловіки)

У м. Львів, в басейні "СКА" з 10 по 12 липня 2015 р., відбудеться фінальна частина Кубку України серед чоловічих команд.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (м. Київ)

 

 

 

 

 

 

 

КВАЛІФІКАЦІЯ КУ

1 день 26.06.2015 г. п'ятниця м. Дніпродзержинськ

 

ігр

час

Команда (Білі)

Команда(Сині)

рахунок

По періодам

1

18.30

 ДНУ-ДНЕПР г.Днепропетровск

  ИЛЬИЧЕВЕЦ г .Мариуполь

10-13

4-2;2-4;3-4;1-3

2

19.45

  НТУ «ХПИ» - ШВСМ г. Харьков

  Сборная Киевской области

6-5

2-1;1-1;2-2;1-1

 

 

2 день 27.06.2015р. субота м. Дніпродзержинськ

 

3

18.00

ДНУ-ДНЕПР г. Днепропетровск

НТУ «ХПИ» - ШВСМг. Харьков

10-8

0-3;5-3;2-1;3-1

4

19.15

 Сборная Киевской области

  ИЛЬИЧЕВЕЦ г .Мариуполь

7-6

1-1;1-2;3-2;2-1

                             

 3 день 28.06.2015 г. неділя м. Дніпродзержинськ

 

5

09.00

НТУ «ХПИ» - ШВСМ г. Харьков

ИЛЬИЧЕВЕЦ г .Мариуполь

8-5

 

2-1;3-3;2-1;1-0

6

10.15

ДНУ-ДНЕПРг. Днепропетровск

Сборная Киевской области

8-7

2-1;3-3;1-2;2-1

     

ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА

1 день 10.07.2015 г. п'ятниця м. Львів

 

 

 

час

ігр

Команда (Білі)

Команда (Сині)

рахунок

По періодам

1

18.30

ДНУ-ДНЕПР г. Днепропетровск

НТУ «ХПИ»ШВСМ г. Харьков

7-10

1-2;3-3;2-3;1-2

2

19.45

"Слобожанец" Харьков

"Динамо" Львов

7-7

1-4;1-1;3-1;2-1

                 

 2 день 11.07.2015 р. субота м. Львів

 

3

10.00 "Слобожанец" Харьков

ДНУ-ДНЕПР г. Днепропетровск

21-8

8-1;7-2;3-3;3-2

4

11.15

"Динамо" Львов

НТУ «ХПИ» - ШВСМ г. Харьков

16-3

3-0;4-1;4-1;5-1

 

5

17.30 НТУ «ХПИ» - ШВСМ г. Харьков

"Слобожанец" Харьков

4-16

0-3;2-6;1-3;1-4

6

18.45

"Динамо" Львов

ДНУ-ДНЕПР г. Днепропетровск

23-6

7-0;5-1;8-2;3-3

                             

 3 день 12.07.2015 г. неділя м. Львів

 

7

10.30

НТУ "ХПИ"- ШВСМ Г. Харьков

ДНУ-Днепр Г. Днепропетровск

 

13-14

3-2;3-3;2-3;3-3 По пенальти 2-3

8

12.00 "Динамо" Львов

"Слобожанец" Харьков

7-4

2-0;1-1;3-2;1-1

      

1 місце - " Динамо " Лвов

2 місце - " Слобажанец " Г. Харьков 

3 місце -  ДНУ Г. Днепропетровск

4 місце -  ХПИ-НТУ Г. ХАРЬКОВ

5 місце - Сборная Киевской области

6 місце - ИЛЬИЧЕВЕЦ г .Мариуполь

 

 

    

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Відкритий чемпіонат України

серед юніорок 1999 р.н.

 

 

10.11.17 - 12.11.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Суперкубок України

серед чоловіків

 

 

28.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10