*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

11 Чемпіонат світу серед юніорок U-20

   11 Чемпіонат світу серед юніорок U - 20 відбудеться з 17 по 23 серпня 2015 року в м. Волос (Греція). В світовій першості приймуть участь 16 найкращих команд світу.

 

 

GROUP A   Great Britain, Japan Greec, Russia

GROUP B   Hungary, New Zealand, South Africa, Brazil

GROUP C   Australia, Italy, Canada, Netherland

GROUP D   Ukraine,  USA, Spain, Mexico

 

 

 

 

 

онлайн трансляції ігор: http://volos2015.com/

 

результати змагань онлайн:  http://volos2015.com/ranking/

 

 

Склад збірної:

 

LAST NAME/FIRST NAME

FUNCTION

1

LEBEDIEV MYKHAILO

head coahc

2

MELNYCHUK NATALIIA

coach

3

PETRENKO INESA

doctor

4

BYELYEVTSOV VYACHESLAV

referee

5

MELNYCHUK ANASTASIIA

athlet

6

ANDRIEIEVA MARIIA

athlet

7

TELYPKO DINA

athlet

8

FEDUTENKO KATERYNA

athlet

9

KOVHAN SNIZHANA

athlet

10

KHODOS YELYZAVETA

athlet

11

BULAKH ANFISA

athlet

12

DVORZHETSKA MARIIA

athlet

13

POGORILA OLENA

athlet

14

LENSKA KATERYNA

athlet

 

 

ПОПЕРЕДНЯ ГРА:

 

ІV тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України

(Супер ліга) з водного поло

серед чоловіків

 

  Харьков
5 : 17

ВК "Маріуполь"

 

Збірна Харківської області

 

26.05.2017, 18:00

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Kpi.jpg
20 : 5

"Динамо",

м. Львів

 

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

 

26.05.2017, 19:10

 

басейн "ЗСУ ЦСКА"
(м. Львів)

 


 

НАСТУПНА ГРА:

 

ІV тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України

(Супер ліга) з водного поло

серед чоловіків

 

Kpi.jpg  
_ : _

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

 

ВК "Маріуполь"

 

27.05.2017, 18:00

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Харьков
_ : _

"Динамо",

м. Львів

 

Збірна Харківської області

 

27.05.2017, 19:10

 

басейн "ЗСУ ЦСКА"

(м. Львів)

 

 


 

НАШІ ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2016-2017

(чоловіки)

 

СУПЕР ЛІГА

 

КЛУБ

МІСЦЕ

«Динамо», м. Львів

1

Збірна Харківської області

2

НТУ «ХПІ» - ШВСМ,м. Харків

3

ВК "Маріуполь"

4

 

 


 

ВИЩА ЛІГА

 

КЛУБ

МІСЦЕ

Збірна Харківської області - 1

1

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2

"Меотіда", м. Маріуполь

3

Збірна Київщини

4

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

5

ХДВУФК №1, м. Харків

6

Збірна Харківської області - 2

7

СДЮШОР ім. Я. Клочкової 8
 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

 (жінки)

 

КЛУБ

МІСЦЕ

"ШВСМ-ХПІ" - Збірна Харківської обл.

1

СДЮШОР № 9, м. Київ

2

Збірна Донецької обл.

3

"ДНУ-Дніпро", м. Дніпро

4

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 1999 р.н.)

 

КЛУБ

МІСЦЕ

 Збірна Харківської обл.

 

ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК № 1, м. Харків

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3,

м. Львів

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 2001 р.н.) 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СОК "Євроспорт", м. Львів

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

 

Збірна м. Львова

 


 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2003 р.н.) 

 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

КЗ ЛОР "ЛУФК"- ДЮСШ № 3,

м. Львів

 

КЗ ЛОР ЛУФК - СОК "Євроспорт", м. Львів

 

"Динамо", м. Ужгород

 

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР

ім. Я. Клочкової, м. Харків

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

АРЕНА, м. Тбілісі (Грузія)

 

КДЮСШ "Динамо", м. Київ

 

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

 

СДЮШОР № 9, м. Київ – 1

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1

13

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

14

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2

15

СДЮШОР № 9, м. Київ – 2 16
 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2005 р.н.) 

 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка - 2,

м. Львів

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР № 9, м. Київ

 

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1

м. Харків

 

КВВС "Аквапарк", м. Львів

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

 

СОК "Євроспорт", м. Львів

 

ДЮСШ № 3, м. Львів - 1

 

ДЮСШ № 3, м. Львів - 2  

Збірна Київщини

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро - 1

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро - 2

 

ВК м. Ужгорода