*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Квалификация чемпионата Европы (мужчины) ІІ раунд

 

 

З 25 по 27 вересня 2015 року в м. Шалон-ан-Шампань (Франція) відбудеться ІІ раунд Кваліфікаційних ігор до чемпіонату Європи 2016. Суперниками нашої збірної в підгрупі будуть збірні Словакії, Франції та Білорусі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 день 25.09.2015 г.

 

игр

Время

Команда (Белые)

Команда (Синие)

Счет

По периодам

1

18.00

UKR

SVK

3-13

1-3;0-4;1-4;1-2

2

20.00

FRA BLR 17-4

4-1;6-0;4-1;3-2

                  

 

 

 

         2 день 26.09.2015 г.

 

3

18.00

BLR UKR 9-9 3-3;2-2;2-3;2-1

4

20.00

FRA SVK 10-9

3-3;3-3;1-0;3-3

                     

       3 день 27.09.2015 г.

 

5

09.00 SVK BLR 17-5 5-2;3-0;5-1;4-2

6

10.30 FRA UKR 17-6 6-1;5-2;3-2;3-1

                 

 

Склад делегації:

 

1.

Завізіон Валерій Михайлович

головний тренер

м. Київ

2.

Євтушок Олександр Юрійович

тренер

м. Київ

3. Петренко Інеса Олександрівна тренер лікар м. Київ

4.

Абрамов Олександр Іванович

Слобожанець

м. Харків

5.

Апостол Микита Олександрович

Динамо

м. Астрахань (Росія)

6.

Войтенко Володимир Валерійович 

Хорнетс

м. Кошице (Словакія)

7.

Волончук Денис Володимирович

Динамо

м. Львів

8.

Дзядик Богдан Богданович

Динамо

м. Львів

9.

Дядюра Олександр Сергійович

Динамо

м. Львів

10.

Єрмаков Олександр Костянтинович

Слобожанець

м. Харків

11.

Маметьєв Юрій Вікторович

Динамо

м. Львів

12.

Наволоков Кирило Юрійович

Слобожанець

м. Харків

13.

Петров Віталій Володимирович

Шаркс

  м. Петахтікуа (ІзраЇль)

14.

Ратков Максим Володимирович

Хорнетс

   Словакія (Словакія)

15.

Шведов Олексій Володимирович

Динамо

   м. Львів

16. Грищук Роман Володимирович Динамо    м. Львів

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Відкритий чемпіонат України

серед юніорок 1999 р.н.

 

 

10.11.17 - 12.11.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Суперкубок України

серед чоловіків

 

 

28.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10