*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 1999 р.н.

З 12 по 16 жовтня 2015 р. в м. Одеса в басейні "ОНМА" відбудеться  ІІІ фінальний тур чемпіонату України серед юнаків 1999 р.н.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 жовтня 2015 Понеділок

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
1 13.30  зб.Хрківської обл. 3   КДЮСШ  Маріуполь  6-11  3-1; 3-5; 0-2; 0-3
2 14.30  зб.Хрківської обл. 1   УФК Львів  6-7  2-2; 0-2; 3-1; 1-2
3 15.30  СДЮШОР Дніпро-вськ.   ДЮСШ Одеса  4-13  0-4; 1-3; 1-3; 2-3

 

13 жовтня 2015 Вівторок

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
4 13.30  КДЮСШ  Маріуполь  СДЮШОР Дніпро-вськ. 12-12 2-2; 5-2; 2-4; 3-4
5 14.30  УФК Львів  зб.Хрківської обл. 3 21-1 5-0; 3-1; 6-0; 5-0
6 15.30  ДЮСШ Одеса  зб.Хрківської обл. 1 5-12 0-1; 1-5; 0-2; 4-4

 

14 жовтня 2015 Середа

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
7 13.30  зб.Хрківської обл. 3  зб.Хрківської обл. 1 4-10 0-1; 0-6; 2-3; 2-0
8 14.30  УФК Львів    СДЮШОР Дніпро-вськ. 14-6 1-2; 7-1; 3-1; 3-2
9 15.30  ДЮСШ Одеса  КДЮСШ  Маріуполь 16-4 3-0; 3-1; 6-2; 4-1

 

15 жовтня 2015 Четвер

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
10 13.30   СДЮШОР Дніпро-вськ.  зб.Хрківської обл. 3 10-5 4-1; 0-2; 4-1; 2-1
11 14.30  КДЮСШ  Маріуполь  зб.Хрківської обл. 1 5-14 1-4; 1-2; 1-2; 2-6
12 15.30  ДЮСШ Одеса  УФК Львів 12-7 4-1; 4-2; 2-3; 2-1

 

16 жовтня 2015 П'ятниця

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
13 10.30  зб.Хрківської обл. 1   СДЮШОР Дніпро-вськ. 11-4 3-0; 5-0; 2-2;1-2
14 11.30  УФК Львів  КДЮСШ  Маріуполь 16-7 3-3; 4-2; 5-1; 3-1
15 12.30   зб.Хрківської обл. 3   ДЮСШ Одеса 2-17 1-3; 0-5; 0-5; 1-4

 

 

Команди місце
Харківська обл.-1  1
ДЮСШ Одеса 2
УФК Львів 3
КДЮСШ  Маріуполь 4
СДЮСШОР Дніпропетровськ 5
зб.Хрківської обл. 3 6

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Відкритий чемпіонат України

серед юніорок 1999 р.н.

 

 

10.11.17 - 12.11.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Суперкубок України

серед чоловіків

 

 

28.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10