*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 1999 р.н.

З 12 по 16 жовтня 2015 р. в м. Одеса в басейні "ОНМА" відбудеться  ІІІ фінальний тур чемпіонату України серед юнаків 1999 р.н.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 жовтня 2015 Понеділок

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
1 13.30  зб.Хрківської обл. 3   КДЮСШ  Маріуполь  6-11  3-1; 3-5; 0-2; 0-3
2 14.30  зб.Хрківської обл. 1   УФК Львів  6-7  2-2; 0-2; 3-1; 1-2
3 15.30  СДЮШОР Дніпро-вськ.   ДЮСШ Одеса  4-13  0-4; 1-3; 1-3; 2-3

 

13 жовтня 2015 Вівторок

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
4 13.30  КДЮСШ  Маріуполь  СДЮШОР Дніпро-вськ. 12-12 2-2; 5-2; 2-4; 3-4
5 14.30  УФК Львів  зб.Хрківської обл. 3 21-1 5-0; 3-1; 6-0; 5-0
6 15.30  ДЮСШ Одеса  зб.Хрківської обл. 1 5-12 0-1; 1-5; 0-2; 4-4

 

14 жовтня 2015 Середа

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
7 13.30  зб.Хрківської обл. 3  зб.Хрківської обл. 1 4-10 0-1; 0-6; 2-3; 2-0
8 14.30  УФК Львів    СДЮШОР Дніпро-вськ. 14-6 1-2; 7-1; 3-1; 3-2
9 15.30  ДЮСШ Одеса  КДЮСШ  Маріуполь 16-4 3-0; 3-1; 6-2; 4-1

 

15 жовтня 2015 Четвер

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
10 13.30   СДЮШОР Дніпро-вськ.  зб.Хрківської обл. 3 10-5 4-1; 0-2; 4-1; 2-1
11 14.30  КДЮСШ  Маріуполь  зб.Хрківської обл. 1 5-14 1-4; 1-2; 1-2; 2-6
12 15.30  ДЮСШ Одеса  УФК Львів 12-7 4-1; 4-2; 2-3; 2-1

 

16 жовтня 2015 П'ятниця

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
13 10.30  зб.Хрківської обл. 1   СДЮШОР Дніпро-вськ. 11-4 3-0; 5-0; 2-2;1-2
14 11.30  УФК Львів  КДЮСШ  Маріуполь 16-7 3-3; 4-2; 5-1; 3-1
15 12.30   зб.Хрківської обл. 3   ДЮСШ Одеса 2-17 1-3; 0-5; 0-5; 1-4

 

 

Команди місце
Харківська обл.-1  1
ДЮСШ Одеса 2
УФК Львів 3
КДЮСШ  Маріуполь 4
СДЮСШОР Дніпропетровськ 5
зб.Хрківської обл. 3 6

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

 

 

03.07.2017 - 07.07.2017

 

 

м. Харків, басейн НТУ "ХПІ"

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
Збірна Харківської області 1
"Динамо", м. Львів 2
  "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
  ВК "Маріуполь" 4