*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2001 р.н.

З 26 по 30 жовтня 2015 р. в м. Дніпродзержинськ в басейні "Мікомп" відбудеться  ІІІ фінальний тур чемпіонату України серед юнаків 2001 р.н.

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (м. Київ)

Засідання представників команд та суддів 26.10.2015 в г. Олімпія о 16.00

 

 

 

 

26 жовтня 2015 Понеділок

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
1 18.00  УФК - ДЮСШ № 3 м. Львів   СОК Євроспорт м. Львів 21-6 5-1; 4-3; 7-1; 5-1
2 19.30  зб.Харківської обл. 1 зб.Харківської обл. 2 17-6 8-1; 7-2;1-2; 1-1
3 21.00  ДЮСШ Одеса КДЮСШ  м. Маріуполь    14-7 6-4; 2-1; 2-2; 4-0

 

27 жовтня 2015 Вівторок

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
4 08.30  зб.Харківської обл. 2 УФК - ДЮСШ № 3 м. Львів 11-28 4-6; 1-6; 4-10; 2-6
5 10.00  зб.Харківської обл. 1  ДЮСШ Одеса 14-8 3-1; 5-1; 3-4; 3-2
6 13.30 СОК Євроспорт м. Львів КДЮСШ  м. Маріуполь  9-16 1-4; 3-4; 2-4; 3-4

О 16.00 в г. Олімпія почнется засідання тренерської ради (юніорські та юнацькі команди)

 

28 жовтня 2015 Середа

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
7 08.30 СОК Євроспорт м. Львів  зб.Харківської обл. 1 3-17 0-5; 0-3; 0-3; 3-6
8 10.00 КДЮСШ  м. Маріуполь  УФК - ДЮСШ № 3 м. Львів 9-19 2-4; 3-4; 3-7; 11-4
9 13.30 ДЮСШ Одеса зб.Харківської обл. 2 10-11 2-1; 2-2; 4-3; 2-5

 

29 жовтня 2015 Четвер

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
10 08.30 УФК - ДЮСШ № 3 м. Львів зб.Харківської обл. 1 7-7 1-2; 1-1; 3-1; 2-4
11 10.00 ДЮСШ Одеса СОК Євроспорт м. Львів 17-13 3-1; 2-6; 7-4; 5-2
12 13.30 зб.Харківської обл. 2 КДЮСШ  м. Маріуполь 12-11 4-3; 1-2; 4-5; 3-1

 

30 жовтня 2015 П'ятниця

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
13 08.30 КДЮСШ  м. Маріуполь зб.Харківської обл. 1 9-13 5-4; 1-3; 2-1; 1-5
14 10.00 УФК - ДЮСШ № 3 м. Львів ДЮСШ Одеса 18-11 6-2; 4-1; 4-4; 4-4
15 11.30 зб.Харківської обл. 2 СОК Євроспорт м. Львів 19-14 5-5; 5-3; 7-1; 2-5

13.00  Нагородження переможців та призерів, парад закриття змагань.

 

Становище команд,  після 2-го туру

Команда

І

В

Н

П

О

Різниця

Місце

1

 Харківська обл.-1

5

5

0

0

15

63-20/ + 43

1

2

 Харківська обл.-2

5

3

1

1

10

42-45/ - 3

2

3

 ДЮСШ №3-УФК м. Львів

5

3

0

2

9

57-36/ + 21  

3

4

 ДЮСШ м. Одеса

5

2

1

2

7

59- 58/ +1

4

5

 КДЮСШ м. Маріуполь

5

2

0

3

6

41- 55/ - 14

5

6

 "Євроспорт" м. Львів

5

0

0

5

0

24-72/ - 48

6

Фінальне становище команд

Команда

І

В

Н

П

О

Місце

1

 Харківська обл.-1

10

9

1

0

28

1

2

ДЮСШ №3-УФК мЛьвів

10

7

1

2

22

2

3

 Харківська обл.-2

10

6

1

3

19

3

4

 ДЮСШ м. Одеса

10

4

1

5

13

4

5

 КДЮСШ м. Маріуполь

10

4

0

6

12

5

6

 "Євроспорт" м. Львів

10

0

0

10

0

6

 

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Відкритий чемпіонат України

серед юніорок 1999 р.н.

 

 

10.11.17 - 12.11.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Суперкубок України

серед чоловіків

 

 

28.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10