*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Дніпродзержинськ відбудеться  XXV відкритий чемпіонат України серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І.  (н. к.) м. Київ

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 10.11.2015 о 16.00 в готелі "Олімпія"

 

 

 

 

 

1 день 10.11.2015 г. 

 

1

18.30

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

Збірна Київщини 10-3 4-0; 3-1; 1-2; 2-0
2 20.00

Збірна. м. Одеса

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків 14-8 4-3; 4-1; 4-2; 2-2
3 21.30 «ДИНАМО» м. Львів Збірна м. Маріуполя 11-3 2-1; 2-0; 3-2; 4-0

 

 

2 день 11.11.2015 г.

 

4

10.00

Збірна Київщини

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

6-9 1-1; 2-4; 2-1; 1-3
5 11.30 Збірна м. Маріуполя Збірна. м. Одеса 6-9 0-1; 3-3; 1-3;2-2
6 13.00 «СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків «ДИНАМО» м. Львів 3-5 0-0; 1-1; 2-3; 0-1

 

 

3 день 12.11.2015 г.

 

7

10.00 НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків Збірна м. Маріуполя 9-5 3-1; 2-0; 2-0; 2-4

8

11.30 «ДИНАМО» м. Львів Збірна Київщини 19-3 5-1; 5-0;6-1; 3-1

9

13.00 Збірна. м. Одеса «СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків 5-8 2-1; 1-2; 1-5; 1-0
10 18.30 Збірна Київщини Збірна м. Маріуполя 12-11 4-3; 3-3; 2-2; 3-3
11 20.00 «СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків 12-7 6-1; 0-2; 2-2; 4-2
12 21.30 «ДИНАМО» м. Львів Сб. г. Одесса 12-4 3-0; 2-2; 4-2; 3-0

                 

4 день 07.06.2015г.

 

13

09.30

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків Збірна м. Маріуполя 11-7 2-2; 3-2; 3-1; 3-2

14

11.00

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків «ДИНАМО» м. Львів 8-15 1-3; 3-4;2-3; 2-5

15

12.30

Збірна. м. Одеса Збірна Київщини 9-3 3-0; 3-0; 2-1; 1-2

   

Рефері

 

Донецька область

1

Костанда В’ячеслав Ремович

1963

Міжнародна

категорія

Львівська область

1

Скуратов Вадим Станіславович

1967

Національна

категорія

Одеська область

1

Ставертій Олександр Вікторович

1963

Національна

категорія

Харківська область

1

Бєлєвцов В’ячеслав Іванович

1965

Міжнародна

категорія

2

Гончаренко Анна Миколаївна

1984

Міжнародна

категорія

Київська область

1

Клєстов Віталій Валерійович

1963

Перша категорі

 

                            

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Кубок України серед чоловіків

 

 

22.09.17 - 24.09.17

 

 

м. Львів, басейн "НСБ ЛВС"

 

 

Трансляція:

24.09.17, 1130

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Кваліфікаційні змагання

Кубку України серед чоловіків

 

 

18.09.17 - 20.09.17

 

 

м. Київ,

басейн Палацу підводного спорту

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10