*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 14 по 17 грудня 2015 року в м. Дніпродзержинськ відбудеться  XXV відкритий чемпіонат України серед чоловіків.

Делегат ФВПУ - Євтушок О.Ю. (н. к.) м. Київ

Головний суддя змагань - Висотін В. І.  (н. к.) м. Київ

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 14.12.2015 о 16.00 в готелі "Олімпія"

 

 

 

 

1 день 14.12.2015 г. 

 

1

18.30

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

Збірна Київщини 11-2 4-0;2-0;3-2;2-0
2 19.45

Збірна. м. Одеса

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

8-5

3-1;1-2;2-0;2-2
3 21.00

«ДИНАМО» м. Львів

Збірна м. Маріуполя

13-4

2-1;3-0;5-1;3-2

 

2 день 15.12.2015 г.

 

4

10.00

Збірна Київщини

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

6-5

1-2;2-1;2-1;1-1
5 11.15 Збірна м. Маріуполя

Збірна. м. Одеса

6-11 2-1;3-2;0-5;1-3
6 12.30

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

«ДИНАМО» м. Львів

3-4

1-0;1-0;0-1;1-3

 

3 день 16.12.2015 г.

 

7

09.00 НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків Збірна м. Маріуполя

9-7

1-2;4-1;1-3;3-1

8

10.15 «ДИНАМО» м. Львів Збірна Київщини

12-0

2-0;4-0;3-0;3-0

9

11.30 Збірна. м. Одеса

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

6-8

1-2;1-1;1-3;3-2
10 18.30 Збірна Київщини

Збірна м. Маріуполя

7-8 0-1;3-3;2-1;2-3
11 19.45 «СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

8-4

0-0;2-1;4-1;2-2
12 21.00 «ДИНАМО» м. Львів

Збірна. м. Одеса

9-5 3-2;3-0;1-1;2-2

                

4 день 17.12.2015г.

 

13

12.30

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

«ДИНАМО» м. Львів

6-19

3-5;2-6;0-4;1-4

14

13.45

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

Збірна м. Маріуполя

9-6 3-1;3-2;2-2;1-1

15

15.00

Збірна. м. Одеса

Збірна Київщини

10-6

4-2;4-1;1-2;1-1

   

Рефері

 

Донецька область

1

Костанда В’ячеслав Ремович

1963

Міжнародна

категорія

Львівська область

1

Скуратов Вадим Станіславович

1967

Національна

категорія

Одеська область

1

Черленяк Дмитро Федорович

 

1979

перша

категорія

Харківська область

1

Бєлєвцов В’ячеслав Іванович

1964

Міжнародна

категорія

2

Антонюк Александр Васильевич 

1972

Перша

категорія

Київська область

1

Клєстов Віталій Валерійович

1963

Перша   категорія

 

                            

 

 

І тур (група ІІ) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н

 

РЕЗУЛЬТАТИ

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніорки 2001 р.н.

  Команда О Місце
 Збірна м. Києва 9 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6 2

Збірна Харківської області

3 3
 

 Збірна Донецької області

0 4

 

ПАРТНЕРИ: