*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 14 по 17 грудня 2015 року в м. Дніпродзержинськ відбудеться  XXV відкритий чемпіонат України серед чоловіків.

Делегат ФВПУ - Євтушок О.Ю. (н. к.) м. Київ

Головний суддя змагань - Висотін В. І.  (н. к.) м. Київ

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 14.12.2015 о 16.00 в готелі "Олімпія"

 

 

 

 

1 день 14.12.2015 г. 

 

1

18.30

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

Збірна Київщини 11-2 4-0;2-0;3-2;2-0
2 19.45

Збірна. м. Одеса

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

8-5

3-1;1-2;2-0;2-2
3 21.00

«ДИНАМО» м. Львів

Збірна м. Маріуполя

13-4

2-1;3-0;5-1;3-2

 

2 день 15.12.2015 г.

 

4

10.00

Збірна Київщини

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

6-5

1-2;2-1;2-1;1-1
5 11.15 Збірна м. Маріуполя

Збірна. м. Одеса

6-11 2-1;3-2;0-5;1-3
6 12.30

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

«ДИНАМО» м. Львів

3-4

1-0;1-0;0-1;1-3

 

3 день 16.12.2015 г.

 

7

09.00 НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків Збірна м. Маріуполя

9-7

1-2;4-1;1-3;3-1

8

10.15 «ДИНАМО» м. Львів Збірна Київщини

12-0

2-0;4-0;3-0;3-0

9

11.30 Збірна. м. Одеса

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

6-8

1-2;1-1;1-3;3-2
10 18.30 Збірна Київщини

Збірна м. Маріуполя

7-8 0-1;3-3;2-1;2-3
11 19.45 «СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

8-4

0-0;2-1;4-1;2-2
12 21.00 «ДИНАМО» м. Львів

Збірна. м. Одеса

9-5 3-2;3-0;1-1;2-2

                

4 день 17.12.2015г.

 

13

12.30

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

«ДИНАМО» м. Львів

6-19

3-5;2-6;0-4;1-4

14

13.45

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

Збірна м. Маріуполя

9-6 3-1;3-2;2-2;1-1

15

15.00

Збірна. м. Одеса

Збірна Київщини

10-6

4-2;4-1;1-2;1-1

   

Рефері

 

Донецька область

1

Костанда В’ячеслав Ремович

1963

Міжнародна

категорія

Львівська область

1

Скуратов Вадим Станіславович

1967

Національна

категорія

Одеська область

1

Черленяк Дмитро Федорович

 

1979

перша

категорія

Харківська область

1

Бєлєвцов В’ячеслав Іванович

1964

Міжнародна

категорія

2

Антонюк Александр Васильевич 

1972

Перша

категорія

Київська область

1

Клєстов Віталій Валерійович

1963

Перша   категорія

 

                            

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Кубок України серед чоловіків

 

 

22.09.17 - 24.09.17

 

 

м. Львів, басейн "НСБ ЛВС"

 

 

Трансляція:

24.09.17, 1130

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Кваліфікаційні змагання

Кубку України серед чоловіків

 

 

18.09.17 - 20.09.17

 

 

м. Київ,

басейн Палацу підводного спорту

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10