*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Чемпіонату України серед юніорок 2002 р.н.

З 17 по 20 грудня 2015 р. в м. Дніпропетровськ в басейні "ДНУ" відбудеться  чемпіонату України серед юніорок 2002 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. мк (м. Дніпропетровськ)

Засідання представників команд та суддів 18.12.2015 в басейні ДНУ о 15.00

 

 

 

 

                 1 день 19.12.2015 р. пя'тниця

 

 

игр

Время

Команда (Белые)

Команда (Синие)

Счет

  По периодам

1

17.00

«СДЮШОР №9 м. Київ - 1

«СДЮШОР №9 м. Київ - 2

 

 

2

18.30

Збірна Донецької області

«СДЮСШОР ДНУ» м. Дніпр-ськ

 

 

            

 

                 2 день 19.12.2015 р. субота

 

 

3

15.00

«СДЮШОР №9 м. Київ - 2

«СДЮСШОР ДНУ» м. Дніпр-ськ

 

 

4

16.15

«СДЮШОР №9 м. Київ - 1

Збірна Донецької області

 

 

 

 

                 3 день 20.12.2015 р. неділя

 

 

5

09.30

 «СДЮШОР №9 м. Київ - 2

  Збірна Донецької області

 

 

6

10.45

 «СДЮШОР №9 м. Київ - 1

«СДЮСШОР ДНУ» м. Дніпр-ськ

 

 

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10