*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 04 по 07 лютого 2016 року в м. Одеса відбудеться ІІІ тур

XXV відкритого чемпіонату України серед чоловіків.

Делегат ФВПУ - Євтушок О.Ю. (н. к.) м. Київ

Головний суддя змагань - Висотін В. І.  (н. к.) м. Київ

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 04.01.2016 о 11.00 в басейні "ОНМА"

 

Трененерською радою команд вищої ліги (одноголосно) було порушено клопотання перед Виконкомом ФВПУ, щодо подальшої участі команди м. Маріуполя в чемпіонаті України, (як вийняток) враховуючи воєно-економічну ситуацію в Донецькій області. Клопотання тренерської ради буде розглянуто на найближчому засідані Виконкому.

 

 

1 день 04.02.2016 р. 

 

1

12.00

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

Збірна Київщини 10-4 3-2;1-2;3-0;3-0
2 13.30

Збірна. м. Одеса

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

14-8

2-3;2-2;3-1;7-2
3 15.00

«ДИНАМО» м. Львів

Збірна м. Маріуполя

10-0

 

 

2 день 05.02.2016 р.

 

4

12.00

Збірна Київщини

«ДИНАМО» м. Львів

3-11

0-3;1-2;2-2;0-4
5 13.30 НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

6-13 1-5;1-2;3-3;1-3
6 15.00

Збірна м. Маріуполя

Збірна. м. Одеса

0-10

 

 

3 день 06.02.2016 р.

 

7

10.00 НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

Збірна м. Маріуполя

10-0

 

8

11.30 Збірна Київщини

Збірна. м. Одеса

3-3

1-1;0-1;1-0;1-1

9

13.00 «ДИНАМО» м. Львів

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

6-9

1-1;1-3;2-4;2-1
10 17.00 Збірна Київщини

Збірна м. Маріуполя

10-0  
11 18.30 «ДИНАМО» м. Львів

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

13-3

2-2;3-1;2-0;6-0
12 20.00 Збірна. м. Одеса

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

5-9 4-3;1-1;0-2;0-3

                

4 день 07.02.2016 р.

 

13

10.00

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

Збірна м. Маріуполя

10-0

 

14

11.30

Збірна Київщини

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

12-8 4-3;3-2;2-2;3-1

15

13.00

«ДИНАМО» м. Львів

Збірна. м. Одеса

10-6

4-1;3-4;2-0;1-1

   

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10