*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур Відкритого чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2002 р.н.

З 15 по 21 лютого 2016 р. в м. Дніпропетровськ в басейні "ДНУ" та в м. Харків басейн "НТУ-ХПІ" відбудеться І тур чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2002 р.н.

Головні судді змагань: 

група А - Столяров С.Б. н.к. (Харків)

група Б - Завізіон В.М. н.к. (м. Київ)

 

 

 

1 день 15.02.2016 понеділок

(група А) Харків

 

гри

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

рахунок

по періодам

1

12.00

Збірна Харківської області - 2

ВК "Київ"

13-1

3-1; 3-0; 2-0; 3-0

2

13.00

Збірна  Харківської області -3

СДЮСШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

0-23

0-4, 0-5, 0-7,0-7

3

14.00

Збірна  Харківської області -1

Збірна м. Одеси

6-5

1-0, 2-1, 1-3, 2-1

 

 

2 день 16.02.2016 вівторок

(група А) Харків

 

3

11.00

Збірна м. Одеси

СДЮСШОР  Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

11-7

2-3, 4-1, 2-1, 3-2

4

12.00

ВК "Київ"

Збірна Харківської  області -3

3-9

0-4, 0-2, 1-0, 2-3

5

13.00

Збірна Харківської  області -1

Збірна Харківської  області -2

14-1

6-0, 0-1, 6-0, 2-0

 

(група Б) Дніпропетровськ

 

1

17.00

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

ДЮСШ-3 КЗ ЛОС ЛУФК м .Львів

5-16

0-4; 1-5; 1-1; 3-6

2

18.15

Зб. Дніпропетровсскоі області

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпропетровськ

7-22

1-5; 2-3; 1-6; 3-8

 

          

3 день 17.02.2016 середа

(група А) Харків

 

6

09.45

СДЮСШОР  Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

ВК "Київ"

13-2

3-0; 4-0; 1-1; 5-1

7

10.45

Збірна Харківської області -2

Збірна м. Одеси

4-11

2-3; 0-1; 1-1;1-5

8

15.00

Збірна Харківської  області -1

Збірна Харківської  області -3

20-2

5-0; 0-1; 8-0; 7-1

 

(група Б) Дніпропетровськ    

          

3

09.00

ДЮСШ-Динамо м. Ужгород

Зб. Дніпропетровської області

34-0

10-0; 9-0; 8-0; 7-0

4

10.15

ДЮСШ-3 КЗ ЛОС ЛУФК м .Львів

СОК Євроспорт м. Львів

11-11

2-1; 3-2; 3-6; 3-2

5

12.00

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

Леви-Динамо м. Львів

6-7

2-2; 0-2; 2-2; 2-1

6

13.15

ДЮСШ-3 – ІІ г. Львов

СДЮСШОР-ДНУ г. Днепр - ск

3-16

0-7; 1-3; 0-5; 2-1

 

                

4 день 18.02.2016 четвер

(група А) Харків

 

9

11.00

Збірна м. Одеси

ВК "Київ"

13-3

3-1; 3-1; 3-0; 4-1

10

12.00

Збірна Харківської області -1

СДЮСШОР  Я. Клочкової – ХДВУФК №1

11-1

1-0; 6-1; 3-0; 1-0

11

13.00

Збірна Харківської  області -2

Збірна Харківської  області -3

8-3

2-0; 1-1; 3-1; 2-1

 

(група Б) Дніпропетровськ    

               

7

09.00

Леви-Динамо м. Львів

ДЮСШ-Динамо м. Ужгород

4-19

0-3; 1-7; 2-4; 1-5

8

10.15

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

СОК Євроспорт м. Львів

7-14

2-3; 1-5; 1-5; 3-1

9

11.30

 ДЮСШ-3 КЗ ЛОС ЛУФК м .Львів

ДЮСШ-3 – ІІ м. Львів

33-0

8-0; 8-0; 6-0; 11-0

10

12.45

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

ДЮСШ-Динамо м. Ужгород

1-33

1-8; 0-7; 0-5; 0-11

11

14.00

 Леви-Динамо м. Львів

ДЮСШ-3 – ІІ м. Львів

19-3

7-0; 5-2; 3-0; 4-1

12

15.15

 ДЮСШ-3 КЗ ЛОС ЛУФК м .Львів

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпропетровськ

10-5

2-0; 3-1; 3-3; 2-1

13

16.30

СОК Євроспорт м. Львів

Зб. Дніпропетровської області

14-2

3-0; 4-0; 3-1; 4-1

 

 

5 день 19.02.2016 п’ятниця

(група А) Харків

 

12

11.00

Збірна Харківської  області -3

Збірна м. Одеси

5-19

3-3; 0-6; 1-7; 1-3

13

12.00

Збірна Харківської області -1

ВК "Київ"

19-0

3-0; 6-0; 5-0; 5-0

14

13.00

СДЮСШОР  Я. Клочкової – ХДВУФК №1

Збірна Харківської  області -2

14-5

4-1; 4-4; 5-0; 1-0

 

(група Б) Дніпропетровськ    

           

 14

09.00

ДЮСШ-3 – ІІ м. Львів

ДЮСШ-Динамо м. Ужгород

1-29

0-6; 0-7; 1-9; 0-7

15

10.15

СОК Євроспорт м. Львів

Луви-Динамо м. Львів

12-5

2-1; 2-1; 4-0; 4-3

16

11.30

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпропетровськ

7-6

4-2; 1-0; 2-1; 0-3

17

12.45

ДЮСШ-3 КЗ ЛОС ЛУФК м .Львів

Зб. Дніпропетровської області

16-0

3-0; 5-0; 6-0; 2-0

            

6 день 20.02.2016 субота

(група Б) Дніпропетровськ

 

18

09.00

Леви-Динамо м. Львів

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпропетровськ

5-6

0-1; 1-1; 2-0; 2-4

19

10.15

ДЮСШ-3 – ІІ м. Львів

Зб. Дніпропетровської області

8-6

1-0; 1-3; 4-1; 2-2

20

11.30

ДЮСШ-Динамо м. Ужгород

СОК Євроспорт м. Львів

18-4

6-2; 4-1; 2-0; 6-1

21

12.45

Леви-Динамо м. Львів

ДЮСШ-3 КЗ ЛОС ЛУФК м. .Львів

5-15

0-0; 1-5; 2-5; 2-5

22

14.00

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

Зб. Дніпропетровської області

12-2

2-0; 3-1; 3-1; 4-0

23

15.15

ДЮСШ-Динамо м. Ужгород

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпропетровськ

22-3

6-0; 6-0; 6-1; 4-2

24

16.30

ДЮСШ-3 – ІІ м. Львів

СОК Євроспорт  м. Львів

2-25

1-8; 1-5; 0-7; 0-5

                 

 

7 день 21.02.2016 неділя

(група Б) Дніпропетровськ

 

25

09.00

ДЮСШ-Динамо м. Ужгород

ДЮСШ-3 КЗ ЛОС ЛУФК м .Львів

6-4

3-1; 0-0; 2-2; 1-1

26

10.15

КДЮСШ ім. Кутенко г. Львів

ДЮСШ-3 – ІІ м. Львів

11-2

2-0; 5-0; 1-1; 3-1

27

11.30

Леви-Динамо м. Львів

Зб. Дніпропетровської області

9-2

4-0; 2-0; 2-0; 1-2

28

12.45

СОК Євроспорт м. Львів

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпропетровськ

16-4

2-1; 3-0; 6-2; 5-1

 

 

 Харків група "А"

 

Команди i В Н П О Різниця Місце
1 зб. Харківської обл. 1 5 5 15 70-9\+61 1
2 зб. Одеси 5 4 0 1 12 59-25\+34 2
3 Я.Клочкової Харків 5 3 0 9 58-2\|+29  3
4 зб. Харківської обл. 2 5 2 3 6 31-43\-12 4
5 зб. Харківської обл. 3  5 0 4 3 19-73\-54  5
6 СДЮСШОР №9 Київ 5 0 0 5 0 9-67\-58  6

 

 

Дніпропетровськ група "Б"

 

Команд

І

В

Н

П

О

Різниця

Місце

1  ДЮСШ-Динамо Ужгород 7 7 0 0 21 159-17\+142 1
2 ДЮСШ №3-ЛУФК Львів 7 5 1 1 16 105-32\+73 2
3 СОК Євроспорт-ЛУФК Львів  7 5 1 1 16 96-49\+47 3
4 СДЮСШОР-ДНУ Дніпро-ськ. 7 3 0 4 9 62-70\-8 4
5 Динамо-Леви Львів 7 3 0 4 9 54-63\-9  5
6 КДЮСШ Кутенко Львів 7 3 0 4 9 49-76\-27 6
7  ДЮСШ №3-2  Львів 7 1 0 6 3 11-139\-128 7
8 зб. Дніпро-ської. обл. 7 0 7 0 19-115\-96 8

 

 

 

 

 

І тур (група ІІ) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н

 

РЕЗУЛЬТАТИ

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніорки 2001 р.н.

  Команда О Місце
 Збірна м. Києва 9 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6 2

Збірна Харківської області

3 3
 

 Збірна Донецької області

0 4

 

ПАРТНЕРИ: