*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур Відкритого чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2002 р.н.

З 15 по 21 лютого 2016 р. в м. Дніпропетровськ в басейні "ДНУ" та в м. Харків басейн "НТУ-ХПІ" відбудеться І тур чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2002 р.н.

Головні судді змагань: 

група А - Столяров С.Б. н.к. (Харків)

група Б - Завізіон В.М. н.к. (м. Київ)

 

 

 

1 день 15.02.2016 понеділок

(група А) Харків

 

гри

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

рахунок

по періодам

1

12.00

Збірна Харківської області - 2

ВК "Київ"

13-1

3-1; 3-0; 2-0; 3-0

2

13.00

Збірна  Харківської області -3

СДЮСШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

0-23

0-4, 0-5, 0-7,0-7

3

14.00

Збірна  Харківської області -1

Збірна м. Одеси

6-5

1-0, 2-1, 1-3, 2-1

 

 

2 день 16.02.2016 вівторок

(група А) Харків

 

3

11.00

Збірна м. Одеси

СДЮСШОР  Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

11-7

2-3, 4-1, 2-1, 3-2

4

12.00

ВК "Київ"

Збірна Харківської  області -3

3-9

0-4, 0-2, 1-0, 2-3

5

13.00

Збірна Харківської  області -1

Збірна Харківської  області -2

14-1

6-0, 0-1, 6-0, 2-0

 

(група Б) Дніпропетровськ

 

1

17.00

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

ДЮСШ-3 КЗ ЛОС ЛУФК м .Львів

5-16

0-4; 1-5; 1-1; 3-6

2

18.15

Зб. Дніпропетровсскоі області

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпропетровськ

7-22

1-5; 2-3; 1-6; 3-8

 

          

3 день 17.02.2016 середа

(група А) Харків

 

6

09.45

СДЮСШОР  Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

ВК "Київ"

13-2

3-0; 4-0; 1-1; 5-1

7

10.45

Збірна Харківської області -2

Збірна м. Одеси

4-11

2-3; 0-1; 1-1;1-5

8

15.00

Збірна Харківської  області -1

Збірна Харківської  області -3

20-2

5-0; 0-1; 8-0; 7-1

 

(група Б) Дніпропетровськ    

          

3

09.00

ДЮСШ-Динамо м. Ужгород

Зб. Дніпропетровської області

34-0

10-0; 9-0; 8-0; 7-0

4

10.15

ДЮСШ-3 КЗ ЛОС ЛУФК м .Львів

СОК Євроспорт м. Львів

11-11

2-1; 3-2; 3-6; 3-2

5

12.00

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

Леви-Динамо м. Львів

6-7

2-2; 0-2; 2-2; 2-1

6

13.15

ДЮСШ-3 – ІІ г. Львов

СДЮСШОР-ДНУ г. Днепр - ск

3-16

0-7; 1-3; 0-5; 2-1

 

                

4 день 18.02.2016 четвер

(група А) Харків

 

9

11.00

Збірна м. Одеси

ВК "Київ"

13-3

3-1; 3-1; 3-0; 4-1

10

12.00

Збірна Харківської області -1

СДЮСШОР  Я. Клочкової – ХДВУФК №1

11-1

1-0; 6-1; 3-0; 1-0

11

13.00

Збірна Харківської  області -2

Збірна Харківської  області -3

8-3

2-0; 1-1; 3-1; 2-1

 

(група Б) Дніпропетровськ    

               

7

09.00

Леви-Динамо м. Львів

ДЮСШ-Динамо м. Ужгород

4-19

0-3; 1-7; 2-4; 1-5

8

10.15

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

СОК Євроспорт м. Львів

7-14

2-3; 1-5; 1-5; 3-1

9

11.30

 ДЮСШ-3 КЗ ЛОС ЛУФК м .Львів

ДЮСШ-3 – ІІ м. Львів

33-0

8-0; 8-0; 6-0; 11-0

10

12.45

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

ДЮСШ-Динамо м. Ужгород

1-33

1-8; 0-7; 0-5; 0-11

11

14.00

 Леви-Динамо м. Львів

ДЮСШ-3 – ІІ м. Львів

19-3

7-0; 5-2; 3-0; 4-1

12

15.15

 ДЮСШ-3 КЗ ЛОС ЛУФК м .Львів

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпропетровськ

10-5

2-0; 3-1; 3-3; 2-1

13

16.30

СОК Євроспорт м. Львів

Зб. Дніпропетровської області

14-2

3-0; 4-0; 3-1; 4-1

 

 

5 день 19.02.2016 п’ятниця

(група А) Харків

 

12

11.00

Збірна Харківської  області -3

Збірна м. Одеси

5-19

3-3; 0-6; 1-7; 1-3

13

12.00

Збірна Харківської області -1

ВК "Київ"

19-0

3-0; 6-0; 5-0; 5-0

14

13.00

СДЮСШОР  Я. Клочкової – ХДВУФК №1

Збірна Харківської  області -2

14-5

4-1; 4-4; 5-0; 1-0

 

(група Б) Дніпропетровськ    

           

 14

09.00

ДЮСШ-3 – ІІ м. Львів

ДЮСШ-Динамо м. Ужгород

1-29

0-6; 0-7; 1-9; 0-7

15

10.15

СОК Євроспорт м. Львів

Луви-Динамо м. Львів

12-5

2-1; 2-1; 4-0; 4-3

16

11.30

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпропетровськ

7-6

4-2; 1-0; 2-1; 0-3

17

12.45

ДЮСШ-3 КЗ ЛОС ЛУФК м .Львів

Зб. Дніпропетровської області

16-0

3-0; 5-0; 6-0; 2-0

            

6 день 20.02.2016 субота

(група Б) Дніпропетровськ

 

18

09.00

Леви-Динамо м. Львів

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпропетровськ

5-6

0-1; 1-1; 2-0; 2-4

19

10.15

ДЮСШ-3 – ІІ м. Львів

Зб. Дніпропетровської області

8-6

1-0; 1-3; 4-1; 2-2

20

11.30

ДЮСШ-Динамо м. Ужгород

СОК Євроспорт м. Львів

18-4

6-2; 4-1; 2-0; 6-1

21

12.45

Леви-Динамо м. Львів

ДЮСШ-3 КЗ ЛОС ЛУФК м. .Львів

5-15

0-0; 1-5; 2-5; 2-5

22

14.00

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

Зб. Дніпропетровської області

12-2

2-0; 3-1; 3-1; 4-0

23

15.15

ДЮСШ-Динамо м. Ужгород

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпропетровськ

22-3

6-0; 6-0; 6-1; 4-2

24

16.30

ДЮСШ-3 – ІІ м. Львів

СОК Євроспорт  м. Львів

2-25

1-8; 1-5; 0-7; 0-5

                 

 

7 день 21.02.2016 неділя

(група Б) Дніпропетровськ

 

25

09.00

ДЮСШ-Динамо м. Ужгород

ДЮСШ-3 КЗ ЛОС ЛУФК м .Львів

6-4

3-1; 0-0; 2-2; 1-1

26

10.15

КДЮСШ ім. Кутенко г. Львів

ДЮСШ-3 – ІІ м. Львів

11-2

2-0; 5-0; 1-1; 3-1

27

11.30

Леви-Динамо м. Львів

Зб. Дніпропетровської області

9-2

4-0; 2-0; 2-0; 1-2

28

12.45

СОК Євроспорт м. Львів

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпропетровськ

16-4

2-1; 3-0; 6-2; 5-1

 

 

 Харків група "А"

 

Команди i В Н П О Різниця Місце
1 зб. Харківської обл. 1 5 5 15 70-9\+61 1
2 зб. Одеси 5 4 0 1 12 59-25\+34 2
3 Я.Клочкової Харків 5 3 0 9 58-2\|+29  3
4 зб. Харківської обл. 2 5 2 3 6 31-43\-12 4
5 зб. Харківської обл. 3  5 0 4 3 19-73\-54  5
6 СДЮСШОР №9 Київ 5 0 0 5 0 9-67\-58  6

 

 

Дніпропетровськ група "Б"

 

Команд

І

В

Н

П

О

Різниця

Місце

1  ДЮСШ-Динамо Ужгород 7 7 0 0 21 159-17\+142 1
2 ДЮСШ №3-ЛУФК Львів 7 5 1 1 16 105-32\+73 2
3 СОК Євроспорт-ЛУФК Львів  7 5 1 1 16 96-49\+47 3
4 СДЮСШОР-ДНУ Дніпро-ськ. 7 3 0 4 9 62-70\-8 4
5 Динамо-Леви Львів 7 3 0 4 9 54-63\-9  5
6 КДЮСШ Кутенко Львів 7 3 0 4 9 49-76\-27 6
7  ДЮСШ №3-2  Львів 7 1 0 6 3 11-139\-128 7
8 зб. Дніпро-ської. обл. 7 0 7 0 19-115\-96 8

 

 

 

 

ПОПЕРЕДНЯ ГРА:

 

ІV тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України

(Супер ліга) з водного поло

серед чоловіків

 

  Харьков
5 : 17

ВК "Маріуполь"

 

Збірна Харківської області

 

26.05.2017, 18:00

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Kpi.jpg
20 : 5

"Динамо",

м. Львів

 

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

 

26.05.2017, 19:10

 

басейн "ЗСУ ЦСКА"
(м. Львів)

 


 

НАСТУПНА ГРА:

 

ІV тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України

(Супер ліга) з водного поло

серед чоловіків

 

Kpi.jpg  
_ : _

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

 

ВК "Маріуполь"

 

27.05.2017, 18:00

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Харьков
_ : _

"Динамо",

м. Львів

 

Збірна Харківської області

 

27.05.2017, 19:10

 

басейн "ЗСУ ЦСКА"

(м. Львів)

 

 


 

НАШІ ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2016-2017

(чоловіки)

 

СУПЕР ЛІГА

 

КЛУБ

МІСЦЕ

«Динамо», м. Львів

1

Збірна Харківської області

2

НТУ «ХПІ» - ШВСМ,м. Харків

3

ВК "Маріуполь"

4

 

 


 

ВИЩА ЛІГА

 

КЛУБ

МІСЦЕ

Збірна Харківської області - 1

1

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2

"Меотіда", м. Маріуполь

3

Збірна Київщини

4

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

5

ХДВУФК №1, м. Харків

6

Збірна Харківської області - 2

7

СДЮШОР ім. Я. Клочкової 8
 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

 (жінки)

 

КЛУБ

МІСЦЕ

"ШВСМ-ХПІ" - Збірна Харківської обл.

1

СДЮШОР № 9, м. Київ

2

Збірна Донецької обл.

3

"ДНУ-Дніпро", м. Дніпро

4

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 1999 р.н.)

 

КЛУБ

МІСЦЕ

 Збірна Харківської обл.

 

ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК № 1, м. Харків

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3,

м. Львів

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 2001 р.н.) 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СОК "Євроспорт", м. Львів

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

 

Збірна м. Львова

 


 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2003 р.н.) 

 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

КЗ ЛОР "ЛУФК"- ДЮСШ № 3,

м. Львів

 

КЗ ЛОР ЛУФК - СОК "Євроспорт", м. Львів

 

"Динамо", м. Ужгород

 

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР

ім. Я. Клочкової, м. Харків

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

АРЕНА, м. Тбілісі (Грузія)

 

КДЮСШ "Динамо", м. Київ

 

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

 

СДЮШОР № 9, м. Київ – 1

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1

13

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

14

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2

15

СДЮШОР № 9, м. Київ – 2 16
 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2005 р.н.) 

 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка - 2,

м. Львів

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР № 9, м. Київ

 

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1

м. Харків

 

КВВС "Аквапарк", м. Львів

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

 

СОК "Євроспорт", м. Львів

 

ДЮСШ № 3, м. Львів - 1

 

ДЮСШ № 3, м. Львів - 2  

Збірна Київщини

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро - 1

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро - 2

 

ВК м. Ужгорода