*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІV тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 03 по 06 березня 2016 року в м. Київ відбудеться ІV тур

XXV відкритого чемпіонату України серед чоловіків.

Делегат ФВПУ - Лісун В.С. (н. к.) м. Київ

Головний суддя змагань - Завізіон В. М.  (н. к.) м. Київ

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 03.03.2016 о 13.00 в басейні "КПІ"

 

1 день 03.03.2016 р. 

 

1

14.15

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків 9-4 4-1; 1-1; 2-2; 2-0
2 15.30

«ДИНАМО» м. Львів

Збірна. м. Одеса

13-5

1-1; 3-0; 4-1; 5-3
3 16.45

Збірна Київщини

Збірна м. Маріуполя

16-13

3-2; 3-5; 6-2; 4-4

 

2 день 04.03.2016 р.

 

4

10.15

Збірна Київщини

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

10-9

2-3; 1-1; 2-1; 5-4
5 11.30 «ДИНАМО» м. Львів

Збірна м. Маріуполя

13-4 3-0; 1-0; 5-2; 4-2
6 12.45

Збірна. м. Одеса

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

7-11

0-5; 1-1; 5-2; 1-3
7 17.15 Збірна м. Маріуполя НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків 6-9 1-0; 1-4; 3-2; 1-3
8 18.30 Збірна Київщини Збірна. м. Одеса 4-5 0-1; 1-1; 2-2; 1-1
9 19.45 «ДИНАМО» м. Львів «СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків 6-7 3-5; 0-0; 1-2; 2-0

 

3 день 05.03.2016 р.

 

10

15.15 Збірна м. Маріуполя

Збірна. м. Одеса

4-10

2-1; 1-5; 1-2; 0-2

11

16.30 НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

«ДИНАМО» м. Львів

9-18

1-2; 3-6; 3-4; 2-6

12

17.45 Збірна Київщини

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

6-12

1-3; 3-5; 0-4; 2-0

                

4 день 06.03.2016 р.

 

13

09.15

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

Збірна. м. Одеса

6-17

2-4; 1-4; 2-7; 1-2

14

10.30

Збірна м. Маріуполя

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

3-10 1-3; 1-4; 0-2; 1-1

15

11.45

Збірна Київщини

«ДИНАМО» м. Львів

3-12

0-1; 2-2; 1-6; 0-3

   

 

 

Назва команди

1

2

3

4

5

6

Кількість очок      ІІІ-го туру

Кількість пропущених і забитих м’ячів

Кількість очок       VІ-го туру

Місце

1.

«Динамо» Львів

 

6-7

0

13-5

3

12-3

3

18-9

3

13-4

3

42

231 - 89

+ 142

54

І

2.

Збірна команда Харківської області «Слобожанець» Харків

7-6

3

 

11-7

3

12-6

3

9-4

3

10-3

3

39

184 – 96

+ 88

54

ІІ

3.

Збірна «ВК Одеса-ОНМА»

5-13

0

7-11

0

 

5-4

3

17-6

3

10-4

3

25

163 – 140

+ 23

34

ІІІ

4.

Збірна команда Київщини

3-12

0

6-12

0

4-5

0

 

10-9

3

16-13

3

13

109 – 187

- 78

19

ІV

5.

НТУ «ХПІ» - ШВСМ - Харків

9-18

0

4-9

0

6-17

0

9-10

0

 

9-6

3

12

142 – 212

- 70

15

V

6.

Збірна м. Маріуполя

4-13

0

3-10

0

4-10

0

13-16

0

6-9

0

 

3

93 – 209

- 116

3

VІ

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Відкритий чемпіонат України

серед юніорок 1999 р.н.

 

 

10.11.17 - 12.11.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Суперкубок України

серед чоловіків

 

 

28.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10