*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур Відкритого чемпіонату України серед юніорів1998р.н.

З 22 по 26 лютого 2016 р. в м. Дніпропетровськ в басейні "ДНУ" та в м. Харків басейн "НТУ-ХПІ" відбудеться І тур чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2002 р.н.

Головні судді змагань: 

група А - Столяров С.Б. н.к. (Харків)

група Б - Завізіон В.М. н.к. (м. Київ)

Команда ВК Ак. О. Баркалова приймає участь поза конкурсом

 

 

 

 

1 день 22.02.2016 понеділок

(група А) Харків   

                                                            

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

12.00

Збірна Харківської області 1

СДЮСШОР Я. Клочкової

15-2

5-1; 0-1; 7-0; 3-0

2

13.15

Збірна Харківської області 2

Збірна Харківської області 3

20-4

6-2; 3-1; 7-1; 4-0

    

(група Б) Дніпропетровськ    

 

1

09.00

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпропетровськ

КЗ ЛОС ЛУФК м. Львів

9-17

2-3; 1-4; 2-3; 4-7

2

10.15

КУ ДЮСШ м. Маріуполь

Збірна Київщини

23-3

7-0; 5-0; 5-0; 6-3

 

2 день 23.02.2016 вівторок

(група А) Харків   

 

               

3

12.00

Збірна Харківської області 1

Збірна Харківської області 2

12-7

3-3; 3-3; 2-1; 4-0

4

13.15

Збірна Харківської області 3

ВК Ак. О. Баркалова

6-3

2-1; 1-1; 1-0; 2-1

 

(група Б) Дніпропетровськ    

 

3

09.00

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпропетровськ

 Збірна Київщини

29-2

10-1; 8-0; 9-1; 2-0

4

10.15

КУ ДЮСШ м. Маріуполь

КЗ ЛОС ЛУФК м. Львів

6-10

1-2; 1-3; 3-3; 1-2

 

 

3 день 24.02.2016 середа

 

(група А) Харків   

               

5

09.45

СДЮСШОР Я. Клочкової

Збірна Харківської області 2

6-12

2-4; 3-2; 0-4; 1-2

6

10.45

Збірна Харківської області 1

ВК Ак. О. Баркалова

12-0

3-0; 3-0; 4-0; 2-0

 

(група Б) Дніпропетровськ    

 

 

5

09.00

 СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпропетровськ

СКУ ДЮСШ м. Маріуполь

 

 

6

10.15

 Збірна Київщини

КЗ ЛОС ЛУФК м. Львів

1-42

 

 

4  день 25 .02.2016 четвер

(група А) Харків   

               

7

12.00

Збірна Харківської області 2

ВК Ак. О. Баркалова

9-1

3-0; 1-1; 2-0; 3-0

8

13.15

СДЮСШОР Я. Клочкової

Збірна Харківської області 3

5-9

0-3; 2-3; 3-3; 0-0

 

 

5  день 26.02.2016 п’ятниця

(група А) Харків   

 

9

09.45

СДЮСШОР Я. Клочкової

ВК Ак. О. Баркалова

5-3

1-1; 2-1; 2-1; 0-0

10

10.45

Збірна Харківської області 1

Збірна Харківської області 3

12-6

0-2; 5-1; 4-2; 3-1

 

 

м. Харьків

 

Команды

1

2

3

4

Очки

Різниця

Місце

1

Сб.Харьковская обл.-1

 

12:7

3

12:6

3

15:2

3

9

39:15

+24

1

2

Сб.Харьковская обл.-2

7:12

0

 

20:4

3

12:6

3

6

39:22

+17

2

3

Сб.Харьковская обл.-3

6:12

0

4:20

0

 

9:5

3

3

19:37

-18

3

4

СДЮСШОР Я.Клочковой -

2:15

0

6:12

0

5:9

0

 

0

13:36

-23

4

 

 

 

 

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Відкритий чемпіонат України

серед юніорок 1999 р.н.

 

 

10.11.17 - 12.11.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Суперкубок України

серед чоловіків

 

 

28.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10