*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур відкритого XXІV чемпіонату України з водного поло серед жінок

З 17 по 19 березня 2016 року в м. Харків відбудеться

ІІ тур XXІV відкритого чемпіонату України серед жінок.

Головний суддя змагань - Вишневська С.В.  (м. к.) м. Харків

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 17.03.2016 о 11.00 в басейні "ХПІ"

 

 

 

 

 

1 день 17.03.2016 р.

 

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

рахунок

По періодам

1

12.00

 Збірна Донецької області

«ШВСМ - ХПІ» зб. Харківської обл.

2-11

0-1; 1-3; 1-3; 0-4

2

13.15

«ДНУ-ДНІПРО» м. Дніпропетровськ

«СДЮШОР №9» м. Київ

3-10

0-2; 1-4; 0-2; 2-2

            

2 день 18.03.2016 р.        

 

3

12.00

 Збірна Донецької області

 «ДНУ-ДНІПРО» м. Дніпропетровськ

8-8

1-2; 2-1; 1-2; 4-3

4

13.15

«СДЮШОР №9» м. Київ

«ШВСМ - ХПІ» зб. Харківської обл.

7-8

2-3; 1-1; 0-2; 4-2

 

 3 день 14.02.2016 г. неділя

     

5

11.45

  Збірна Донецької області

   «СДЮШОР №9» м. Київ

1-14

  0-3; 0-2; 1-5; 0-4

6

12.45

 «ДНУ-ДНІПРО» м. Дніпропетровськ

«ШВСМ - ХПІ» зб. Харківської обл.

0-13

  0-2; 0-3; 0-4; 0-4

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

 

ПАРТНЕРИ: