*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Кваліфікація чемпіонату Європи серед юніорів U-19

З 5 по 8 травня 2016 року в Мальтійському місті Гзіра відбудуться кваліфікаційни змаганя до чемпіонату Європи серед юніорів 1997 р.н. Суперниками наша збірної за путівки до фінальної частини будуть збірні: Німеччини, Мальти, Словенії та Болгарії.

27 квітня наша збірна вирушає на НТЗ до Словаччини де проведе товариськи ігри зі своїми однолітками з Франції, Німеччини та Словаччини.

 

 

 

Склад збірної

 

APOSTOL MYKYTA

07/06/1997

EX162397

KHARKIV

BIDA NAZARIY

01/10/1999

ET822517

LVIV

CHERPAK MYKHAYLO

13/11/1998

FB913728

KHARKIV

DUBELIR STANISLAV

14/03/1998

FA022784

LVIV

DULIN VLADYSLAV

07/01/1998

FB676532

LVIV

DZHURA OREST

14/04/2000

FB731297

LVIV

FILCHAKOV VLADYSLAV

16/05/1997

ES524878

MARIUPOL

GUSAKOV DENYS

15/05/2000

AA225429

ODESA

HALIASOVSKYI VLADYSLAV

28/07/1999

FA200750

DNIPROPETROVSK

LESHCHENKO MYKOLA

22/05/1998

FE055131

ODESA

MUZHYCHUK VLADYSLAV

06/05/1998

FB599222

KHARKIV

NIKOLSKYI KOSTIANTYN

01/05/1997

ES681982

ODESA

SALIKHOV ARTEM

23/02/1997

FA865939

KHARKIV

 

Head coach    Zavizion Valeriy

Coach             Naumchik Evhen

 

 

 

 

DATE

TIME

MATCH

WHITE

VS

BLUE

Thu 05-05-2016

18:00

1

UKR

10 - 3

BUL

 

19:15

2

MLT

6 - 14

GER

Fri 06-05-2016

09:00

5

BUL

5 - 22

GER

 

10:15

6

UKR

6 - 4

SLO

Fri 06-05-2016

18:00

7

SLO

14 - 6

BUL

 

19:15

8

MLT

8-7

UKR

Sat 07-05-2016

18:00

3

GER

10 - 5

UKR

 

19:15

4

SLO

9 - 15

MLT

Sun 08-05-2016

09:00

9

GER

-

SLO

 

10:15

10

BUL

-

MLT

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

 

ПАРТНЕРИ: