*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

V тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 27 по 31 березня 2016 року в м. Харків відбудеться V тур

XXV відкритого чемпіонату України серед чоловіків.

Делегат ФВПУ - Завізіон В. М. (н. к.) м. Київ

Головний суддя змагань - Висотін В. І.  (н. к.) м. Київ

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 28.03.2016 о 11.00 в басейні "ХПІ"

 

 

 

 

1 день 27.03.2016 р. 

 

1

18.45

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків 13-5 2-0; 5-0; 3-1; 3-4

 

2 день 28.03.2016 р. 

 

2

12.00

Збірна Київщини

Збірна. м. Одеса 3-4 1-0; 1-2; 0-2; 1-0
3 13.15

Збірна м. Маріуполя

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків 11-9 3-0; 3-3; 1-4; 4-2
4 21.15

«ДИНАМО» м. Львів

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

4-3

0-2; 2-0; 2-1; 0-0

 

3 день 29.03.2016 р.

 

5

11.00

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

Збірна. м. Одеса

6-10

1-2; 2-4; 0-3; 3-3
6 12.15 Збірна Київщини

«ДИНАМО» м. Львів

6-14 0-2; 2-2; 3-3; 1-7
7 13.30

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

Збірна м. Маріуполя

11-2

5-1; 2-1; 3-0; 1-0
8 20.45 «ДИНАМО» м. Львів Збірна. м. Одеса 13-6 4-2; 3-1; 2-1; 4-2
9 22.00 Збірна Київщини Збірна м. Маріуполя 9-7 2-0; 3-1; 2-0; 2-6

 

4 день 30.03.2016 р.

 

10

10.00 Збірна Київщини

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

5-6

0-0; 2-2; 3-1; 0-3

11

15.00 «ДИНАМО» м. Львів

Збірна м. Маріуполя

15-5

5-0; 2-1; 3-3; 5-1

12

21.15 Збірна. м. Одеса

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

0-13

0-4; 0-3; 0-3; 0-3

                

5 день 31.03.2016 р.

 

13

11.00

Збірна м. Маріуполя

Збірна. м. Одеса

13-10

3-4; 3-1; 5-3; 2-2

14

12.15

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

«ДИНАМО» м. Львів

6-17 0-2; 1-5; 2-5; 3-5

15

13.30

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

Збірна Київщини

14-5

6-1; 4-3; 1-1; 3-0

   

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Відкритий чемпіонат України

серед юніорок 1999 р.н.

 

 

10.11.17 - 12.11.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Суперкубок України

серед чоловіків

 

 

28.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10