*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур Відкритого чемпіонату України серед юніорів 2000 р.н.

З 04 по 08 квітня 2016 р. в м. Харків в басейні "ХПІ" (група А) та        з 06 по 10 квітня в м. Київ басейн "ДПС" (група Б) відбудеться І тур чемпіонату України серед юніорів 2000 р.н.

Головні судді змагань: 

група А - Столяров С.Б. н.к. (Харків)

група Б - Лісун В.С. н.к. (м. Київ)

 

 

 

1 день 04.04.2016 понеділок

(група А) Харків

 

гри

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

рахунок

по періодам

1

12.00

Збірна Харківської області - 2

СДЮСШОР ДНУ м. Дніпропетровськ

10-11

3-2; 3-3; 1-2; 3-4

2

13.15

Збірна  Харківської області -1

Збірна  Харківської області -3

28-0

7-0; 7-0; 7-0; 7-0

 

2 день 05.04.2016 вівторок

(група А) Харків

 

3

12.00

СДЮСШОР ДНУ м. Дніпропетровськ

Збірна м. Одеси

6-10

0-2; 1-4; 3-3; 2-1

4

13.15

Збірна Харківської  області -2

Збірна Харківської  області -3

14-1

3-0; 4-0; 3-1; 4-0

          

3 день 06.04.2016 середа

(група А) Харків

 

5

09.45

Збірна Харківської  області -1

Збірна м. Одеси

5-5

2-2; 2-1; 1-0; 0-2

6

15.00

Збірна Харківської  області -3

СДЮСШОР ДНУ м. Дніпропетровськ

0-11

0-3; 0-2; 0-1; 0-5

 

(група Б) Київ   

          

1

09.30

Зб. команда України (юніорки)

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

14-0

3-0; 6-0; 2-0; 3-0

2

10.45

"Дніпровець" м. Київ

"КУ ДЮСШ" м. Маріуполь

0-27

0-5; 0-6; 0-8; 0-8

3

12.00

КЗ ЛОР "ЛУФК" м. Львів

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

37-0

11-0; 7-0; 12-0; 7-0

               

4 день 07.04.2016 четвер

(група А) Харків

 

7

12.00

СДЮСШОР ДНУ м. Дніпропетровськ

Збірна Харківської  області -1

6-12

1-2; 2-3; 2-5; 1-2

8

13.15

Збірна м. Одеси

Збірна Харківської  області -2

18-7

4-2; 5-2; 5-0; 4-3

 

(група Б) Київ   

               

4

09.30

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

КЗ ЛОР "ЛУФК" м. Львів

0-34

0-12; 0-8; 0-6; 0-8

5

10.45

Зб. команда України (юніорки)

"КУ ДЮСШ" м. Маріуполь

4-21

3-8; 1-6; 0-6; 0-1

6

12.00

"Дніпровець" м. Київ

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

6-6

1-3; 2-1; 2-1; 1-1

 

5 день 08.04.2016 п’ятниця

(група А) Харків

 

9

12.00

Збірна м. Одеси

Збірна Харківської  області -3

23-3

6-0; 4-1; 5-1; 8-1

10

13.15

Збірна Харківської області -1

бірна Харківської області -2

17-2

4-0; 3-1; 5-0; 5-1

 

(група Б) Київ   

           

7

09.30

"КУ ДЮСШ" м. Маріуполь

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

24-0

6-0; 5-0; 12-0; 1-0

8

10.45

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

Зб. команда України (юніорки)

5-11

0-0; 1-2; 2-5; 2-4

9

12.00

"Дніпровець" м. Київ

КЗ ЛОР "ЛУФК" м. Львів

1-37

0-12; 0-10; 1-10; 0-5

            

6 день 09.04.2016 субота

(група Б) Київ

 

10

17.15

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

10-3

5-0; 2-0; 1-1; 2-2

11

18.30

КЗ ЛОР "ЛУФК" м. Львів

"КУ ДЮСШ" м. Маріуполь

20-7

7-1; 5-1; 2-3; 6-2

12

19.45

"Дніпровець" м. Київ

Зб. команда України (юніорки)

2-20

1-4; 0-7; 1-5; 0-4

                 

7 день 10.04.2016 неділя

(група Б) Київ

 

13

08.45

"КУ ДЮСШ" м. Маріуполь

КДЮСШ ім. Кутенко м. Львів

21-1

8-0; 1-0; 8-0; 5-1

14

10.00

Зб. команда України (юніорки)

КЗ ЛОР "ЛУФК" м. Львів

3-21

1-6; 0-3; 1-5; 1-7

15

11.15

"Дніпровець" м. Київ

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

7-2

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

 

 

03.07.2017 - 07.07.2017

 

 

м. Харків, басейн НТУ "ХПІ"

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
Збірна Харківської області 1
"Динамо", м. Львів 2
  "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
  ВК "Маріуполь" 4