*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур відкритого XXІV чемпіонату України з водного поло серед жінок

З 14 по 16 квітня 2016 року в м. Дніпродзержинськ в басейні "Мікомп" відбудеться ІІІ (фінальний) тур XXІV відкритого чемпіонату України серед жінок.

Головний суддя змагань - Вишневська С.В.  (м. к.) м. Харків

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 14.04.2016 о 17.00 в готелі  "Олімпія"

 

 

 

1 день 14.04.2016 г. четверг

 

игр

Время

Команда (Белые)

Команда (Синие)

Счет

По периодам

1

19.00

«ДНУ-ДНЕПР» г. Днепр-ск

«ШВСМ - ХПИ» сб. Харьковской обл.

1-14

0-3;0-5; 1-3; 0-3

2

20.00

«СДЮШОР №9 г. Киев

  Cборная Донецкой области

15-3

6-2; 4-1; 3-0; 2-0

            

 

          2 день 15.04.2016 г. пятница

 

 

3

09.30

«СДЮШОР №9 г. Киев

«ШВСМ - ХПИ» сб. Харьковской обл.

7-3

1-1; 2-1; 2-1; 2-0

4

19.00

«ДНУ-ДНЕПР» г. Днепр-ск

Cборная Донецкой области

7-12

2-2; 1-3; 1-4; 3-3

5

20.00

 «ШВСМ - ХПИ» сб. Харьк. обл.

  Cборная Донецкой области

26-4

8-1; 5-1; 5-1; 8-1

 

 

 3 день 16.04.2016 г. суббота

 

 

6

08.00

 «ДНУ-ДНЕПР» г. Днепр-ск

  «СДЮШОР №9 г. Киев

3-11

  0-4; 0-3; 2-1; 1-3

 

09.30

Парад закрытия

 

 

 


 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10