*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур відкритого XXІV чемпіонату України з водного поло серед жінок

З 14 по 16 квітня 2016 року в м. Дніпродзержинськ в басейні "Мікомп" відбудеться ІІІ (фінальний) тур XXІV відкритого чемпіонату України серед жінок.

Головний суддя змагань - Вишневська С.В.  (м. к.) м. Харків

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 14.04.2016 о 17.00 в готелі  "Олімпія"

 

 

 

1 день 14.04.2016 г. четверг

 

игр

Время

Команда (Белые)

Команда (Синие)

Счет

По периодам

1

19.00

«ДНУ-ДНЕПР» г. Днепр-ск

«ШВСМ - ХПИ» сб. Харьковской обл.

1-14

0-3;0-5; 1-3; 0-3

2

20.00

«СДЮШОР №9 г. Киев

  Cборная Донецкой области

15-3

6-2; 4-1; 3-0; 2-0

            

 

          2 день 15.04.2016 г. пятница

 

 

3

09.30

«СДЮШОР №9 г. Киев

«ШВСМ - ХПИ» сб. Харьковской обл.

7-3

1-1; 2-1; 2-1; 2-0

4

19.00

«ДНУ-ДНЕПР» г. Днепр-ск

Cборная Донецкой области

7-12

2-2; 1-3; 1-4; 3-3

5

20.00

 «ШВСМ - ХПИ» сб. Харьк. обл.

  Cборная Донецкой области

26-4

8-1; 5-1; 5-1; 8-1

 

 

 3 день 16.04.2016 г. суббота

 

 

6

08.00

 «ДНУ-ДНЕПР» г. Днепр-ск

  «СДЮШОР №9 г. Киев

3-11

  0-4; 0-3; 2-1; 1-3

 

09.30

Парад закрытия

 

 

 


 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Кубок України серед чоловіків

 

 

22.09.17 - 24.09.17

 

 

м. Львів, басейн "НСБ ЛВС"

 

 

Трансляція:

24.09.17, 1130

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Кваліфікаційні змагання

Кубку України серед чоловіків

 

 

18.09.17 - 20.09.17

 

 

м. Київ,

басейн Палацу підводного спорту

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10