*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур Відкритого чемпіонату України серед юніорів 1998р.н.

З 17 по 20 квітня 2016 р. в м. Дніпродзержинськ в басейні "Мікомп" відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 1998 р.н.

Головний суддя змагань  - Бєлєвцов В. І. м.к. (Харків)

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 17.04.2016 о 15.00 в готелі  "Олімпія"

 

 

1 день 17.04.2016 г. воскресенье

 

игр

Время

Команда (Белые)

Команда (Синие)

Счет

По периодам

1

17.00

СДЮСШОР-ДНУ г. Дн-ск

Сб. Харьковской области-3

29-0

7-0; 7-0; 6-0; 9-0

2

18.15

КЗ ЛОС ЛУФК г. Львов

СДЮСШОР Я.Клочковой

32-2

8-1; 8-0; 7-1; 9-0

3

19.30

КУ ДЮСШ г. Мариуполь

Сб. Харьковской области-2

15-4

4-0; 7-1; 2-2; 2-1

4

20.45

Сборная  Киевщины

Сб. Харьковской области-1

2-27

1-9; 0-5; 1-6; 0-7

            

 

         2 день 18.04.2016 г. понедельник

 

 

5

08.30

Сб. Харьковской области-3

 КУ ДЮСШ г. Мариуполь

0-25

0-7; 0-8; 0-5; 0-5

6

09.45

Сб. Харьковской области-2

Сборная  Киевщины

22-1

4-0; 5-0; 7-0; 6-1

7

19.00

СДЮСШОР-ДНУ г. Дн-ск

СДЮСШОР Я.Клочковой

20-4

5-2; 6-0; 7-0; 2-2

8

20.15

Сб. Харьковской области-1

 КЗ ЛОС ЛУФК г. Львов

7-14

2-5; 2-4; 3-3; 0-2

 

 

        3 день 19.04.2016 г. вторник

 

 

9

08.30

 Сборная  Киевщины

Сб. Харьковской области-3

10-3

  1-0; 2-0; 4-1; 3-2

10

09.45

 КЗ ЛОС ЛУФК г. Львов

 Сб. Харьковской области-2

16-4

  5-2; 4-0;2-2; 5-0

11

19.00

 СДЮСШОР-ДНУ г. Дн-ск

 Сб. Харьковской области-1

6-17

  0-5; 2-4; 2-6; 2-2

12

20.15

 СДЮСШОР Я.Клочковой

 КУ ДЮСШ г. Мариуполь

1-24

  0-7; 1-4; 0-6; 0-7

 

 

       4 день 20.04.2016 г. среда

 

13

08.00

 Сб. Харьковской области-3

КЗ ЛОС ЛУФК г. Львов

1-20

  1-3; 0-4; 0-6; 0-7

14

09.00

 СДЮСШОР Я.Клочковой

 Сборная  Киевщины

10-3

  4-1; 1-1; 0-1; 5-0

15

10.00

 СДЮСШОР-ДНУ г. Дн-ск

 Сб. Харьковской области-2

5-7

  4-1; 0-1; 1-3; 0-2

16

11.00

 КУ ДЮСШ г. Мариуполь

 Сб. Харьковской области-1

7-13

  1-2; 4-5; 0-2; 2-4

 

 

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Відкритий чемпіонат України

серед юніорок 1999 р.н.

 

 

10.11.17 - 12.11.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Суперкубок України

серед чоловіків

 

 

28.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10