*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

VІ тур XXV відкритого чемпіонату України серед чоловіків.

З 19 по 22 травня 2016 року в м. Дніпродзержинськ відбудеться VІ тур XXV відкритого чемпіонату України серед чоловіків.

Делегат ФВПУ - Євтушок О. Ю. (н. к.) м. Київ

Головний суддя змагань - Висотін В. І.  (н. к.) м. Київ

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 19.05.2016 о 16.30 в готелі "Олімп"

 

1 день 19.04.2016 р. 

 

 

1

18.00

Збірна Київщини

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків 7-6 2-1;1-0;2-2;2-3
2 19.15

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

Збірна. м. Одеса 11-3 6-0;2-0;1-2;2-1
3 20.30

«ДИНАМО» м. Львів

Збірна м. Маріупол

16-4

3-2;5-0;2-2;6-

 

 

2 день 20.04.2016 р. 

 

4

18.00

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

Збірна м. Маріуполя 6-8 2-1;1-3;2-2;1-2
5 19.15

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

«ДИНАМО» м. Львів

7-4 1-1;1-1;4-2;1-0
6 20.30

Збірна Київщини

Збірна. м. Одеса

4-3

1-2;1-0;2-0;0-1

 

 

3 день 21.04.2016 р.

 

7

10.00

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

Збірна Київщини

16-1

4-0;5-1;2-0;5-0
8 11.15 Збірна. м. Одеса

Збірна м. Маріуполя

7-2 0-0;4-0;1-0;2-2
9 12.30

«ДИНАМО» м. Львів

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

17-4

5-0;6-1;1-2;5-1
10 18.00 НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків «СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків 5-17 0-4;1-4;1-5;3-4
11 19.15 Збірна м. Маріуполя Збірна Київщини 11-8 2-1;5-2;2-3;2-2
12 20.30 «ДИНАМО» м. Львів Збірна. м. Одеса 16-2 3-1;1-1;8-0;4-0

         

4 день 22.04.2016 р.

 

13

09.00

«СЛОБОЖАНЕЦЬ» м. Харків

Збірна м. Маріуполя

10-5

3-1;1;0;5-3;1-1

14

10.15

«ДИНАМО» м. Львів

Збірна Київщини

17-2 3-0;6-0;2-1;6-1

15

11.30

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

Збірна. м. Одеса

6-7

2-1;2-1;1-3;1-2

  

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Відкритий чемпіонат України

серед юніорок 1999 р.н.

 

 

10.11.17 - 12.11.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Суперкубок України

серед чоловіків

 

 

28.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10