*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Чемпіонт України серед юнаків 2004 р.н. і молодше

З 1 по 7 червня у місті Львів відбудуться змагання чемпіонату Україні серед юнаків 2004 р.н. і молодше. 

Делегат змагань - Завізіон В.М. (н.к.) м. Київ

Головний суддя змагань - Наумчик Є.Г. (н.к.) м. Львів

Тренерам на збори необхідно мати орігінали свідоцтв про народження, паспорти ватерполіста спортсменів та заявки встановленого взірця.

Засідання суддівської колегії з представніками команд відбудеться 1 червня о 19-00 на території басейну СКА. 

 

 

 

 

 

          Група А                         Група Б                                       Група В                               Група Г

                             

       СДЮШОР-3-1           СДЮШОР Я. Клочкової-1              "Динамо" Ужгород                   СДЮШОР ДНУ

     СОК "Євроспорт"        СДЮШОР Я. Клочкової-2                    ВК Ужгород                   КДЮСШ ім. Кутенка

     КВВС "Аквапарк"        СДЮШОР Я. Клочкової-3            СДЮШОР №9 м. Київ-1                Збірна Одеса

       СДЮШОР-3-2           Академія ім. О.Баркалова           СДЮШОР №9 м. Київ-2

 

 

                            2 червня

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

9.00

СДЮСШОР-3-1 Львів

СДЮШОР-3-2 Львів

33-1

12-0;9-1;9-0;3-0

2

10.15

СОК "Євроспорт" Львів

КВВС "Аквапарк" Львів

35-1

8-0;8-0;11-0;8-1

3

11.30

СДЮШОР Я. Клочкової-1 Харків

збірна харковської обл. ОВІС

4-6

1-3;0-1;2-0;1-2

4

12.45

Академія ім. О.Баркалова Харків

СДЮШОР Я. Клочкової-2 Харків

7-7

2-0;3-3;1-1;1-3

5 14.00 "Динамо" Ужгород ВК Ужгород 26-0 8-0;5-0;9-0;4-0
6 15.15 СДЮШОР №9-1 Київ СДЮШОР №9-2 Київ 4-3 1-0;2-2;0-0;1-1
7 16.30 Збірна Одеси СДЮШОР ДНУ Дніпро 6-20 2-8;0-5;1-5;3-2

 

                            3 червня

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

8

9.00

СДЮСШОР-3-1 Львів

КВВС "Аквапарк" Львів

41-2

9-1;11-0;10-1;11-0

9

10.15

СДЮШОР - 3-2 Львів

СОК "Євроспорт" Львів

0-36

0-10;0-8;0-7;0-7

10

11.30

СДЮШОР Я. Клочкової-1 Харків

Академія ім.О.Баркалова Харків

28-1

9-0;4-1;8-0;7-0

11

12.45

СДЮШОР Я. Клочкової-2 Харків

збірна харковської обл. ОВІС

1-22

 

12 14.00 "Динамо" Ужгород СДЮШОР №9-2 Київ 27-3 7-0;7-1;6-2;7-0
13 15.15 ВК Ужгород СДЮШОР №1 Київ 3-11 0-1;1-0;1-4;1-6
14 16.30 КДЮСШ ім. Кутенка Львів3-7;2-6 СДЮШОР ДНУ Дніпро 11-22 3-7;2-6;1-3;5-6

 

                           4 червня

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

15

9.00

СДЮШОР-3-1 Львів

СОК "Євроспорт" Львів

10-4

2-0;1-1;4-2;3-1

16

10.15

СДЮШОР-3-2 Львів

КВВС "Аквапарк" Львів

9-15

0-5;2-2;4-2;3-6

17

11.30

СДЮШОР Я. Клочкової-1 Харків

СДЮШОР Я. Клочкової-2 Харків

16-1

4-0;5-0;6-1;1-0

18

12.45

збірна харковської обл. ОВІС

Академія ім.О.Баркалова Харків

33-3

6-0;7-1;9-0;11-2

19 14.00 "Дінамо" Ужгород СДЮШОР №9-1 Київ 43-1 12-0;11-0;7-1;20-0
20 15.15 СДЮШОР №9-2 Київ ВК Ужгород 11-4  
21 16.30 КДЮСШ ім. Кутенка Львів Збірна Одеси 20-6  

 

                          5 червня ( фінали)

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

9.00

КВВС "Аквапарк" Львів

Академія ім.О.Баркалова Харків

8-5

0-3;3-0;1-1;4-1

2

10.15

СДЮШОР-3-2 Львів

СДЮШОР Я. Клочкової-2 Харків

5-18

2-8;1-3;1-3;1-4

3

11.30

ВК Ужгород

Збірна Одеси

10-15

4-5;1-1;2-6;3-3

4

12.45

"Дінамо" Ужгород

КДЮСШ ім. Кутенка Львів

28-7

6-1;10-2;7-3;5-1

5 14.00 СДЮШОР №9-1 Київ СДЮШОР ДНУ Дніпро 3-17 0-8;0-2;3-2;0-5
6 15.15 СДЮШОР-3-1 Львів СДЮШОР Я. Клочкової-1 Харків 10-5 2-3;2-0;1-2;5-0
7 16.30 СОК "Євроспорт" Львів збірна харковської обл. ОВІС 5-10  

 

 

                           6 червня (фінали)

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

8

9.00

Програвший гру 2

Програвший гру 3

 

 

9

10.15

Переможець гри 1

Група В 3 місце

 

 

10

11.30

Переможець гри 2

 Переможець гри 3

 

 

11

12.45

Програвший гру 4

Програвший гру 6

 

 

12 14.00 Програвший гру 5 Програвший гру 7    
13 15.15 Переможець гри 4 Переможець гри 6    
14 16.30 Переможець гри 5 Переможець гри 7    

 

 

                          7 червня (фінали)

 

                                             Програвший гру 8 займае 15 місце

 

Ігр

За місце

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

15

13-14

9.00

Програвший гру 1

Переможець гри 8 

 

 

16

11-12

10.15

Програвший гру 9

Програвший гру 10

 

 

17

9-10

11.30

Переможець гри 9

Переможець гри 10

 

 

18

7-8

12.45

Програвший гру 11

Програвший гру 12

 

 

19 5-6 14.00 Переможець гри 11 Переможець гри 12    
20 3-4 15.15 Програвший гру 13 Програвший гру 14    
21 1-2 16.30 Переможець гри 13 Переможуць гри 14    

 

 

ПОПЕРЕДНЯ ГРА:

 

ІV тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України

(Супер ліга) з водного поло

серед чоловіків

 

  Харьков
5 : 17

ВК "Маріуполь"

 

Збірна Харківської області

 

26.05.2017, 18:00

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Kpi.jpg
20 : 5

"Динамо",

м. Львів

 

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

 

26.05.2017, 19:10

 

басейн "ЗСУ ЦСКА"
(м. Львів)

 


 

НАСТУПНА ГРА:

 

ІV тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України

(Супер ліга) з водного поло

серед чоловіків

 

Kpi.jpg  
_ : _

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

 

ВК "Маріуполь"

 

27.05.2017, 18:00

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Харьков
_ : _

"Динамо",

м. Львів

 

Збірна Харківської області

 

27.05.2017, 19:10

 

басейн "ЗСУ ЦСКА"

(м. Львів)

 

 


 

НАШІ ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2016-2017

(чоловіки)

 

СУПЕР ЛІГА

 

КЛУБ

МІСЦЕ

«Динамо», м. Львів

1

Збірна Харківської області

2

НТУ «ХПІ» - ШВСМ,м. Харків

3

ВК "Маріуполь"

4

 

 


 

ВИЩА ЛІГА

 

КЛУБ

МІСЦЕ

Збірна Харківської області - 1

1

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2

"Меотіда", м. Маріуполь

3

Збірна Київщини

4

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

5

ХДВУФК №1, м. Харків

6

Збірна Харківської області - 2

7

СДЮШОР ім. Я. Клочкової 8
 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

 (жінки)

 

КЛУБ

МІСЦЕ

"ШВСМ-ХПІ" - Збірна Харківської обл.

1

СДЮШОР № 9, м. Київ

2

Збірна Донецької обл.

3

"ДНУ-Дніпро", м. Дніпро

4

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 1999 р.н.)

 

КЛУБ

МІСЦЕ

 Збірна Харківської обл.

 

ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК № 1, м. Харків

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3,

м. Львів

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 2001 р.н.) 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СОК "Євроспорт", м. Львів

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

 

Збірна м. Львова

 


 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2003 р.н.) 

 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

КЗ ЛОР "ЛУФК"- ДЮСШ № 3,

м. Львів

 

КЗ ЛОР ЛУФК - СОК "Євроспорт", м. Львів

 

"Динамо", м. Ужгород

 

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР

ім. Я. Клочкової, м. Харків

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

АРЕНА, м. Тбілісі (Грузія)

 

КДЮСШ "Динамо", м. Київ

 

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

 

СДЮШОР № 9, м. Київ – 1

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1

13

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

14

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2

15

СДЮШОР № 9, м. Київ – 2 16
 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2005 р.н.) 

 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка - 2,

м. Львів

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР № 9, м. Київ

 

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1

м. Харків

 

КВВС "Аквапарк", м. Львів

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

 

СОК "Євроспорт", м. Львів

 

ДЮСШ № 3, м. Львів - 1

 

ДЮСШ № 3, м. Львів - 2  

Збірна Київщини

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро - 1

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро - 2

 

ВК м. Ужгорода