*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Чемпіонт України серед юнаків 2004 р.н. і молодше

З 1 по 7 червня у місті Львів відбудуться змагання чемпіонату Україні серед юнаків 2004 р.н. і молодше. 

Делегат змагань - Завізіон В.М. (н.к.) м. Київ

Головний суддя змагань - Наумчик Є.Г. (н.к.) м. Львів

Тренерам на збори необхідно мати орігінали свідоцтв про народження, паспорти ватерполіста спортсменів та заявки встановленого взірця.

Засідання суддівської колегії з представніками команд відбудеться 1 червня о 19-00 на території басейну СКА. 

 

 

 

 

 

          Група А                         Група Б                                       Група В                               Група Г

                             

       СДЮШОР-3-1           СДЮШОР Я. Клочкової-1              "Динамо" Ужгород                   СДЮШОР ДНУ

     СОК "Євроспорт"        СДЮШОР Я. Клочкової-2                    ВК Ужгород                   КДЮСШ ім. Кутенка

     КВВС "Аквапарк"        СДЮШОР Я. Клочкової-3            СДЮШОР №9 м. Київ-1                Збірна Одеса

       СДЮШОР-3-2           Академія ім. О.Баркалова           СДЮШОР №9 м. Київ-2

 

 

                            2 червня

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

9.00

СДЮСШОР-3-1 Львів

СДЮШОР-3-2 Львів

33-1

12-0;9-1;9-0;3-0

2

10.15

СОК "Євроспорт" Львів

КВВС "Аквапарк" Львів

35-1

8-0;8-0;11-0;8-1

3

11.30

СДЮШОР Я. Клочкової-1 Харків

збірна харковської обл. ОВІС

4-6

1-3;0-1;2-0;1-2

4

12.45

Академія ім. О.Баркалова Харків

СДЮШОР Я. Клочкової-2 Харків

7-7

2-0;3-3;1-1;1-3

5 14.00 "Динамо" Ужгород ВК Ужгород 26-0 8-0;5-0;9-0;4-0
6 15.15 СДЮШОР №9-1 Київ СДЮШОР №9-2 Київ 4-3 1-0;2-2;0-0;1-1
7 16.30 Збірна Одеси СДЮШОР ДНУ Дніпро 6-20 2-8;0-5;1-5;3-2

 

                            3 червня

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

8

9.00

СДЮСШОР-3-1 Львів

КВВС "Аквапарк" Львів

41-2

9-1;11-0;10-1;11-0

9

10.15

СДЮШОР - 3-2 Львів

СОК "Євроспорт" Львів

0-36

0-10;0-8;0-7;0-7

10

11.30

СДЮШОР Я. Клочкової-1 Харків

Академія ім.О.Баркалова Харків

28-1

9-0;4-1;8-0;7-0

11

12.45

СДЮШОР Я. Клочкової-2 Харків

збірна харковської обл. ОВІС

1-22

 

12 14.00 "Динамо" Ужгород СДЮШОР №9-2 Київ 27-3 7-0;7-1;6-2;7-0
13 15.15 ВК Ужгород СДЮШОР №1 Київ 3-11 0-1;1-0;1-4;1-6
14 16.30 КДЮСШ ім. Кутенка Львів3-7;2-6 СДЮШОР ДНУ Дніпро 11-22 3-7;2-6;1-3;5-6

 

                           4 червня

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

15

9.00

СДЮШОР-3-1 Львів

СОК "Євроспорт" Львів

10-4

2-0;1-1;4-2;3-1

16

10.15

СДЮШОР-3-2 Львів

КВВС "Аквапарк" Львів

9-15

0-5;2-2;4-2;3-6

17

11.30

СДЮШОР Я. Клочкової-1 Харків

СДЮШОР Я. Клочкової-2 Харків

16-1

4-0;5-0;6-1;1-0

18

12.45

збірна харковської обл. ОВІС

Академія ім.О.Баркалова Харків

33-3

6-0;7-1;9-0;11-2

19 14.00 "Дінамо" Ужгород СДЮШОР №9-1 Київ 43-1 12-0;11-0;7-1;20-0
20 15.15 СДЮШОР №9-2 Київ ВК Ужгород 11-4  
21 16.30 КДЮСШ ім. Кутенка Львів Збірна Одеси 20-6  

 

                          5 червня ( фінали)

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

9.00

КВВС "Аквапарк" Львів

Академія ім.О.Баркалова Харків

8-5

0-3;3-0;1-1;4-1

2

10.15

СДЮШОР-3-2 Львів

СДЮШОР Я. Клочкової-2 Харків

5-18

2-8;1-3;1-3;1-4

3

11.30

ВК Ужгород

Збірна Одеси

10-15

4-5;1-1;2-6;3-3

4

12.45

"Дінамо" Ужгород

КДЮСШ ім. Кутенка Львів

28-7

6-1;10-2;7-3;5-1

5 14.00 СДЮШОР №9-1 Київ СДЮШОР ДНУ Дніпро 3-17 0-8;0-2;3-2;0-5
6 15.15 СДЮШОР-3-1 Львів СДЮШОР Я. Клочкової-1 Харків 10-5 2-3;2-0;1-2;5-0
7 16.30 СОК "Євроспорт" Львів збірна харковської обл. ОВІС 5-10  

 

 

                           6 червня (фінали)

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

8

9.00

Програвший гру 2

Програвший гру 3

 

 

9

10.15

Переможець гри 1

Група В 3 місце

 

 

10

11.30

Переможець гри 2

 Переможець гри 3

 

 

11

12.45

Програвший гру 4

Програвший гру 6

 

 

12 14.00 Програвший гру 5 Програвший гру 7    
13 15.15 Переможець гри 4 Переможець гри 6    
14 16.30 Переможець гри 5 Переможець гри 7    

 

 

                          7 червня (фінали)

 

                                             Програвший гру 8 займае 15 місце

 

Ігр

За місце

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

15

13-14

9.00

Програвший гру 1

Переможець гри 8 

 

 

16

11-12

10.15

Програвший гру 9

Програвший гру 10

 

 

17

9-10

11.30

Переможець гри 9

Переможець гри 10

 

 

18

7-8

12.45

Програвший гру 11

Програвший гру 12

 

 

19 5-6 14.00 Переможець гри 11 Переможець гри 12    
20 3-4 15.15 Програвший гру 13 Програвший гру 14    
21 1-2 16.30 Переможець гри 13 Переможуць гри 14    

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Кубок України серед чоловіків

 

 

22.09.17 - 24.09.17

 

 

м. Львів, басейн "НСБ ЛВС"

 

 

Трансляція:

24.09.17, 1130

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Кваліфікаційні змагання

Кубку України серед чоловіків

 

 

18.09.17 - 20.09.17

 

 

м. Київ,

басейн Палацу підводного спорту

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10