*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

II тур Чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н. і молодше


З 9 по 13 червня у місті Львів, на басейні СКА відбудеться II тур Чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н. і молодше.

Головний суддя змагань - Белевцов В.І.

Делегат НФВПУ - Наумчик Е.Г.

Мандатна комісія відбудеться 8 червня о 19-00 на території басейну СКА.

 

Згідно з рішення виконкому НФВПУ, за постійне грубе порушення регламету, на   Веремеєва С.А. накладається штраф у розмірі 1000 грн., а також Веремеєва С.А. дискваліфіковано на термін 1 рік. Якщо, по закінченні терміну дискваліфікації,

Веремеєв С.А. не сплатить накладені на нього штрафи, то термін дискваліфікації   подовжуеться до моменту сплати всіх штрафів. Також, Веремеєву С.А. забороняеться знаходитись на теріторії басейну під час проведення змагань. Контроль за виконанням рішення НФВПУ покладаетьсь на головного судью змагань Белевцова В.І.

 

 

 

 

 

                     9 червня

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

10.00

"Динамо-Леви" Львів

Збірна Одеси

 

 

2

11.15

СОК "Євроспорт"-КЗ ЛОР"ЛУФК" Львів

Збірна Харківської обл.-2

 

 

3

12.30

"Динамо" Ужгород

Збірна Харківської обл.-1

 

 

4

13.45

СДЮШОР ДНУ Дніпро

СДЮШОР Я. Клочкової - ХГВУФК № 1

 

 

5 15.00 СОК "Євроспорт"-КЗ ЛОР"ЛУФК" Львів Збірна Харківської обл.-3    

 

                    10 червня

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

6

10.00

"Динамо-Леви" Львів

Збірна Харківської обл.-1

 

 

7

11.15

СОК "Євроспорт"-КЗ ЛОР"ЛУФК" Львів

СДЮШОР Я. Клочкової  - ХГВУФК № 1

 

 

8

12.30

СДЮШОР ДНУ Дніпро

Збірна Одеси

 

 

9

13.45

"Динамо" Ужгород

СДЮШОР ДНУ Дніпро

 

 

10 15.00 СДЮШОР-3 КЗ ЛОР "ЛУФК" Львів Збірна Харківської обл.-2    

 

                  11 червня

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

11

10.00

Збірна Харківської обл.-3

"Динамо-Леви" Львів

 

 

12

11.15

Збірна Одеси

СОК "Євроспорт"-КЗ ЛОР"ЛУФК" Львів

 

 

13

12.30

Збірна Харківської обл.-2

"Динамо" Ужгород

 

 

14

13.45

Збірна Харківської обл.-1

СДЮШОР ДНУ Дніпро

 

 

15 15.00 СДЮШОР Я. Клочкової  - ХГВУФК № 1 СДЮШОР-3 КЗ ЛОР "ЛУФК" Львів    

 

                 12 червня

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

16

10.00

Збірна Харківської обл.-2

"Динамо-Леви" Львів

 

 

17

11.15

Збірна Харківської обл.-1

СОК "Євроспорт"-КЗ ЛОР"ЛУФК" Львів

 

 

18

12.30

Збірна Харківської обл.-3

СДЮШОР ДНУ Дніпро

 

 

19

13.45

СДЮШОР Я. Клочкової  - ХГВУФК № 1

"Динамо" Ужгород

 

 

20 15.00 Збірна Одеси СДЮШОР-3 КЗ ЛОР "ЛУФК" Львів    

 

                13 червня

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

21

10.00

"Динамо-Леви" Львів

СДЮШОР Я. Клочкової  - ХГВУФК № 1

 

 

22

11.15

СОК "Євроспорт"-КЗ ЛОР"ЛУФК" Львів

Збірна Харківської обл.-3

 

 

23

12.30

"Динамо" Ужгород

Збірна Одеси

 

 

24

13.45

СДЮШОР ДНУ Дніпро

Збірна Харківської обл.-2

 

 

25 15.00 СДЮШОР-3 КЗ ЛОР "ЛУФК" Львів Збірна Харківської обл.-1    

 

 

ПОПЕРЕДНЯ ГРА:

 

ІV тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України

(Супер ліга) з водного поло

серед чоловіків

 

  Харьков
5 : 17

ВК "Маріуполь"

 

Збірна Харківської області

 

26.05.2017, 18:00

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Kpi.jpg
20 : 5

"Динамо",

м. Львів

 

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

 

26.05.2017, 19:10

 

басейн "ЗСУ ЦСКА"
(м. Львів)

 


 

НАСТУПНА ГРА:

 

ІV тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України

(Супер ліга) з водного поло

серед чоловіків

 

Kpi.jpg  
_ : _

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

 

ВК "Маріуполь"

 

27.05.2017, 18:00

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Харьков
_ : _

"Динамо",

м. Львів

 

Збірна Харківської області

 

27.05.2017, 19:10

 

басейн "ЗСУ ЦСКА"

(м. Львів)

 

 


 

НАШІ ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2016-2017

(чоловіки)

 

СУПЕР ЛІГА

 

КЛУБ

МІСЦЕ

«Динамо», м. Львів

1

Збірна Харківської області

2

НТУ «ХПІ» - ШВСМ,м. Харків

3

ВК "Маріуполь"

4

 

 


 

ВИЩА ЛІГА

 

КЛУБ

МІСЦЕ

Збірна Харківської області - 1

1

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2

"Меотіда", м. Маріуполь

3

Збірна Київщини

4

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

5

ХДВУФК №1, м. Харків

6

Збірна Харківської області - 2

7

СДЮШОР ім. Я. Клочкової 8
 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

 (жінки)

 

КЛУБ

МІСЦЕ

"ШВСМ-ХПІ" - Збірна Харківської обл.

1

СДЮШОР № 9, м. Київ

2

Збірна Донецької обл.

3

"ДНУ-Дніпро", м. Дніпро

4

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 1999 р.н.)

 

КЛУБ

МІСЦЕ

 Збірна Харківської обл.

 

ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК № 1, м. Харків

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3,

м. Львів

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 2001 р.н.) 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СОК "Євроспорт", м. Львів

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

 

Збірна м. Львова

 


 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2003 р.н.) 

 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

КЗ ЛОР "ЛУФК"- ДЮСШ № 3,

м. Львів

 

КЗ ЛОР ЛУФК - СОК "Євроспорт", м. Львів

 

"Динамо", м. Ужгород

 

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР

ім. Я. Клочкової, м. Харків

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

АРЕНА, м. Тбілісі (Грузія)

 

КДЮСШ "Динамо", м. Київ

 

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

 

СДЮШОР № 9, м. Київ – 1

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1

13

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

14

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2

15

СДЮШОР № 9, м. Київ – 2 16
 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2005 р.н.) 

 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка - 2,

м. Львів

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР № 9, м. Київ

 

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1

м. Харків

 

КВВС "Аквапарк", м. Львів

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

 

СОК "Євроспорт", м. Львів

 

ДЮСШ № 3, м. Львів - 1

 

ДЮСШ № 3, м. Львів - 2  

Збірна Київщини

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро - 1

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро - 2

 

ВК м. Ужгорода