*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

II тур Чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н. і молодше


З 9 по 13 червня у місті Львів, на басейні СКА відбудеться II тур Чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н. і молодше.

Головний суддя змагань - Белевцов В.І.

Делегат НФВПУ - Наумчик Е.Г.

Мандатна комісія відбудеться 8 червня о 19-00 на території басейну СКА.

 

Згідно з рішення виконкому НФВПУ, за постійне грубе порушення регламету, на   Веремеєва С.А. накладається штраф у розмірі 1000 грн., а також Веремеєва С.А. дискваліфіковано на термін 1 рік. Якщо, по закінченні терміну дискваліфікації,

Веремеєв С.А. не сплатить накладені на нього штрафи, то термін дискваліфікації   подовжуеться до моменту сплати всіх штрафів. Також, Веремеєву С.А. забороняеться знаходитись на теріторії басейну під час проведення змагань. Контроль за виконанням рішення НФВПУ покладаетьсь на головного судью змагань Белевцова В.І.

 

 

 

 

 

                     9 червня

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

10.00

"Динамо-Леви" Львів

Збірна Одеси

 

 

2

11.15

СОК "Євроспорт"-КЗ ЛОР"ЛУФК" Львів

Збірна Харківської обл.-2

 

 

3

12.30

"Динамо" Ужгород

Збірна Харківської обл.-1

 

 

4

13.45

СДЮШОР ДНУ Дніпро

СДЮШОР Я. Клочкової - ХГВУФК № 1

 

 

5 15.00 СОК "Євроспорт"-КЗ ЛОР"ЛУФК" Львів Збірна Харківської обл.-3    

 

                    10 червня

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

6

10.00

"Динамо-Леви" Львів

Збірна Харківської обл.-1

 

 

7

11.15

СОК "Євроспорт"-КЗ ЛОР"ЛУФК" Львів

СДЮШОР Я. Клочкової  - ХГВУФК № 1

 

 

8

12.30

СДЮШОР ДНУ Дніпро

Збірна Одеси

 

 

9

13.45

"Динамо" Ужгород

СДЮШОР ДНУ Дніпро

 

 

10 15.00 СДЮШОР-3 КЗ ЛОР "ЛУФК" Львів Збірна Харківської обл.-2    

 

                  11 червня

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

11

10.00

Збірна Харківської обл.-3

"Динамо-Леви" Львів

 

 

12

11.15

Збірна Одеси

СОК "Євроспорт"-КЗ ЛОР"ЛУФК" Львів

 

 

13

12.30

Збірна Харківської обл.-2

"Динамо" Ужгород

 

 

14

13.45

Збірна Харківської обл.-1

СДЮШОР ДНУ Дніпро

 

 

15 15.00 СДЮШОР Я. Клочкової  - ХГВУФК № 1 СДЮШОР-3 КЗ ЛОР "ЛУФК" Львів    

 

                 12 червня

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

16

10.00

Збірна Харківської обл.-2

"Динамо-Леви" Львів

 

 

17

11.15

Збірна Харківської обл.-1

СОК "Євроспорт"-КЗ ЛОР"ЛУФК" Львів

 

 

18

12.30

Збірна Харківської обл.-3

СДЮШОР ДНУ Дніпро

 

 

19

13.45

СДЮШОР Я. Клочкової  - ХГВУФК № 1

"Динамо" Ужгород

 

 

20 15.00 Збірна Одеси СДЮШОР-3 КЗ ЛОР "ЛУФК" Львів    

 

                13 червня

 

Ігр

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

21

10.00

"Динамо-Леви" Львів

СДЮШОР Я. Клочкової  - ХГВУФК № 1

 

 

22

11.15

СОК "Євроспорт"-КЗ ЛОР"ЛУФК" Львів

Збірна Харківської обл.-3

 

 

23

12.30

"Динамо" Ужгород

Збірна Одеси

 

 

24

13.45

СДЮШОР ДНУ Дніпро

Збірна Харківської обл.-2

 

 

25 15.00 СДЮШОР-3 КЗ ЛОР "ЛУФК" Львів Збірна Харківської обл.-1    

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

 

ПАРТНЕРИ: