*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур Відкритого чемпіонату України серед юніорів 2000 р.н.

З 23 по 27 червня у місті Кам'янськє, на базі басейну Мікомп відбудеться II тур відкритого Чемпіонату України серед юнаків 2000 р.н. і молодше.

Головний суддя змагань - Белевцов В.І.

Мандатна комісія відбудеться 23 червня о 14-00 в готелі Олімпія.

 

 

 

1 день 23.06.2016 г. четверг

 

 

игр

Время

Команда (Белые)

Команда (Синие)

Счет

По периодам

1

16.00

Сборная г. Мариуполя

СДЮСШОР-ДНУ г. Днепр - ск

8-6

   1-1;2-2;2-2;3-1

2

17.15

КДЮСШ им. Кутенко г. Львов

Сб. Харьковской области - 1

0-22

0-5;0-4;0-6;0-7

3

18.30

КЗ ЛОС ЛУФК г .Львов

Сб. Харьковской области - 2

19-4

5-1;5-2;4-1;5-0

4

19.45

Сборная Украины (юниорки)

ДЮСШ Водное поло г. Одесса

6-15

1-3;3-6;0-2;2-4

               

                2 день 24.06.2016 г. пятница 

 

5

12.00

КДЮСШ им. Кутенко г. Львов

СДЮСШОР-ДНУ г. Днепр - ск

2-16

0-2;1-5;1-5;0-4

6

13.15

Сб. Харьковской области - 1

КЗ ЛОС ЛУФК г .Львов

6-4

2-1;0-0;2-2;2-1

7

14.30

Сборная Украины (юниорки)

Сб. Харьковской области - 2

5-13

1-4;1-2;1-3;2-4

8

15.45

Сборная г. Мариуполя

СДЮСШОР Клочковой г. Харьков

18-2

4-0;7-0;3-0;4-2

                  

                3 день 25.06.2016 г. суббота

 

9

12.00

КЗ ЛОС ЛУФК г .Львов

СДЮСШОР-ДНУ г. Днепр - ск

13-3

4-0;2-0;2-1;5-2

10

13.15

Сб. Харьковской области - 1

Сборная Украины (юниорки)

23-3

5-1;6-0;5-0;7-2

11

14.30

ДЮСШ Водное поло г. Одесса

Сборная г. Мариуполя

17-11

4-0;2-5;6-1;5-5

12

15.45

КДЮСШ им. Кутенко г. Львов

СДЮСШОР Клочковой г. Харьков

12-7

3-2;1-1;3-2;5-2

           

             4 день 26.06.2016 г. воскресенье

 

13

12.00

Сб. Харьковской области - 1

Сборная г. Мариуполя

15-3

6-0;2-1;4-1;3-1

14

13.15

Сб. Харьковской области - 2

КДЮСШ им. Кутенко г. Львов

17-5

6-2;2-0;6-0;3-3

15

14.30

Сборная Украины (юниорки)

 СДЮСШОР Клочковой г. Харьков

12-6

2-0;3-2;6-2;1-2

16

15.45

КЗ ЛОС ЛУФК г .Львов

ДЮСШ Водное поло г. Одесса

21-8

4-5;5-0;7-1;4-3

             

             5 день 27.06.2016 г. понедельник

 

17

09.30

Сборная г. Мариуполя

Сб. Харьковской области - 2

14-5 

1-1;5-1;4-1;4-2

18

10.45

СДЮСШОР Клочковой г. Харьков

КЗ ЛОС ЛУФК г .Львов

3-20

1-3;1-5;0-6;1-6

19

12.00

КДЮСШ им. Кутенко г. Львов

ДЮСШ Водное поло г. Одесса

 

 

20

13.15

Сборная Украины (юниорки)

СДЮСШОР-ДНУ г. Днепр - ск

 

 

                 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10