*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Кубок України 2016 (чоловіки)

З 22 по 25 листопада 2016 року в м. Харків (басейн НТУ-ХПІ) відбудеться фінал Кубку України серед чоловічих команд.

Команди участниці: "Слобожанець" Харківська обл., "Динамо"                          м. Львів, збірна Київщини та ВК м. Маріуполь.

Головний суддя - Висотін В.І.  н.к. (Київ).

мандатна комісія відбудеться 22.11.2016 о 11.00 в басейні "НТУ-ХПІ

Фінал Кубку України

 

1 день 22.11.2016 

 

игр

Время

Команда (Белые)

Команда (Синие)

Счет

По периодам

1

12.00

Зб. Харківської області

Динамо м. Львів

3-6

1-1; 0-2;1-1;1-2

2

13.15

ВК м. Маріуполь

Зб. Київської області

8-5

2-0;1-3;2-1;3-1

               

2 день 23.11.2016

 

3

10.15

Динамо м. Львів

Зб. Київської області

16-4

5-0;2-1;6-1;3-2

4

14.50

ВК м. Маріуполь

Зб. Харківської області

10-16

3-7;1-3;3-2;3-4

                  

3 день 24.11.2016

 

5

11.00

Динамо м. Львів

ВК м. Маріуполь

15-5

2-1;4-1;5-1;4-2

6

12.15

Зб. Харківської області

Зб. Київської області

11-4

2-1;5-1;2-1;2-1

 

4 день 25.11.2016

 

5

11.00

ВК м. Маріуполь

Зб. Київської області

10-9

4-4;3-1;2-4;1-0

6

12.15

Динамо м. Львів

Зб. Харківської області

12-10

1-2;3-2;2-2;2-2 пенальті 4-2

 

 

 

Кваліфікація Кубку України

 

1 день 28.10.2016 г. п'ятниця

 

игр

Время

Команда (Белые)

Команда (Синие)

Счет

По периодам

1

16.30

НТУ-ХПІ м. Харків

ДНУ м. Дніпро

10-8

  3-1;2-1;2-3;3-3

2

18.00

ВК м. Маріуполь

Зб. Київськоїй областіI

17-7

3-2;6-1;4-2;4-2

               

2 день 29.10.2016 г. субота 

 

3

11.00

Зб. Київськоїй області

НТУ-ХПІ м. Харків

6-4

0-2;2-1;1-0;3-1

4

12.30

ВК м. Маріуполь

ДНУ м. Дніпро

23-4

6-1;6-0;5-1;6-2

                  

3 день 30.10.2016 г. неділя

 

5

10.00

ДНУ м. Дніпро

Зб. Київськоїй області

6-9

1-3;1-4;1-2;3-0

6

11.30

ВК м. Маріуполь

НТУ-ХПІ м. Харків

12-6

5-3;4-1;3-00-2

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Відкритий чемпіонат України

серед юніорок 1999 р.н.

 

 

10.11.17 - 12.11.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Суперкубок України

серед чоловіків

 

 

28.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10