*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур фінал Відкритого чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н.

Відкритий Чемпіонат України серед юнаків 2002 р.н. і молодше.

Фінальне становище команд

Команд

1  "Динамо" Ужгород
2 зб. Харківської обл.-1
3 ДЮСШ-3-ЛУФК Львів
4 ДЮСШ ВП Одеса
5 Євроспорт-ЛУФК Львів
6  СДЮШОР Я.Клочкової
7 СДЮШОР ДНУ Дніпро
8  "Динамо-Леви" Львів
9 зб. Харківської обл.-2
10

зб. Харківської обл.-3

11 КДЮСШ Кутенко Львів
12  ДЮСШ №3-2  Львів
13 ВК "Київ"
14 зб. Дніпро-ської. обл.

 

 

     

 

 

 

 

 

 

1 день 24.10.2016 г.

 

гри

ЧАС

Команда (Білі)

Команда (Сині)

 

По періодам

1

13.00

ХДВУФК

Євроспорт - УФК

7-15

   1-5;1-4;2-5;3-1

2

14.15

Зб. Харьківскої області - 1

"Динамо" Ужгород

11-9

2-2;3-3;3-2;2-1

3

15.30

ДЮСШ № 3 - УФК

ДЮСШ "Водное поло" Одеса

14-8

4-1;2-1;5-1;3-5

               

 2 день 25.10.2016 г.

 

4

12.30

"Динамо" Ужгород

ДЮСШ № 3 - УФК 7-7

2-3;3-1;2-2;0-1

5

13.45

Євроспорт - УФК

Зб. Харьківскої області - 1

12-14

3-5;3-1;2-2;4-6

6

15.00

ДЮСШ "Водное поло" Одеса

ХДВУФК

15-6

6-0;0-3;4-2;5-2

                  

 3 день 26.10.2016 г.

 

7

12.30

ХДВУФК

Зб. Харьківскої області - 1

5-15

0-5;3-3;2-4;0-3

8

13.45

Євроспорт - УФК

ДЮСШ № 3 - УФК

7-9

1-3;2-3;2-1;2-2

9

15.00

ДЮСШ "Водное поло" Одеса

"Динамо" Ужгород

9-10

3-4;3-3;1-2;2-1

           

4 день 27.10.2016 г.

 

10

12.30

Зб. Харьківскої області - 1

ДЮСШ № 3 - УФК

4-4

1-1;1-0;1-3;1-0

11

13.45

ХДВУФК

"Динамо" Ужгород

2-18

0-3;1-3;0-5;1-5

12

15.00

Євроспорт - УФК

 ДЮСШ "Водное поло" Одеса

14-7

2-0;4-1;5-1;3-5

             

5 день 28.10.2016 г.

 

13

11.00

"Динамо" Ужгород

Євроспорт - УФК

10-8

4-3;3-1;2-1;1-3

14

12.15

ДЮСШ № 3 - УФК

ДВУФК

9-4

3-1;2-0;2-3;2-0

15

13.30

ДЮСШ "Водное поло" Одеса

Зб. Харьківскої області - 1

7-12

1-4;2-2;1-2;3-4

     

 

     

Фінальне становище команд

Команд

1  "Динамо" Ужгород
2 зб. Харківської обл.-1
3 ДЮСШ-3-ЛУФК Львів
4 ДЮСШ ВП Одеса
5 Євроспорт-ЛУФК Львів
6  СДЮШОР Я.Клочкової
7 СДЮШОР ДНУ Дніпро
8  "Динамо-Леви" Львів
9 зб. Харківської обл.-2
10 зб. Харківської обл.-3

 

     

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10