*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур фінал Відкритого чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н.

Відкритий Чемпіонат України серед юнаків 2002 р.н. і молодше.

Фінальне становище команд

Команд

1  "Динамо" Ужгород
2 зб. Харківської обл.-1
3 ДЮСШ-3-ЛУФК Львів
4 ДЮСШ ВП Одеса
5 Євроспорт-ЛУФК Львів
6  СДЮШОР Я.Клочкової
7 СДЮШОР ДНУ Дніпро
8  "Динамо-Леви" Львів
9 зб. Харківської обл.-2
10

зб. Харківської обл.-3

11 КДЮСШ Кутенко Львів
12  ДЮСШ №3-2  Львів
13 ВК "Київ"
14 зб. Дніпро-ської. обл.

 

 

     

 

 

 

 

 

 

1 день 24.10.2016 г.

 

гри

ЧАС

Команда (Білі)

Команда (Сині)

 

По періодам

1

13.00

ХДВУФК

Євроспорт - УФК

7-15

   1-5;1-4;2-5;3-1

2

14.15

Зб. Харьківскої області - 1

"Динамо" Ужгород

11-9

2-2;3-3;3-2;2-1

3

15.30

ДЮСШ № 3 - УФК

ДЮСШ "Водное поло" Одеса

14-8

4-1;2-1;5-1;3-5

               

 2 день 25.10.2016 г.

 

4

12.30

"Динамо" Ужгород

ДЮСШ № 3 - УФК 7-7

2-3;3-1;2-2;0-1

5

13.45

Євроспорт - УФК

Зб. Харьківскої області - 1

12-14

3-5;3-1;2-2;4-6

6

15.00

ДЮСШ "Водное поло" Одеса

ХДВУФК

15-6

6-0;0-3;4-2;5-2

                  

 3 день 26.10.2016 г.

 

7

12.30

ХДВУФК

Зб. Харьківскої області - 1

5-15

0-5;3-3;2-4;0-3

8

13.45

Євроспорт - УФК

ДЮСШ № 3 - УФК

7-9

1-3;2-3;2-1;2-2

9

15.00

ДЮСШ "Водное поло" Одеса

"Динамо" Ужгород

9-10

3-4;3-3;1-2;2-1

           

4 день 27.10.2016 г.

 

10

12.30

Зб. Харьківскої області - 1

ДЮСШ № 3 - УФК

4-4

1-1;1-0;1-3;1-0

11

13.45

ХДВУФК

"Динамо" Ужгород

2-18

0-3;1-3;0-5;1-5

12

15.00

Євроспорт - УФК

 ДЮСШ "Водное поло" Одеса

14-7

2-0;4-1;5-1;3-5

             

5 день 28.10.2016 г.

 

13

11.00

"Динамо" Ужгород

Євроспорт - УФК

10-8

4-3;3-1;2-1;1-3

14

12.15

ДЮСШ № 3 - УФК

ДВУФК

9-4

3-1;2-0;2-3;2-0

15

13.30

ДЮСШ "Водное поло" Одеса

Зб. Харьківскої області - 1

7-12

1-4;2-2;1-2;3-4

     

 

     

Фінальне становище команд

Команд

1  "Динамо" Ужгород
2 зб. Харківської обл.-1
3 ДЮСШ-3-ЛУФК Львів
4 ДЮСШ ВП Одеса
5 Євроспорт-ЛУФК Львів
6  СДЮШОР Я.Клочкової
7 СДЮШОР ДНУ Дніпро
8  "Динамо-Леви" Львів
9 зб. Харківської обл.-2
10 зб. Харківської обл.-3

 

     

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Кубок України серед чоловіків

 

 

22.09.17 - 24.09.17

 

 

м. Львів, басейн "НСБ ЛВС"

 

 

Трансляція:

24.09.17, 1130

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Кваліфікаційні змагання

Кубку України серед чоловіків

 

 

18.09.17 - 20.09.17

 

 

м. Київ,

басейн Палацу підводного спорту

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10