*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2000 р.н.

З 06 по 10 листопада в місті Кам'янськє, на базі басейну Мікомп відбудеться ІII тур відкритого Чемпіонату України серед юнаків 2000 р.н. і молодше.

Головний суддя змагань - Гончаров С.В.

Делегат ФВПУ - Лісун В.С.

Мандатна комісія відбудеться 06 листопада о 15-00 в готелі Олімпія.

 

 

 

 

1 день 06.11.2016 р. неділя

 

гри

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

ра-нок

По періодам

1

18.00

Зб. Харківської області - 2

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

9-24

   2-5;3-7;3-9;1-3

2

19.15

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

7-12

  0-1;3-3;2-2;2-6

3

20.30

КУ «КДЮСШ» м. Маріуполь

Зб. Харківської області - 1

2-16

  0-3;0-3;2-6;0-4

               

2 день 07.11.2016 р. понеділок 

 

4

18.30

Зб. Харківської області - 1

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

14-5

 6-2;2-2;3-1;3-0

5

19.45

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

19-5

 4-2;6-1;5-1;4-1

6

21.00

Зб. Харківської області - 2

КУ «КДЮСШ» м. Маріуполь

4-22

0-8;1-5;2-4;1-5

                 

3 день 08.11.2016 р. вівторок

 

7

18.30

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

Зб. Харківської області - 1

5-7

3-1;2-2;0-1;0-3

8

19.45

КУ «КДЮСШ» м. Маріуполь

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

11-5

3-1;3-1;2-2;3-1

9

21.00

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

Зб. Харківської області - 2

17-3

4-0;4-1;4-2;5-0

           

4 день 09.11.2016 р. середа

 

10

18.30

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

КУ «КДЮСШ» м. Маріуполь

10-8

1-2;1-1;3-2;5-3

11

19.45

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

17-4

2-2;6-1;5-0;4-1

12

21.00

Зб. Харківської області - 1

  Зб. Харківської області - 2

15-3

2-0;5-0;5-2;3-1

             

5 день 10.11.2016 р. четвер

 

13

08.30

КУ «КДЮСШ» м. Маріуполь

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

8-11

4-2;1-4;3-3;0-2

14

09.45

Зб. Харківської області - 2

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

0-14

0-6;0-3;0-2;0-3

15

11.00

Зб. Харківської області - 1

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

13-4

4-0;1-1;4-3;4-0

                 

 

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Кубок України серед чоловіків

 

 

22.09.17 - 24.09.17

 

 

м. Львів, басейн "НСБ ЛВС"

 

 

Трансляція:

24.09.17, 1130

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Кваліфікаційні змагання

Кубку України серед чоловіків

 

 

18.09.17 - 20.09.17

 

 

м. Київ,

басейн Палацу підводного спорту

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10