*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 1998 р.н.

                                                               

Команди

 Місце

1

КЗ ЛОР «ЛУФК» м. Львів

1

2

Збірна Харківської області - 1

2

3

КУ «КДЮСШ» м. Маріуполь

3

4

СДЮСШОР –ДНУ м. Дніпро

4

5

Збірна Харківської області - 2

5

6

СДЮШОР Я. Клочковой м. Харків

6

 

З 05 по 09 грудня в місті Харків, на базі басейну НТУ - ХПІ відбудеться ІII тур відкритого Чемпіонату України серед юнаків 1998 р.н. і молодше.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. мк (Харків)

Мандатна комісія відбудеться 05 грудня о 10-00 в басейні НТУ-ХПІ.

 

 

 

 

 

 

 

 

1 день 05.12.2016 р.

 

гри

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

ра-нок

По періодам

1

11.00

Зб. Харківської області - 1

КУ «КДЮСШ» м. Маріуполь

6-5

   2-0;1-1;2-2;1-2

2

12.10

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

Зб. Харківської області - 2

7-2

   1-1;1-0;2-1;3-0

3

13.20

КДЮСШ Я. Клочкової

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

0-21

  0-4;0-6;0-5;0-6

               

2 день 06.12.2016 р. 

 

4

11.00

КДЮСШ Я. Клочкової

Зб. Харківської області - 2

5-10

1-2;2-2;0-2;2-4

5

12.10

КУ «КДЮСШ» м. Маріуполь

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

3-6

2-2;1-1;0-1;0-2

6

13.20

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

Зб. Харківської області - 1

4-10

1-3;1-0;1-3;1-4

                 

3 день 07.12.2016 р.

 

7

10.00

КУ «КДЮСШ» м. Маріуполь

Зб. Харківської області - 2

8-4

3-0;2-0;0-1;3-3

8

14.30

Зб. Харківської області - 1

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

6-2

3-0;1-0;1-0;1-2

9

20.45

КДЮСШ Я. Клочкової

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

2-15

0-6;1-0;1-2;0-7

           

4 день 08.12.2016 р.

 

10

09.00

КУ «КДЮСШ» м. Маріуполь

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

10-5

3-0;2-0;0-1;3-3

11

10.15

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

Зб. Харківської області - 2

15-1

5-0;4-0;1-1;5-0

12

21.00

Зб. Харківської області - 1

  КДЮСШ Я. Клочкової

19-4

4-1;3-0;5-2;7-1

             

5 день 09.12.2016 р.

 

13

11.00

Зб. Харківської області - 1

Зб. Харківської області - 2

13-3

4-0;3-1;2-1;4-1

14

12.10

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

7-3

1-1;4-0;2-2;0-0

15

13.20

КДЮСШ Я. Клочкової

КУ «КДЮСШ» м. Маріуполь

1-12

0-5;1-1;0-5;0-1

                 

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Кубок України серед чоловіків

 

 

22.09.17 - 24.09.17

 

 

м. Львів, басейн "НСБ ЛВС"

 

 

Трансляція:

24.09.17, 1130

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Кваліфікаційні змагання

Кубку України серед чоловіків

 

 

18.09.17 - 20.09.17

 

 

м. Київ,

басейн Палацу підводного спорту

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10