*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Чемпіонати України серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат 2017

Чемпіонати України серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відкритий чемпіонат України серед юніорів 1999 р.н.

група А (Харків) 20 – 22 березня 2017

група Б (Маріуполь) 20 – 22 березня 2017

Збірна Харківської області - 1

Збірна Харківської області - 2

ХДВУФК № 1

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

Збірна Київщини (юніори)

Збірна м. Маріуполь

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

Збірна Київщини

КЗ ЛОР "ЛУФК" – ДЮСШ № 3

ІІ тур з 28 квітня  по 02 травня 2017 м. Дніпро/Кам'янське

ІІІ тур з 22 по 26 серпня 2017           м. Дніпро/Кам'янське

 

Відкритий чемпіонат України серед юніорів 2001 р.н.

група А (Харків) 13 – 17 лютого 2017

група Б (Дніпро) 13 – 17.02.2017

Збірна Харківської області

ХДВУФК № 1

СДЮШОР Я. Клочкової

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

Збірна Київщини

Збірна м. Маріуполя

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

Збірна м. Одеса

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

КЗ ЛОР "ЛУФК"

ДЮСШ № 3 м. Львів

СОК "Євроспорт"

ІІ тур з 03  по 07 липня 2017    м. Харків

ІІІ тур з 20 по 24 листопада 2017  м. Дніпро/Кам'янське

 

Відкритий чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н.

група А (Харків) 03 – 07 квітня 2017

група Б (Київ) 07 – 09 квітня 2017

Збірна Харківської області

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР Я. Клочкової

Ватерпольна академія О. Баркалова

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

АРЕНА м. Тбілісі

група В (Львів) 02 – 04 квітня 2017

група Г (Дніпро) 04 – 06 квітня 2017

"Динамо" м. Ужгород

КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ № 3

КЗ ЛОР "ЛУФК" - СОК "Євроспорт"

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко

Збірна Київщини

Збірна м. Маріуполь

Збірна м. Одеса

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

ІІ тур з 19  по 23 червня 2017    м. Харків (група І)

ІІ тур з 19 по 23 червня 2017  м. Дніпро/Кам'янське (група ІІ)

ІІІ тур з 23 по 27 жовтня 2017  м. Дніпро/Кам'янське

 

 

Відкритий чемпіонат України серед юнаків 2005 р.н.

група А

група Б

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

Збірна Харківської області

Ватерпольна академія О. Баркалова

"Динамо" м. Ужгород

ВК м. Ужгород

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

Збірна Київщини

група В

група Г

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

Збірна м. Одеса

"Динамо-Леви"

ДЮСШ № 3 м. Львів

СОК "Євроспорт" м. Львів

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко м. Львів

КВВС "Аквапарк"

з 06 по 11 червня 2017  м. Дніпро

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

 

 

03.07.2017 - 07.07.2017

 

 

м. Харків, басейн НТУ "ХПІ"

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
Збірна Харківської області 1
"Динамо", м. Львів 2
"НТУ-ХПІ", м. Харків 3
  ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

Команда Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

м. Львів

1
Збірна Харківської області - 1 2

Збірна м. Маріуполя

3
Збірна Київщини 4

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
ХДВУФК №1, м. Харків 6

СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

ХДВУФК №1, м. Харків

7

Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
СДЮШОР №9, м. Київ 2
Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна Дніпропетровської області 4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
ДЮСШ №3, м. Львів 1
ВК м. Ужгорода 2

СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

"СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
  Збірна Харківської області 5
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

м. Львів

6
  СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

м. Харків

8
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

м. Харків

9
  КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
  "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

м. Львів

13
 

ВА ім. О. Баркалова,

м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
"АРЕНА", м. Тбілісі 1
"Динамо", м. Ужгород 1

КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

м. Львів

2

Збірна Харківської області

2
"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

ХДВУФК №1 - СДЮШОР

ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
Збірна м. Одеси 4

КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

м. Львів
5
СДЮШОР № 9, м. Київ 6
Збірна м. Маріуполя 6

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

м. Харків

7

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

Команда Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

м. Львів

1
Збірна Харківської області - 1 2

Збірна м. Маріуполя

3

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
ХДВУФК №1, м. Харків 5

СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

ХДВУФК №1, м. Харків

6

Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
Збірна м. Маріуполя 2

Збірна м. Одеси

3

Збірна Харківської області

4
СОК "Євроспорт", м. Львів 5

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

ХДВУФК №1, м. Харків

7

КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

ХДВУФК №1, м. Харків

9

ДЮСШ № 3, м. Львів

10