*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур відкритого XXVІ чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 15 по 18 грудня п.р. у місті Кам'янськє, на базі басейну "Мікомп" відбудеться I тур відкритого Чемпіонату України серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (Н.К.)

Делегат ФВПУ - Євтушок О. Ю.

Судді: Бєлєвцов В.І. (FINA), Гончаров С.В. (LEN), Скуратов В. С. (Н.К.), Лєбєдєв М.Є. (Н.К.)

Мандатна комісія відбудеться 15 грудня о 17-30 в готелі "Олімпія".

 

 

 

 

 

1 день 15.12.2016 р.

 

гра

час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

 

По періодам

1

19.00

"Динамо" м. Львів

ВК м. Маріуполь

14-4

  2-0;4-2;5-1;3-1

2

20.15

Збірна Харківської області

"НТУ-ХПІ" м. Харків

20-5

   5-1;4-1;7-2;4-1

               

2 день 16.12.2016 р. 

 

3

09.00

Збірна Харківської області

ВК м. Маріуполь

10-5

2-2;2-1;3-1;3-1

4

10.15

"Динамо" м. Львів

"НТУ-ХПІ" м. Харків

16-4

6-1;5-1;2-0;3-2

5

19.00

ВК м. Маріуполь

Збірна Київщини

7-4

2-1;0-1;2-1;3-1

6

20.15

Збірна Харківської області

"Динамо" м. Львів

6-7

1-1;3-1;0-3;2-2

                 

3 день 17.12.2016 р.

 

7

08.00

"Динамо" м. Львів

Збірна Київщини

15-2

4-0;4-1;4-1;3-0

8

19.00

"НТУ-ХПІ" м. Харків

ВК м. Маріуполь

12-10

2-2;0-4;4-2;2-0; по пенал.4-2

9

20.15

Збірна Київщини

Збірна Харківської області

4-19

1-5;1-5;0-5;2-4

           

4 день 18.12.2016 р.

 

10

08.00

"НТУ-ХПІ" м. Харків

Збірна Київщини

8-6

1-3;3-0;3-1;1-2

             

 

                 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н. (фінальний тур)

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10

 

Юніори 2004 р.н. (фінальний тур)

Команда Місце
Збірна Харківської обл.  
ДЮСШ "Динамо", м. Ужгород  
СОК "Євроспорт", м. Львів  
СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл.  
СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

 
ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів