*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Чемпіонат України серед дівчат 2002 р.н. та молодше

З 20 по 22 грудня п.р. у місті Кам'янське, на базі басейну "Мікомп" відбудеться Чемпіонату України серед дівчат 2002 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (М.К.)

Мандатна комісія відбудеться 120 грудня о 17-30 в басейні  "ДС ДНУ".

 

 

 

 

 

 

1 день 20.12.2016

 

гри

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

19.00

«СДЮСШОР-ДНУ» м. Дніпро

СДЮСШОР Я.Клочкової м. Харків

21-3

7-0;4-0;6-1;4-2

2

20.00

«СДЮШОР» №9 м. Київ

 Збірна Донецької області

18-6

6-1;4-3;4-0;2-2

            

2 день 21.12.2016 г. среда

 

3

19.00

«СДЮСШОР-ДНУ» м. Дніпро

 «СДЮШОР» №9 м. Київ

11-9

3-2;3-3;1-2;4-2

4

20.00

 Збірна Донецької області

СДЮСШОР Я.Клочкової м. Харків

6-9

1-1;1-4;2-3;2-1

 

 3 день 22.12.2016 г. четверг

 

5

08.00

 «СДЮШОР» №9 м. Київ

  СДЮСШОР Я.Клочкової м. Харків

19-3

 4-0;7-2;5-1;3-0

6

09.00

«СДЮСШОР-ДНУ» м. Дніпро

 Збірна Донецької області

24-3

8-0;5-0;5-2;6-1

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10