*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур відкритого XXVІ чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 02 по 05 лютого 2017 р. у місті Маріуполь, на базі басейну "Нептун" відбувся IІ тур відкритого Чемпіонату України серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (Н.К.)

Делегат ФВПУ - Євтушок О. Ю.

Судді: Бєлєвцов В. І. (МК), Антонюк О. В. (НК), Капінус В. В. (МК), Скуратов В. С. (НК).

 

  Виклики

 

1 день 02.02.2017 р.

 

гра

час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

 

По періодам

1

19.00

ВК м. Маріуполь

"Динамо" м. Львів

3-13

1-3;2-2;0-3;0-5

2

20.15

"НТУ-ХПІ" м. Харків

Збірна Харківської області

4-21

1-6;1-6;1-2;1-7

               

2 день 03.02.2017 р. 

 

3

10.00

ВК м. Маріуполь

Збірна Харківської області

7-11

1-3;2-4;1-2;3-2

4

11.15

"НТУ-ХПІ" м. Харків"

Динамо" м. Львів

6-20

1-6;1-4;3-4;1-6

5

19.00

Збірна Київщини

ВК м. Маріуполь

6-8

1-3;0-1;1-2;4-2

6

20.15

"Динамо" м. Львів

Збірна Харківської області

5-4

1-0;2-1;0-3;2-0

Суддівська колегія задовільнила протест зб.Харківської обл., та прийняла рішення, що команди будуть перегравати 1хв 34 сек за рахунку 4:4.

Матеріали засідання суддівської колегії будуть передані до ФВПУ для прийнятя остаточного  рішення.         

3 день 04.02.2017 р.

 

7

09.30

Збірна Київщини

"Динамо" м. Львів

1-15

0-5;0-2;0-4;1-4

8

10.45

ВК м. Маріуполь

"НТУ-ХПІ" м. Харків

9-6

2-4;2-1;2-1;3-0

9

13.00

Збірна Харківської області

Збірна Київщини

8-5

3-1;1-1;3-0;1-3

           

4 день 05.02.2017 р.

 

10

11.00

Збірна Київщини

"НТУ-ХПІ" м. Харків

5-10

2-2;0-4;0-2;3-2

  

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Кубок України серед чоловіків

 

 

22.09.17 - 24.09.17

 

 

м. Львів, басейн "НСБ ЛВС"

 

 

Трансляція:

24.09.17, 1130

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Кваліфікаційні змагання

Кубку України серед чоловіків

 

 

18.09.17 - 20.09.17

 

 

м. Київ,

басейн Палацу підводного спорту

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10