*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад чоловічої національної збірної команди України на 2017 рік

 

 

   

Фотографія Прізвище, ім'я, по батькові Дата народження Розряд ФСТ Область Школа Тренери
Абрамов Олександр Іванович 23.11.1994 МСУ Освіта Харківська ШВСМ Колточихін С.В. Столяров С.Б. 
Алєксєєв Дмитро Вікторович 02.05.1995 МСУ Динамо Львівська     Зінкевич І.І.    Наумчик Є.Г. 
Апостол Микита Олександрович 07.06.1997 МСУ Освіта Харківська ШВСМ Колточихін С.В.   Столяров С.Б. 
Бабаєнко Владислав Олександрович 16.04.1989 МСУ Динамо Львівська    Шведов О.В. Капінус В.В.
Волончук Денис Володимирович 12.05.1977 МСУ Динамо Львівська    Зінкевич І.І.   
Грищук Роман Володимирович 20.03.1996 МСУ Динамо Львівська   Шведов О.В Зінкевич І.І. 
Гусаков Денис Євгенійович 15.08.2000 КМСУ   Харківська ШВСМ Колточихін С.В. Махарадзе Г.Т.
Джура Орест Олегович 14.04.2000 КМСУ Динамо Львівська КЗЛОР ЛУФК     Шведов О.В.     Момот В.В. 
Дубелір Станіслав Едуардович 14.03.1998 МСУ Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК Зінкевич І.І.      Наумчик Є.Г.   
Дядюра Олександр Сергійович 14.07.1988 МСУ Динамо  Львівська    Зінкевич І.І.  Богданов О.С.
Єрмаков Олександр Костянтинович 26.07.1996 МСУ Освіта Харківська  

Колточихін С.В. 

Столяров С.Б.  

Мамєтьев Юрій Вікторович 06.05.1987 МСУ Динамо Львівська     Шведов О.В.     Зінкевич І.І.  
Наволоков Кирило Юрійович 19.01.1996 МСУ Динамо Харківська ШВСМ  Колточихін С.В.  Столяров С.Б.  
Нікольський Костянтин Андрійович 01.05.1997 МСУ Динамо Львівська      Шведов О.В.       Махарадзе Г.Т.  
Однолєтков Артур Владиславович 19.07.1991 МСУ Динамо Харківська ШВСМ  Колточихін С.В.   Столяров С.Б. 
Орлов Владислав Андрійович 08.01.1996 КМС Динамо Харківська ШВСМ Колточихін С.В.   Столяров С.Б. 
Петров Віталій Володимирович 20.06.1987 МСУ Динамо Харківська ШВСМ

Колточихін С.В. Столяров С.Б.  

Ратков Максим Володимирович 29.04.1989 МСУ Україна Донецька  

Баранников Г.Є.

Костанда В.Р.

Фільчаков Владислав Костянтинович 16.05.1997 МСУ Україна Донецька КДЮСШ №5 Костанда В.Р.
 


 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Відкритий чемпіонат України

серед юніорок 1999 р.н.

 

 

10.11.17 - 12.11.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Суперкубок України

серед чоловіків

 

 

28.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10