*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад чоловічої національної збірної команди України на 2019 рік

 

1 Абрамов Олександр Іванович 23.11.1994 МСУ Динамо Харківська Столяров С.Б.          Надєждін О.М.
2 Алєксєєв Костянтин Вікторович   13.07.2001 МСУ Освіта Львівська Зінкевич І.І.         Сидорович Ю.О.
3 Апостол Микита Олександрович 07.06.1997 МСУ Динамо Харківська Головкін Т.Є. Столяров С.Б.    
4 Бабаєнко Владислав Олександрович 16.04.1989 МСУ Динамо Львівська  Шведов О.В.       Зінкевич І.І.
5 Бабський Нестор Тарасович  08.06.2000 МСУ Освіта Львівська Зінкевич І.І.         Сидорович Ю.О.
6 Бажинов Микита Ігорович  16.05.2000 МСУ Освіта Харківська

Головкін Т.Є.

Гуренко Д.І.

7 Бакшенєв Олександр Олександрович  25.01.2001 КМСУ Освіта Харківська Погребняк В.В. Надєждін О.М.
8 Войтенко Володимир Валерійович 16.05.1989 МСУ Динамо Львівська Шведов О.В.       Зінкевич І.І.
9 Грищук Роман Володимирович 20.03.1996 МСУ Динамо Львівська  Зінкевич І.І.         Сидорович Ю.О.
10 Гурцкая Денис Іосибович 28.01.1999 МСУ Освіта Харківська

Головкін Т.Є. 

Гуренко Д.І.

11 Гусаков Денис Євгенійович 15.05.2000 МСУ Динамо Харківська

Головкін Т.Є.

Столяров С.Б.    

12 Джура Орест Олегович 14.04.2000 МСУ Динамо Львівська Зінкевич І.І.         Сидорович Ю.О.
13 Дьяков Богдан Олегович 15.04.2001 КМСУ Україна Донецька  

Вишняков В.Г.

Цуприк О.В.   

14 Дядюра Олександр Сергійович 14.07.1988 МСУ Динамо  Львівська  Шведов О.В.       Зінкевич І.І.
15 Євстратов Вадим Олегович 27.12.1994 МСУ Динамо  Харківська

Головкін Т.Є.

Столяров С.Б.    

16 Єрмаков Олександр Костянтинович 26.07.1996 МСУ Динамо  Харківська

Головкін Т.Є.

Столяров С.Б.    

17 Івахно Єгор Ігорович 27.11.2001 КМСУ Освіта Харківська

Головкін Т.Є.  

Смеркус О.Є.

18 Кечеджи Ігор Ігорович  03.02.2001 КМСУ Освіта Львівська Зінкевич І.І.         Сидорович Ю.О.
19 Коваленко Данило Сергійович 15.03.2002 КМСУ Україна Донецька

Швейнов О.В.

Качалов А.Ю.

20 Криволапов Володимир Олексійович 13.05.1999 КМСУ Україна Донецька

Швейнов О.В.

Цуприк О.В.

21 Маметьєв Юрій Вікторович 06.05.1987 МСУ Динамо Львівська  Шведов О.В.       Зінкевич І.І.
22 Нікольський Костянтин Андрійович 01.05.1997 МСУ Динамо Львівська  Шведов О.В.       Зінкевич І.І.
23 Осика Максим Петрович 16.08.2001 КМСУ Освіта Львівська Зінкевич І.І.         Сидорович Ю.О.
24 Петров Віталій Володимирович 20.06.1987 МСУ Динамо Харківська

Головкін Т.Є.

Столяров С.Б.    

25 Погосян Антон Дмитрович 01.10.2000 КМСУ Освіта Львівська Зінкевич І.І.         Сидорович Ю.О.
26 Шмігель Євген Олександрович   14.02.2001 КМСУ Освіта Харківська

Головкін Т.Є.  

Смеркус О.Є.

 

 

 

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 5 39 1
 "ЛУФК", м. Львів 5 30 2
 Збірна Харківської області 5 21 3
 ВК "Маріуполь" 5 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце
CОК "Євроспорт", м. Львів

 

1 12 1
ДЮСШ №3, м. Львів

 

1 9 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

 

1 6 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

 

1 3 4
ВА ім. Баркалова, м. Харків 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: