*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад жіночої національної збірної команди України на 2019 рік

 

1 Абоімова Ірина Ігорівна 01.03.1994 МСУ Динамо Харківська Слюсаренко М.В. Слюсаренко Л.І.
2 Андрєєва Марія Сергіївна 21.02.1996 МСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
3 Бобовникова Карина Андріївна 23.11.1993 МСУ Динамо Харківська Слюсаренко М.В. Слюсаренко Л.І.
4 Булах Анфіса Андріївна 19.08.1998 МСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
5 Вінник Софія Олександрівна  26.09.2001 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
6 Володько Дар’я Анатоліївна 08.12.1999 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
7 Гресь Анастасія Сергіївна 16.06.1996 МСУ Освіта М. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
8 Даниліна Сабіна Олександрівна 12.09.2001 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
9 Дворжецька Марія Володимирівна 19.01.1998 МСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
10 Заяць Богдана Валентинівна 27.02.2002 МСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
11 Іванченко Анастасія Олегівна 31.05.2001 МСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
12 Коваль Владислава Вадимівна 28.01.2002 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
13 Кошевая Лідія Ігорівна 30.07.1997 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
14 Мельничук Анастасія Володимирівна 03.11.1996 МСУ  Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
15 Назаренко Валерія В’ячеславівна 07.11.1997 МСУ Україна Донецька Дзержинський О.Е. Рябченко С.Є.
16 Рябченко Олена Сергіївна 27.11.1991 МСУ Україна Донецька Дзержинський О.Е. Рябченко С.Є.
17 Телипко Діна Євгенівна 13.06.1997 МСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
18 Федутенко Катерина Андріївна 05.11.1996 МСУ Динамо Харківська Слюсаренко М.В. Слюсаренко Л.І.
19 Шведова Ольга Олександрівна 22.03.1981 МСУ Україна Донецька Дзержинський О.Е. Рябченко С.Є.
20 Жихарєва Марина Євгеніївна 12.06.1996 МСУ Динамо Харківська Слюсаренко М.В. Слюсаренко Л.І.

 

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: