*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р.н.

З 13 по 17 лютого 2017 р. відбувся І тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р.н.

 

Група А - місто Харків, на базі басейну "ХПІ". Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (М.К.). 

Група Б - місто Кам'янське, на базі басейну "Мікомп". Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (М.К.)

 

 Виклики (Група А)

 Виклики (Група Б)

 

 

13.02.2017-17.02.2017 - басейн "МіКомп" - м. Кам'янське

           

1 день 13.02.2017 р. понеділок

 

 

гри

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

18.30

КЗ ЛОР ЛУФК м . Львів

Євроспорт м. Львів

18-6

3-1;5-0;6-2;4-3

2

19.45

КДЮСШ Динамо м. Київ

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

2-21

0-5;2-5;0-6;0-5

3

21.00

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

ДЮСШ №3 м. Львів

17-3

5-0;5-1;5-0;2-2

               

2 день 14.02.2017 р. вівторок 

 

4

10.45

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

ДЮСШ №3 м. Львів

29-1

7-1;6-0;7-0;9-0

5

12.00

Євроспорт м. Львів

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

5-23

0-4;0-5;3-7;2-7

6

20.30

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

КДЮСШ Динамо м. Київ

23-4

6-1;5-3;7-0;5-0

                 

3 день 15.02.2017 р. середа

 

7

10.45

Євроспорт м. Львів

ДЮСШ №3 м. Львів

8-4

0-1;3-1;2-2;3-0

8

12.00

КДЮСШ Динамо м. Київ

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

0-33

0-9;0-8;0-7;0-9

9

20.30

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

9-8

1-1;3-2;5-3;0-2

           

4 день 16.02.2017 р. четвер

 

10

10.45

Євроспорт м. Львів

КДЮСШ Динамо м. Київ

14-5

4-0;3-2;3-2;4-1

11

12.00

ДЮСШ №3 м. Львів

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

1-21

0-9;0-5;0-3;1-4

12

20.30

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

 КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

4-21

1-7;1-7;1-2;1-5

             

5 день 17.02.2017 р. п'ятниця

 

13

09.30

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

4-15

0-5;2-5;0-2;2-3

14

10.45

КДЮСШ Динамо м. Київ

ДЮСШ №3 м. Львів

8-6

3-1;1-2;2-0;2-3

15

12.00

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

Євроспорт м. Львів

3-5

0-1;1-1;1-2;1-1

                 


 

13.02.2017-17.02.2017 - басейн "ХПІ" - м. Харків

 

1 день 13.02.2017 р. понеділок

 

 

гри

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

11.00

СДЮШОР Я. Клочкової-ХДВУФК №1, м. Харків

"Меотіда", м. Маріуполь

3-20

1-5;0-5;1-5;1-5

2

12.15

ХДВУФК № 1, м. Харків

Збірна Київщини

10-0

неявка на гру

3

13.15

Збірна Харківської області-1

Збірна Харківської області-2

17-1

4-0;2-0;6-1;5-0

               

2 день 14.02.2017 р. вівторок 

 

4

13.15

ХДВУФК № 1, м. Харків

Збірна Харківської області-1

4-9

1-2;1-3;1-2;1-2

5

14.30

СДЮШОР Я. Клочкової-ХДВУФК №1, м. Харків

Збірна Харківської області-2

6-0

0-0;4-0;1-0;1-0

                 

3 день 15.02.2017 р. середа

 

6

9.45

СДЮШОР Я. Клочкової-ХДВУФК №1, м. Харків

ХДВУФК № 1, м. Харків

1-8

1-3;0-2;0-2;0-1

7

15.00

"Меотіда", м. Маріуполь

Збірна Харківської області-2

13-1

4-0;2-0;3-1;4-0

           

4 день 16.02.2017 р. четвер

 

8

13.15

Збірна Харківської області-1

"Меотіда", м. Маріуполь

2-3

0-1;0-0;1-0;1-2

9

14.30

Збірна Харківської області-2

 ХДВУФК № 1, м. Харків

1-8

0-1;1-2;0-2;0-3

             

5 день 17.02.2017 р. п'ятниця

 

10

12.00

ХДВУФК № 1, м. Харків

"Меотіда", м. Маріуполь

5-14

1-4;1-4;1-4;2-2

11

13.15

Збірна Харківської області-1

СДЮШОР Я. Клочкової-ХДВУФК №1, м. Харків

15-4

3-3;6-1;5-1;1-0

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

 

 

03.07.2017 - 07.07.2017

 

 

м. Харків, басейн НТУ "ХПІ"

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
Збірна Харківської області 1
"Динамо", м. Львів 2
  "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
  ВК "Маріуполь" 4