*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р.н.

З 13 по 17 лютого 2017 р. відбувся І тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р.н.

 

Група А - місто Харків, на базі басейну "ХПІ". Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (М.К.). 

Група Б - місто Кам'янське, на базі басейну "Мікомп". Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (М.К.)

 

 Виклики (Група А)

 Виклики (Група Б)

 

 

13.02.2017-17.02.2017 - басейн "МіКомп" - м. Кам'янське

           

1 день 13.02.2017 р. понеділок

 

 

гри

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

18.30

КЗ ЛОР ЛУФК м . Львів

Євроспорт м. Львів

18-6

3-1;5-0;6-2;4-3

2

19.45

КДЮСШ Динамо м. Київ

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

2-21

0-5;2-5;0-6;0-5

3

21.00

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

ДЮСШ №3 м. Львів

17-3

5-0;5-1;5-0;2-2

               

2 день 14.02.2017 р. вівторок 

 

4

10.45

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

ДЮСШ №3 м. Львів

29-1

7-1;6-0;7-0;9-0

5

12.00

Євроспорт м. Львів

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

5-23

0-4;0-5;3-7;2-7

6

20.30

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

КДЮСШ Динамо м. Київ

23-4

6-1;5-3;7-0;5-0

                 

3 день 15.02.2017 р. середа

 

7

10.45

Євроспорт м. Львів

ДЮСШ №3 м. Львів

8-4

0-1;3-1;2-2;3-0

8

12.00

КДЮСШ Динамо м. Київ

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

0-33

0-9;0-8;0-7;0-9

9

20.30

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

9-8

1-1;3-2;5-3;0-2

           

4 день 16.02.2017 р. четвер

 

10

10.45

Євроспорт м. Львів

КДЮСШ Динамо м. Київ

14-5

4-0;3-2;3-2;4-1

11

12.00

ДЮСШ №3 м. Львів

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

1-21

0-9;0-5;0-3;1-4

12

20.30

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

 КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

4-21

1-7;1-7;1-2;1-5

             

5 день 17.02.2017 р. п'ятниця

 

13

09.30

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

КЗ ЛОР ЛУФК м. Львів

4-15

0-5;2-5;0-2;2-3

14

10.45

КДЮСШ Динамо м. Київ

ДЮСШ №3 м. Львів

8-6

3-1;1-2;2-0;2-3

15

12.00

СДЮСШОР-ДНУ м. Дніпро

Євроспорт м. Львів

3-5

0-1;1-1;1-2;1-1

                 


 

13.02.2017-17.02.2017 - басейн "ХПІ" - м. Харків

 

1 день 13.02.2017 р. понеділок

 

 

гри

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

11.00

СДЮШОР Я. Клочкової-ХДВУФК №1, м. Харків

"Меотіда", м. Маріуполь

3-20

1-5;0-5;1-5;1-5

2

12.15

ХДВУФК № 1, м. Харків

Збірна Київщини

10-0

неявка на гру

3

13.15

Збірна Харківської області-1

Збірна Харківської області-2

17-1

4-0;2-0;6-1;5-0

               

2 день 14.02.2017 р. вівторок 

 

4

13.15

ХДВУФК № 1, м. Харків

Збірна Харківської області-1

4-9

1-2;1-3;1-2;1-2

5

14.30

СДЮШОР Я. Клочкової-ХДВУФК №1, м. Харків

Збірна Харківської області-2

6-0

0-0;4-0;1-0;1-0

                 

3 день 15.02.2017 р. середа

 

6

9.45

СДЮШОР Я. Клочкової-ХДВУФК №1, м. Харків

ХДВУФК № 1, м. Харків

1-8

1-3;0-2;0-2;0-1

7

15.00

"Меотіда", м. Маріуполь

Збірна Харківської області-2

13-1

4-0;2-0;3-1;4-0

           

4 день 16.02.2017 р. четвер

 

8

13.15

Збірна Харківської області-1

"Меотіда", м. Маріуполь

2-3

0-1;0-0;1-0;1-2

9

14.30

Збірна Харківської області-2

 ХДВУФК № 1, м. Харків

1-8

0-1;1-2;0-2;0-3

             

5 день 17.02.2017 р. п'ятниця

 

10

12.00

ХДВУФК № 1, м. Харків

"Меотіда", м. Маріуполь

5-14

1-4;1-4;1-4;2-2

11

13.15

Збірна Харківської області-1

СДЮШОР Я. Клочкової-ХДВУФК №1, м. Харків

15-4

3-3;6-1;5-1;1-0

 

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н.

Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
 Збірна Харківської обл. - 2 6

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
 "Динамо", м. Київ 8
 ХДВУФК №1, м. Харків 9
 ДЮСШ №21, м. Київ 10
"Меотіда", м. Маріуполь 12
ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юнаки 2005 р.н.

Команда Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК",

м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

2
ВК "Ужгород" 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 3

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
Збірна Харківської обл. - 2 7
СОК "Євроспорт", м. Львів 9
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
ДЮСШ №21, м. Київ 11
"Меотіда", м. Маріуполь 13
ДЮСШ № 3, м. Львів 13
СДЮШОР №9, м. Київ 13

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: