*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад чоловічої національної збірної команди України (юніори) на 2019 рік

 

1 Агаджанов Чінгіз Тимурович  20.10.2003 КМСУ Динамо Львівська

Наумчик Є.Г.

Момот В.В.

2 Ашанін Дмитро Максимович 08.11.2003 КМСУ Освіта Харківська Мироненко О.І.
3 Білостоцький Максим Євгенович  27.02.2002 І р. Освіта м. Київ

Бондаренко В.Г.

Капінус В.В.

4 Булачек Володимир Володимирович 02.07.2002 КМСУ Освіта Львівська

Сидорович Ю.О.

Наумчик Є.Г.        

5 Вдовиченко Микита Олегович 15.06.2002 КМСУ   Одеська Махарадзе Г.Т. Печурица Є.В.
6 Гедєш Річард Андрійович 28.06.2002 КМСУ Динамо Закарпатська

Василькін І.Е.

Киселюк С.В.

7 Гончаров Максим Сергійович 23.06.2003 КМСУ   Дніпропетровська Головко Ю.Є.   Гончаров С.В.
8 Горудко Максим Денисович 16.06.2002 КМСУ Освіта Харківська

Головкін Т. Є.

Гуренко Д.І.

9 Ковальов Руслан Олександрович 06.03.2002 КМСУ   Дніпропетровська Головко Ю.Є.   Гончаров С.В.
10 Маймулін Ігнат Геннадійович 09.02.2002 КМСУ Освіта Харківська

Головкін Т. Є.

Гуренко Д.І.

11 Майор Сергій Віталійович 27.01.2003 КМСУ Динамо Закарпатська

Василькін І.Е.

Киселюк С.В.

12 Мамонтов Дмитро Олексійович   26.09.2002 І р. Освіта Харківська Надєждін О.М. Погребняк В.В.
13 Маруняк Богдан Ігорович 09.04.2003 КМСУ   Одеська

Печурица Є.В.

Махарадзе Г.Т.

14 Мелюк Павло Олександрович 09.03.2003 І р. Динамо м. Київ Войтович О.М. Войтович О.М.
15 Мул Олександр Олександрович 16.01.2003 І р. Освіта Львівська Сидорович Ю.О. Наумчик Є.Г.
16 Онищенко Григорій Олександрович 03.12.2003 І р. Освіта Харківська

Гуренко Д.І.   

Головкін Т.Є.

17 Пантелеймонов Дмитро Олександрович 19.03.2003 КМСУ Динамо Закарпатська

Василькін І.Е.

Киселюк С.В.

18 Панченяк Владислав Олександрович 28.02.2002 КМСУ Освіта Львівська Сидорович Ю.О. Наумчик Є.Г.
19 Пишка Кирило Васильович 22.07.2002 КМСУ Динамо Закарпатська

Василькін І.Е.

Киселюк С.В.

20 Подсолонко Єгор Андрійович 08.09.2002 КМСУ Освіта Харківська

Надєждін О.М.

Погребняк В.В. 

21 Степанюк Віталій Русланович 20.02.2002 КМСУ ЗСУ Львівська Сидорович Ю.О. Наумчик Є.Г.
22 Толстіков Артем Андрійович 08.03.2003 І р. Освіта Львівська

Наумчик Є.Г.

Момот В.В.

23 Федорко Захарій Андрійович 14.09.2002 КМСУ Освіта Львівська Сидорович Ю.О. Наумчик Є.Г.
24 Цісар Андрій Андрійович  08.12.2002 І р. Освіта Харківська Надєждін О.М. Бєлєвцов В.І.
25 Шевченко Олександр Костянтинович 22.08.2002 І р. Освіта Харківська

Смеркус О.Є.

Головкін Т.Є.

26 Якубець Ігор Олександрович 30.09.2002 КМСУ Освіта Львівська Сидорович Ю.О. Наумчик Є.Г.

 

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 1)

Команда Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК",

м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

2
ВК "Ужгород" 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 3

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
Збірна Харківської обл. - 2 7
СОК "Євроспорт", м. Львів 9
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
ДЮСШ №21, м. Київ 11
"Меотіда", м. Маріуполь 13
ДЮСШ № 3, м. Львів 13
СДЮШОР №9, м. Київ 13

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: