*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад жіночої національної збірної команди України (юніорки) на 2019 рік

 

1 Бабак Катерина Віталіївна 12.04.2004 МСУ   Харківська Мироненко О.І. Слюсаренко М.В.
2 Бєлінська Олександра Дмитрівна 14.09.2004 І р. Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
3 Борисенко Ангеліна Романівна  04.12.2003 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
4 Волошинова Кіра Олександрівна 04.02.2003 КМСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
5 Ковган Діана Вячеславівна 22.08.2004 КМСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
6 Кравцова Тетяна Антонівна 24.01.2004 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
7 Кучер Марія Олегівна 04.06.2002 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
8 Макогоненко Єлизавета Ігорівна 25.06.2002 КМСУ Україна Донецька Дзержинський О.Е. Рябченко С.Є.
9 Махмудова Кристина Махаммадівна 06.10.2004 КМСУ   Харківська Мироненко О.І. Слюсаренко М.В.
10 Махновець Євгенія Вікторівна 25.09.2003 КМСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
11 Мілінчук Анна Олександрівна 26.08.2003 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
12 Нагієва Поліна Олегівна 17.02.2004 І р. Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
13 Носенко Елеонора Едуардівна 24.11.2002 КМСУ Україна Донецька Дзержинський О.Е. Рябченко С.Є.
14 Панова Дар’я Володимирівна 15.03.2004 КМСУ   Харківська Мироненко О.І. Слюсаренко М.В.
15 Поліщук Анастасія Олександрівна 14.11.2002 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
16 Прилуцька Олександра Костянтинівна 24.12.2003 МСУ   Харківська Мироненко О.І. Слюсаренко М.В.
17 Роман Світлана Григорівна 17.07.2003 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
18 Сироткина Вікторія Михайлівна 21.02.2002 КМСУ Україна Донецька Дзержинський О.Е. Рябченко С.Є.
19 Солоніна Валентина Олегівна 21.08.2002 КМСУ Україна Донецька Дзержинський О.Е. Рябченко С.Є.
20 Тараненко Олександра Володимирівна 02.12.2002 КМСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
21 Фролова Анастасія Олександрівна 20.09.2004 КМСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
22 Хоменко Катерина Сергіївна 12.01.2004 КМСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
23 Шакурова Аріна Олегівна 14.10.2001 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
24 Щербина Олександра Павлівна 08.10.2003 КМСУ Україна Донецька Дзержинський О.Е. Рябченко С.Є.
25 Яловега Катерина Станіславівна 17.02.2004 МСУ   Харківська Мироненко О.І. Слюсаренко М.В.

 

 

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 3 27 1
 "ЛУФК", м. Львів 3 15 2
 Збірна Харківської області 3 12 3
 ВК "Маріуполь" 3 0 4

 

Вища ліга

Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2 18 1
 Збірна Харківської області - 1 2 15 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

2 12 3
  Збірна Харківської області - 2 2 9 4

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

2 6 5
 ХДВУФК № 1  2 3 6

 "Динамо", м. Київ

2 0 7

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"      
 СДЮШОР №9, м. Київ      
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

     

 Збірна Донецької області

     

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

ПАРТНЕРИ: