*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад чоловічої національної збірної команди України (юнаки) на 2017 рік

 

 

Фотографія Прізвище, ім'я, по батькові Дата народження Розряд ФСТ Область Школа Тренери
Булачек Володимир Володимирович 02.07.2002 І р. Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК

Наумчик Є.Г.

Іртаєв В.С.

Дьяков Богдан Олегович 15.04.2001 КМСУ Україна Донецька КЗ КДЮСШ Цуприк О.В.   Вишняков В.Г.
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Зубко Богдан Євгенович 14.11.2002 ІІ р.   Дніпропетровська СДЮСШОР Веремєєв С.А. Головко Ю.Є.
Івахно Єгор Ігорович 27.11.2001 КМСУ Освіта Харківська ХОВУФКС

Колточихін С.В.

Смеркус О.Є.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Казимир Михайло Михайлович 06.12.2000 КМСУ   Харківська СДЮШОР   Я. Клочкової Смеркус О.Є.    Смеркус Є.Д.
Кечеджі Ігор Ігорович  03.02.2001 І р. Україна Донецька   КЗ КДЮСШ

Швейнов О.В.

Цуприк О.В.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Коваленко Данііл Сергійович 15.03.2002 КМСУ Україна Донецька   КЗ КДЮСШ

Швейнов О.В.

Качалов А.Ю

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Ковальов Руслан Олександрович 06.03.2002 ІІ р.   Дніпропетровська СДЮСШОР Веремєєв С.А. Головко Ю.Є.
Куліков Ярослав Сергійович  13.04.2000 КМСУ Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК

Сидорович Ю.О.

Богданов О.С.      

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Лаптій Данііл Олександрович 23.01.2002 І р. Освіта Харківська ХДВУФК № 1 Надєждін О.М. Бєлєєвцов В.І.
Лісовий Михайло Юрійович 01.11.2000 КМСУ Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК Сидорович Ю.О. Іртаєв В.С
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Манько Михайло Юрійович 21.11.2000 КМСУ   Дніпропетровська СДЮСШОР Веремєєв С.А. Головко Ю.Є.
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Мелюк Павло Олександрович 09.03.2003 ІІ р. Динамо м. Київ КДЮСШ "Динамо" Войтович О.М.   Войтович О.М.
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Подсолонко Єгор Андрійович 08.09.2002 І р. Освіта Харківська ХДВУФК № 1 Погребняк В.В. Вишневська С.В. 
Сова Юрій Романович 09.06.2000 КМСУ Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК Сидорович Ю.О. Наумчик Є.Г.
Степанюк Віталій Русланович 20.02.2002 І р. Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК

Наумчик Є.Г.

Скиба Є.С.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Студенніков Дмитро Олексійович 18.04.2002 І р. Україна Донецька КЗ КДЮСШ

Швейнов О.В.

Цуприк О.В.

Удовенко Денис Михайлович 25.04.2001 КМСУ   Харківська СДЮШОР   Я. Клочкової Смеркус О.Є.    Смеркус Є.Д.
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Федорко Захарій Андрійович 13.10.2002 І р. Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК Наумчик Є.Г.  Богданов О.С.
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Фоміченко Ростислав Романович 07.09.2001 КМСУ   Дніпропетровська СДЮСШОР

Веремєєв С.А.

Головко Ю.Є.

 

 

Н А Ш І   П А Р Т Н Е Р И:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2016-2017

(чоловіки)

 

СУПЕР ЛІГА

 

Клуб

Місце

«Динамо» м. Львів

1

Збірна Харківської області

2

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

3

Збірна м. Маріуполя

4

 

 


 

ВИЩА ЛІГА

 

Клуб

Місце

Збірна Київщини

 

Збірна Харківської області - 1

 

ХДВУФК № 1 м. Харків

 

СДЮШОР Клочкової - ХДВУФК № 1

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

Збірна Харківської області - 2  
 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

 (жінки)

 

Клуб

Місце

"Харків'яночка" Харківська обл.

1

СДЮШОР № 9 м. Київ

2

"Краматорськ" Донецька обл.

3

"ДНУ-Дніпро" м. Дніпро

4

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 1999 р.н.)

 

Клуб

Місце

 Збірна Харківської обл.

 

ХДВУФК № 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 2001 р.н.)

 

Клуб

Місце

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової

 

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

 

СОК "Євроспорт"

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеса

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"

 

Збірна м. Львів

 


 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2003 р.н.)

 

 

Клуб

Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

КЗ ЛОР ЛУФК-"Євроспорт"

 

"Динамо" м. Ужгород

 

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР

Я. Клочкової

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

АРЕНА м. Тбілісі

 

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

 

Ватерпольна академія

О. Баркалова

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

13

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко

14

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

15

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2 16
 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2005 р.н.)

 

 

Клуб

Місце

"Динамо-Леви"

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

 

Ватерпольна академія О. Баркалова

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

 

КВВС "Аквапарк"

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко м. Львів

 

СОК "Євроспорт" м. Львів

 

ДЮСШ № 3 м. Львів

 

Збірна Київщини

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

ВК м. Ужгород

 

"Динамо" м. Ужгород