*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Перестало битися серце легендарного львівського тренера з водного поло Геннадія Пінського

 

Сьогодні, 19 січня 2017 року, на 85-му році пішов з життя Геннадій Наумович Пінський – багаторічний головний тренер львівського «Динамо», один з провідних фахівців водного поло на теренах України й колишнього СРСР, ім’я якого добре знали в усіх куточках світу.

 

 

Про це повідомляє офіційний сайт ватерпольного клубу львівського «Динамо»

Геннадій Пінський народився 17-го вересня 1932 року у Ленінградській області. У дитячі роки разом з батьками переїхав до Львова, де й почав займатися водним поло, якому у підсумку присвятив усе своє життя. Грав за різні клубні команди Львова, але кращі роки своєї ігрової кар’єри провів у складі «Динамо».

Завершивши активні виступи на водному майданчику, Геннадій Пінський залишився у водному поло в якості тренера. І знову своїх найбільших вершин він досяг, очолюючи львівське «Динамо», яке під його орудою двічі виборювало бронзові медалі чемпіонату колишнього Радянського Союзу та двічі грало у фіналі Кубка СРСР. Окрім того, під керівництвом Геннадія Наумовича збірна України в 1975 році стала срібним призером VI літньої Спартакіаді народів СРСР.

За свою багаторічну тренерську діяльність Геннадій Наумович Пінський виховав цілу плеяду зірок водного поло світового рівня – олімпійського чемпіона Мюнхену-1972 і чемпіона Європи Вадима Жмудського, бронзового призера Олімпійських ігор у Сеулі-1988, дворазового чемпіона світу і Європи Миколу Смирнова, бронзового призера Олімпійських ігор у Сеулі-1988 і чемпіона Європи Віктора Берендюгу, чемпіона світу і Європи Павла Прокопчука, переможця Кубка світу Сергія Нікіфорова, чемпіонів світу серед юніорів Юрія Сидоровича та Сергія Харіна, бронзових призерів чемпіонату світу серед юніорів Вадима Скуратова, Вадима Рождественського і Павла Прокопенка та чимало інших відомих гравців.

Гравці та тренери «Динамо» усіх поколінь разом з керівництвом і працівниками клубу, а також уся ватерпольна громадськість Львівщини й усієї України сумують з приводу смерті Метра водного поло та висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Геннадія Наумовича.

Вічная Пам’ять!

P.S. Прощання з покійним відбудеться о 13:00 в суботу, 21 січня 2017 року, з каплиці по вулиці Пекарській у Львові.

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України

серед юнаків 2003 р.н.

 

 

23.10.17 - 27.10.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи

серед жінок

 

 

04.10.17 - 08.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10