*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Календар Юніори, юніорки, юнаки, дівчата

Відкритий чемпіонат України серед юніорів 1999 р.н.

група А (Харків) 20 – 22 березня 2017

група Б (Маріуполь) 20 – 22 березня 2017

Збірна Харківської області - 1

Збірна Харківської області - 2

ХДВУФК № 1

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

Збірна м. Маріуполь

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

Збірна Київщини

КЗ ЛОР "ЛУФК" – ДЮСШ № 3

ІІ тур з 28 квітня  по 02 травня 2017 р.  м. Дніпро/Кам'янське

ІІІ тур з 22 по 26 серпня 2017  р.           м. Дніпро/Кам'янське

 

Відкритий чемпіонат України серед юніорів 2001 р.н.

група А (Харків) 13 – 17 лютого 2017

група Б (Дніпро) 13 – 17.02.2017

Збірна Харківської області

ХДВУФК № 1

СДЮШОР Я. Клочкової

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

Збірна м. Маріуполя

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

Збірна м. Одеса

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

КЗ ЛОР "ЛУФК"

ДЮСШ № 3 м. Львів

СОК "Євроспорт"

ІІ тур з 03  по 07 липня 2017 р.          м. Харків

ІІІ тур з 20 по 24 листопада 2017 р.  м. Дніпро/Кам'янське

 

Відкритий чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н.

група А (Харків) 03 – 07 квітня 2017

група Б (Київ) 07 – 09 квітня 2017

Збірна Харківської області

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР Я. Клочкової

АРЕНА м. Тбілісі

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

Ватерпольна академія О. Баркалова

група В (Львів) 02 – 04 квітня 2017

група Г (Дніпро) 04 – 06 квітня 2017

"Динамо" м. Ужгород

КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ № 3

КЗ ЛОР "ЛУФК" - СОК "Євроспорт"

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко

 

Збірна м. Маріуполь

Збірна м. Одеса

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

ІІ тур з 19  по 23 червня 2017 р.   м. Харків (група І)

ІІ тур з 19 по 23 червня 2017 р.    м. Дніпро/Кам'янське (група ІІ)

ІІІ тур з 23 по 27 жовтня 2017 р.  м. Дніпро/Кам'янське

 

 

Відкритий чемпіонат України серед юнаків 2005 р.н.

група А

група Б

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

Збірна Харківської області

Ватерпольна академія О. Баркалова

"Динамо" м. Ужгород

ВК м. Ужгород

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

Збірна Київщини

група В

група Г

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

Збірна м. Одеса

"Динамо-Леви"

ДЮСШ № 3 м. Львів

СОК "Євроспорт" м. Львів

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко м. Львів

КВВС "Аквапарк"

з 06 по 11 червня 2017 р.  м. Дніпро

 

Відкритий чемпіонат України серед юніорок 1999 р.н.

з 10 по 12 листопада 2017 р.  за призначенням

 

Відкритий чемпіонат України серед юніорок 2001 р.н.

з 25 по 27 листопада 2017 р.  за призначенням

 

Н А Ш І   П А Р Т Н Е Р И:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2016-2017

(чоловіки)

 

СУПЕР ЛІГА

 

Клуб

Місце

«Динамо» м. Львів

1

Збірна Харківської області

2

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

3

Збірна м. Маріуполя

4

 

 


 

ВИЩА ЛІГА

 

Клуб

Місце

Збірна Київщини

 

Збірна Харківської області - 1

 

ХДВУФК № 1 м. Харків

 

СДЮШОР Клочкової - ХДВУФК № 1

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

Збірна Харківської області - 2  
 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

 (жінки)

 

Клуб

Місце

"Харків'яночка" Харківська обл.

1

СДЮШОР № 9 м. Київ

2

"Краматорськ" Донецька обл.

3

"ДНУ-Дніпро" м. Дніпро

4

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 1999 р.н.)

 

Клуб

Місце

 Збірна Харківської обл.

 

ХДВУФК № 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 2001 р.н.)

 

Клуб

Місце

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової

 

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

 

СОК "Євроспорт"

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеса

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"

 

Збірна м. Львів

 


 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2003 р.н.)

 

 

Клуб

Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

КЗ ЛОР ЛУФК-"Євроспорт"

 

"Динамо" м. Ужгород

 

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР

Я. Клочкової

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

АРЕНА м. Тбілісі

 

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

 

Ватерпольна академія

О. Баркалова

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

13

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко

14

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

15

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2 16
 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2005 р.н.)

 

 

Клуб

Місце

"Динамо-Леви"

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

 

Ватерпольна академія О. Баркалова

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

 

КВВС "Аквапарк"

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко м. Львів

 

СОК "Євроспорт" м. Львів

 

ДЮСШ № 3 м. Львів

 

Збірна Київщини

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

ВК м. Ужгород

 

"Динамо" м. Ужгород