*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Календар Юніори, юніорки, юнаки, дівчата

Відкритий чемпіонат України серед юніорів 1999 р.н.

група А (Харків) 20 – 22 березня 2017

група Б (Маріуполь) 20 – 22 березня 2017

Збірна Харківської області - 1

Збірна Харківської області - 2

ХДВУФК № 1

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

Збірна м. Маріуполь

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

Збірна Київщини

КЗ ЛОР "ЛУФК" – ДЮСШ № 3

ІІ тур з 28 квітня  по 02 травня 2017 р.  м. Дніпро/Кам'янське

ІІІ тур з 22 по 26 серпня 2017  р.           м. Дніпро/Кам'янське

 

Відкритий чемпіонат України серед юніорів 2001 р.н.

група А (Харків) 13 – 17 лютого 2017

група Б (Дніпро) 13 – 17.02.2017

Збірна Харківської області

ХДВУФК № 1

СДЮШОР Я. Клочкової

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

Збірна м. Маріуполя

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

Збірна м. Одеса

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

КЗ ЛОР "ЛУФК"

ДЮСШ № 3 м. Львів

СОК "Євроспорт"

ІІ тур з 03  по 07 липня 2017 р.          м. Харків

ІІІ тур з 20 по 24 листопада 2017 р.  м. Дніпро/Кам'янське

 

Відкритий чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н.

група А (Харків) 03 – 07 квітня 2017

група Б (Київ) 07 – 09 квітня 2017

Збірна Харківської області

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР Я. Клочкової

АРЕНА м. Тбілісі

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

Ватерпольна академія О. Баркалова

група В (Львів) 02 – 04 квітня 2017

група Г (Дніпро) 04 – 06 квітня 2017

"Динамо" м. Ужгород

КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ № 3

КЗ ЛОР "ЛУФК" - СОК "Євроспорт"

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко

 

Збірна м. Маріуполь

Збірна м. Одеса

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

ІІ тур з 19  по 23 червня 2017 р.   м. Харків (група І)

ІІ тур з 19 по 23 червня 2017 р.    м. Дніпро/Кам'янське (група ІІ)

ІІІ тур з 23 по 27 жовтня 2017 р.  м. Дніпро/Кам'янське

 

 

Відкритий чемпіонат України серед юнаків 2005 р.н.

група А

група Б

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

Збірна Харківської області

Ватерпольна академія О. Баркалова

ВК м. Ужгород

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро-1

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро-2

група В

група Г

СДЮШОР № 9 м. Київ

Збірна м. Одеса

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко  м. Львів - 2

ДЮСШ № 3 м. Львів-2

ДЮСШ № 3 м. Львів-1

СОК "Євроспорт" м. Львів

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко м. Львів - 1

КВВС "Аквапарк"

з 06 по 11 червня 2017 р.  м. Дніпро

 

Відкритий чемпіонат України серед юніорок 1999 р.н.

з 10 по 12 листопада 2017 р.  за призначенням

 

Відкритий чемпіонат України серед юніорок 2001 р.н.

з 25 по 27 листопада 2017 р.  за призначенням

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10