*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 03 по 07 квітня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Столяров С.Б. (Н.К.).

 

  Виклики

 

1 день, 03.04.2017 р. (понеділок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

11.00

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1

Збірна Харківської області

2-18 0-5;0-4;1-5;1-4

2

12.30

ХДВУФК-1 - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

   СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2

27-1 6-1;7-0;8-0;6-0

 

2 день, 04.04.2017р. (вівторок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

3

12.00

"Арена", м.Тбілісі

Збірна Харківської області

9-10 2-2;2-2;4-2;1-4

4

13.15

   СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2

   СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1

3-10 1-3;0-1;0-4;2-2

 

3 день, 05.04.2017 р. (середа)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

5

09.45

ХДВУФК-1 - СДЮШОР ім.  Я. Клочкової

"Арена", м.Тбілісі

5-12 1-3;2-2;0-4;2-3

6

10.45

Збірна Харківської області

   СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2

18-1 4-1;4-0;5-0;5-0

 

4 день, 06.04.2017р. (четвер)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

7

12.00

"Арена", м.Тбілісі

   СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2

24-1 8-0;5-0;6-1;5-0

8

13.15

ХДВУФК-1 - СДЮШОР ім.  Я. Клочкової

   СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1

17-5 4-0;3-1;4-1;6-3

 

5 день, 07.04.2017 р. (п'ятниця)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

9

12.00

   СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1

"Арена", м.Тбілісі

3-15 1-4;0-6;1-2;1-3

10

13.15

Збірна Харківської області

ХДВУФК-1 - СДЮШОР ім.  Я. Клочкової

6-4 2-1;0-1;2-1;2-1

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України

серед юнаків 2003 р.н.

 

 

23.10.17 - 27.10.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи

серед жінок

 

 

04.10.17 - 08.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10