*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур (група В) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 02 по 04 квітня 2017 р. у місті Львові, на базі басейну "Динамо" відбувся І тур (група В) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Наумчик Є. Г. (Н.К.)

 

  Виклики

 

1 день, 02.04.2017 р. (неділя)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

08.30

ДЮСШ №3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

  СОК "Євроспорт" - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

20-4 6-2;3-1;6-1;5-0

2

09.45

"Динамо", м. Ужгород

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

26-3 8-0;7-2;3-1;8-0

 

2 день, 03.04.2017 р. (понеділок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

3

09.00

СОК "Євроспорт" - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

"Динамо", м. Ужгород

3-15 1-4;0-3;1-4;1-4

4

10.15

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

ДЮСШ №3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 6-14 3-1;0-5;3-4;0-4

 

3 день, 04.04.2017 р. (вівторок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

5

09.15

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

  СОК "Євроспорт" - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

7-7  

6

10.30

ДЮСШ №3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

"Динамо", м. Ужгород

10-5  

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

 

 

03.07.2017 - 07.07.2017

 

 

м. Харків, басейн НТУ "ХПІ"

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
Збірна Харківської області 1
"Динамо", м. Львів 2
"НТУ-ХПІ", м. Харків 3
  ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

Команда Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

м. Львів

1
Збірна Харківської області - 1 2

Збірна м. Маріуполя

3
Збірна Київщини 4

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
ХДВУФК №1, м. Харків 6

СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

ХДВУФК №1, м. Харків

7

Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
СДЮШОР №9, м. Київ 2
Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна Дніпропетровської області 4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
ДЮСШ №3, м. Львів 1
ВК м. Ужгорода 2

СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

"СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
  Збірна Харківської області 5
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

м. Львів

6
  СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

м. Харків

8
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

м. Харків

9
  КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
  "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

м. Львів

13
 

ВА ім. О. Баркалова,

м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
"АРЕНА", м. Тбілісі 1
"Динамо", м. Ужгород 1

КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

м. Львів

2

Збірна Харківської області

2
"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

ХДВУФК №1 - СДЮШОР

ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
Збірна м. Одеси 4

КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

м. Львів
5
СДЮШОР № 9, м. Київ 6
Збірна м. Маріуполя 6

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

м. Харків

7

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

Команда Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

м. Львів

1
Збірна Харківської області - 1 2

Збірна м. Маріуполя

3

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
ХДВУФК №1, м. Харків 5

СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

ХДВУФК №1, м. Харків

6

Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
Збірна м. Маріуполя 2

Збірна м. Одеси

3

Збірна Харківської області

4
СОК "Євроспорт", м. Львів 5

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

ХДВУФК №1, м. Харків

7

КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

ХДВУФК №1, м. Харків

9

ДЮСШ № 3, м. Львів

10