*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

XIII літня універсіада України 2017 року з водного поло серед чоловіків

З 15 по 19 травня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбудеться ХІІІ літня універсіада України 2017 року з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

  Регламент

 

1 день, 16.05.2017 р. (вівторок)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

12.00

Політехнік, м. Львів

Політехнік, м. Одеса

10-6 2-2;4-3;4-0;0-1

2

13.30

ХПІ - 1, м. Харків

ХПІ - 2, м. Харків

17-5 7-0;3-3;3-0;4-2

 

2 день, 17.05.2017 р. (середа)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам

3

09.45

ХПІ - 1, м. Харків

Політехнік, м. Одеса

14-2 3-0;5-0;1-1;5-1

4

11.00

ХПІ - 2, м. Харків

Політехнік, м. Львів

13-6 5-1;3-2;3-1;2-2

 

3 день, 18.05.2017 р. (четвер)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам

5

12.00

Політехнік, м. Львів

ХПІ - 1, м. Харків

2-10 2-4;0-2;0-3;0-1

6

13.15

Політехнік, м. Одеса

ХПІ - 2, м. Харків

4-10 1-2;1-3;0-3;2-2

 

 

 

 

 

Таблиця

 ХІІІ літня Універсіада України з водного поло

 серед чоловічих команд

15-18 травня 2017 р.                             м.Харків

п/п

Команди

1

2

3

4

Різниця м'ячей

Очки

Місце

1

Зб.Львівської області

 

2:10

0

6:13

0

10:6

3

18:29

-11

3

3

2

Зб. Харківської області-1

10:2

3

 

17:5

3

14:2

3

41:9

+32

9

1

3

Зб. Харківської області-2

13:6

3

5:17

0

 

10:4

3

28:27

+1

6

2

4

Зб. Одеської області

6:10

0

2:14

0

4:10

0

 

12:34

-22

0

4

 

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 5 39 1
 "ЛУФК", м. Львів 5 30 2
 Збірна Харківської області 5 21 3
 ВК "Маріуполь" 5 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце
CОК "Євроспорт", м. Львів

 

1 12 1
ДЮСШ №3, м. Львів

 

1 9 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

 

1 6 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

 

1 3 4
ВА ім. Баркалова, м. Харків 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: