*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

XIII літня універсіада України 2017 року з водного поло серед чоловіків

З 15 по 19 травня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбудеться ХІІІ літня універсіада України 2017 року з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

  Регламент

 

1 день, 16.05.2017 р. (вівторок)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

12.00

Політехнік, м. Львів

Політехнік, м. Одеса

10-6 2-2;4-3;4-0;0-1

2

13.30

ХПІ - 1, м. Харків

ХПІ - 2, м. Харків

17-5 7-0;3-3;3-0;4-2

 

2 день, 17.05.2017 р. (середа)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам

3

09.45

ХПІ - 1, м. Харків

Політехнік, м. Одеса

14-2 3-0;5-0;1-1;5-1

4

11.00

ХПІ - 2, м. Харків

Політехнік, м. Львів

13-6 5-1;3-2;3-1;2-2

 

3 день, 18.05.2017 р. (четвер)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам

5

12.00

Політехнік, м. Львів

ХПІ - 1, м. Харків

2-10 2-4;0-2;0-3;0-1

6

13.15

Політехнік, м. Одеса

ХПІ - 2, м. Харків

4-10 1-2;1-3;0-3;2-2

 

 

 

 

 

Таблиця

 ХІІІ літня Універсіада України з водного поло

 серед чоловічих команд

15-18 травня 2017 р.                             м.Харків

п/п

Команди

1

2

3

4

Різниця м'ячей

Очки

Місце

1

Зб.Львівської області

 

2:10

0

6:13

0

10:6

3

18:29

-11

3

3

2

Зб. Харківської області-1

10:2

3

 

17:5

3

14:2

3

41:9

+32

9

1

3

Зб. Харківської області-2

13:6

3

5:17

0

 

10:4

3

28:27

+1

6

2

4

Зб. Одеської області

6:10

0

2:14

0

4:10

0

 

12:34

-22

0

4

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10