*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

З 29 квітня по 02 травня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

 

1 день, 29.04.2017 р. (субота)

      

гри

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

15.00

 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

Зб. Харківської області - 2

23-1

4-1;3-0;9-0;7-0

2

16.15

 Збірна Київщини

Зб. Харківської області - 1

5-7

3-5;1-1;0-0;1-1

3

17.30

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

СДЮШОР ім. Я. Клочкової

23-2

7-0;6-1;7-0;3-1

4

18.45

 "Меотіда", м. Маріуполь

ХДВУФК №1, м. Харків

21-5

3-1;6-1;8-1;4-2

               

2 день, 30.04.2017 р. (неділя)

 

5

15.00

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

Зб. Харківської області - 1

6-10

1-2;1-3;2-3;2-2

6

16.15

Зб. Харківської області - 2

 Збірна Київщини

3-15

0-5;2-3;0-4;1-3

7

17.30

ХДВУФК №1, м. Харків

 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

4-23

0-7;1-5;1-8;2-3

8

18.45

СДЮШОР ім. Я. Клочкової

 "Меотіда", м. Маріуполь

0-21

0-8;0-7;0-5;0-1

                 

3 день, 01.05.2017 р. (понеділок)

 

9

12.00

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

Зб. Харківської області - 2

10-4

0-0;4-1;4-1;2-2

10

13.15

 Збірна Київщини

ХДВУФК №1, м. Харків

18-9

8-1;3-3;5-3;2-2

11

14.30

 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

СДЮШОР ім. Я. Клочкової

28-0

8-0;4-0;8-0;8-0

12

15.45

 "Меотіда", м. Маріуполь

Зб. Харківської області - 1

8-9

3-2;0-2;1-1;4-4

           

4 день, 02.05.2017 р. (вівторок)

 

13

10.00

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

ХДВУФК №1, м. Харків

10-5

2-2;5-1;2-0;1-2

14

11.15

СДЮШОР ім. Я. Клочкової

 Збірна Київщини

0-17

0-3;0-6;0-2;0-6

15

12.30

Зб. Харківської області - 1

 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

5-5

2-3;0-1;3-0;0-1

16

13.45

Зб. Харківської області - 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

4-19

0-5;2-4;1-4;1-6

 

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 5 39 1
 "ЛУФК", м. Львів 5 30 2
 Збірна Харківської області 5 21 3
 ВК "Маріуполь" 5 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце
CОК "Євроспорт", м. Львів

 

1 12 1
ДЮСШ №3, м. Львів

 

1 9 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

 

1 6 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

 

1 3 4
ВА ім. Баркалова, м. Харків 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: