*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

З 29 квітня по 02 травня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

 

1 день, 29.04.2017 р. (субота)

      

гри

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

По періодам

1

15.00

 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

Зб. Харківської області - 2

23-1

4-1;3-0;9-0;7-0

2

16.15

 Збірна Київщини

Зб. Харківської області - 1

5-7

3-5;1-1;0-0;1-1

3

17.30

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

СДЮШОР ім. Я. Клочкової

23-2

7-0;6-1;7-0;3-1

4

18.45

 "Меотіда", м. Маріуполь

ХДВУФК №1, м. Харків

21-5

3-1;6-1;8-1;4-2

               

2 день, 30.04.2017 р. (неділя)

 

5

15.00

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

Зб. Харківської області - 1

6-10

1-2;1-3;2-3;2-2

6

16.15

Зб. Харківської області - 2

 Збірна Київщини

3-15

0-5;2-3;0-4;1-3

7

17.30

ХДВУФК №1, м. Харків

 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

4-23

0-7;1-5;1-8;2-3

8

18.45

СДЮШОР ім. Я. Клочкової

 "Меотіда", м. Маріуполь

0-21

0-8;0-7;0-5;0-1

                 

3 день, 01.05.2017 р. (понеділок)

 

9

12.00

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

Зб. Харківської області - 2

10-4

0-0;4-1;4-1;2-2

10

13.15

 Збірна Київщини

ХДВУФК №1, м. Харків

18-9

8-1;3-3;5-3;2-2

11

14.30

 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

СДЮШОР ім. Я. Клочкової

28-0

8-0;4-0;8-0;8-0

12

15.45

 "Меотіда", м. Маріуполь

Зб. Харківської області - 1

8-9

3-2;0-2;1-1;4-4

           

4 день, 02.05.2017 р. (вівторок)

 

13

10.00

СДЮШОР-ДНУ, м. Дніпро

ХДВУФК №1, м. Харків

10-5

2-2;5-1;2-0;1-2

14

11.15

СДЮШОР ім. Я. Клочкової

 Збірна Київщини

0-17

0-3;0-6;0-2;0-6

15

12.30

Зб. Харківської області - 1

 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

5-5

2-3;0-1;3-0;0-1

16

13.45

Зб. Харківської області - 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

4-19

0-5;2-4;1-4;1-6

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Кубок України серед чоловіків

 

 

22.09.17 - 24.09.17

 

 

м. Львів, басейн "НСБ ЛВС"

 

 

Трансляція:

24.09.17, 1130

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Кваліфікаційні змагання

Кубку України серед чоловіків

 

 

18.09.17 - 20.09.17

 

 

м. Київ,

басейн Палацу підводного спорту

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10