*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок

З 20 по 22 квітня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся ІІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок.

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

  Виклики

 

1 день, 20.04.2017 р. (четвер)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

12.00

СДЮШОР №9, м. Київ

"ШВСМ-ХПІ" - Збірна Харківської області

3-5 (1-1;2-1;0-2;0-1)

2

13.15

Збірна Донецької області

"ДНУ-Дніпро", м. Дніпро

8-4 (3-1;1-0;1-1;3-2)

 

2 день, 21.04.2017 р. (п'ятниця)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

3

12.00

"ДНУ-Дніпро", м. Дніпро

 СДЮШОР №9, м. Київ

5-11 (0-2;2-3;3-1;0-5)

4

13.15

"ШВСМ-ХПІ" - Збірна Харківської області

Збірна Донецької області

11-5 (3-0;2-0;3-1;3-4

 

3 день, 22.04.2017 р. (субота)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

5

11.45

Збірна Донецької області

 СДЮШОР №9, м. Київ

6-4 (1-1;2-0;1-2;2-1)

6

12.45

"ДНУ-Дніпро", м. Дніпро

"ШВСМ-ХПІ" - Збірна Харківської області

3-9 (0-2;1-4;0-2;2-1)

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10