*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІII тур відкритого XXVI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків

З 26 по 28 квітня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся ІІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

Судді: Антонюк О. В. (І-ша кат.), Бєлєвцов В. І. (МК), Гончаров С. В. (МК), Махарадзе Г. Т. (НК).

 

  Виклики

 

1 день, 26.04.2017 р. (середа)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

10.00

Збірна Харківської області

   "НТУ-ХПІ" ШВСМ, м. Харків

14-6 2-1;5-1;3-1;4-3

2

15.00

ВК "Маріуполь"

"Динамо", м. Львів

4-12 0-5;2-2;2-3;0-2

 

2 день, 27.04.2017р. (четвер)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

3

11.00

ВК "Маріуполь"

   "НТУ-ХПІ" ШВСМ, м. Харків

8-12 2-3;2-4;3-2;1-3

4

21.00

Збірна Харківської області

"Динамо", м. Львів

7-6 3-2;0-0;3-2;1-2

 

3 день, 28.04.2017 р. (п'ятниця)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

5

11.00

"Динамо", м. Львів

   "НТУ-ХПІ" ШВСМ, м. Харків

21-3 5-0;6-1;3-1;7-1

6

12.15

Збірна Харківської області

ВК "Маріуполь"

   

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н. (фінальний тур)

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10

 

Юніори 2004 р.н. (фінальний тур)

Команда Місце
Збірна Харківської обл.  
ДЮСШ "Динамо", м. Ужгород  
СОК "Євроспорт", м. Львів  
СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл.  
СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

 
ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів