*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

XXII міжнародний турнір з водного поло серед юніорів, присвячений пам’яті О. С. Баркалова

З 01 по 03 травня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся XXII міжнародний турнір з водного поло серед юніорів, присвячений пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона О. С. Баркалова.

 

Найкращий бомбардир турніру -  Ашанін Дмитро (зб. Харківської обл.).

Найкращий захисник - Толстіков Артем (ДЮСШ №3, м. Львів).

Найкращий воротар - Хонда Артем ("Гомель").

Найкращий гравець - Онищенко Григорій (СДЮШОР ім. Я. Клочкової ,  м. Харків).

 

Вітаємо призерів!

 

Призи надані нашим партнером "Турбо Україна".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 день, 01.05.2017 р. (понеділок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

14.00

СДЮШОР ім. Я. Клочкової

   Гомель

8-9 5-2;1-2;2-3;0-2

2

16.00

Збірна Харківської області

ДЮСШ №3, м. Львів

12-11 6-1;2-2;1-2;3-6

 

2 день, 02.05.2017р. (вівторок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

3

11.00

Збірна Харківської області

СДЮШОР ім. Я. Клочкової

7-10 2-2;2-2;3-3;0-3

4

12.15

ДЮСШ №3, м. Львів

   Гомель

4-10 0-5;0-2;2-1;2-2

 

3 день, 03.05.2017 р. (середа)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

5

09.45

Збірна Харківської області

   Гомель

9-11 1-4;3-1;3-3;2-3

6

10.45

ДЮСШ №3, м. Львів

СДЮШОР ім. Я. Клочкової

5-5 0-1;2-0;1-0;2-4

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Кубок України серед чоловіків

 

 

22.09.17 - 24.09.17

 

 

м. Львів, басейн "НСБ ЛВС"

 

 

Трансляція:

24.09.17, 1130

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Кваліфікаційні змагання

Кубку України серед чоловіків

 

 

18.09.17 - 20.09.17

 

 

м. Київ,

басейн Палацу підводного спорту

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10