*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

XXII міжнародний турнір з водного поло серед юніорів, присвячений пам’яті О. С. Баркалова

З 01 по 03 травня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся XXII міжнародний турнір з водного поло серед юніорів, присвячений пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона О. С. Баркалова.

 

Найкращий бомбардир турніру -  Ашанін Дмитро (зб. Харківської обл.).

Найкращий захисник - Толстіков Артем (ДЮСШ №3, м. Львів).

Найкращий воротар - Хонда Артем ("Гомель").

Найкращий гравець - Онищенко Григорій (СДЮШОР ім. Я. Клочкової ,  м. Харків).

 

Вітаємо призерів!

 

Призи надані нашим партнером "Турбо Україна".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 день, 01.05.2017 р. (понеділок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

14.00

СДЮШОР ім. Я. Клочкової

   Гомель

8-9 5-2;1-2;2-3;0-2

2

16.00

Збірна Харківської області

ДЮСШ №3, м. Львів

12-11 6-1;2-2;1-2;3-6

 

2 день, 02.05.2017р. (вівторок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

3

11.00

Збірна Харківської області

СДЮШОР ім. Я. Клочкової

7-10 2-2;2-2;3-3;0-3

4

12.15

ДЮСШ №3, м. Львів

   Гомель

4-10 0-5;0-2;2-1;2-2

 

3 день, 03.05.2017 р. (середа)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

5

09.45

Збірна Харківської області

   Гомель

9-11 1-4;3-1;3-3;2-3

6

10.45

ДЮСШ №3, м. Львів

СДЮШОР ім. Я. Клочкової

5-5 0-1;2-0;1-0;2-4

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н. (фінальний тур)

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10

 

Юніори 2004 р.н. (фінальний тур)

Команда Місце
Збірна Харківської обл.  
ДЮСШ "Динамо", м. Ужгород  
СОК "Євроспорт", м. Львів  
СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл.  
СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

 
ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів