*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів, м. Манчестер (Великобританія)

З 11 по 14 травня 2017 р. у місті Манчестері (Великобританія), на базі басейну "The East Manchester Leisure Centre" відбулися кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи з водного поло (юніори) серед команд Групи С: Україна, Великобританія, Ізраїль, Литва, Румунія.

 

 

 

1 день, 11.05.2017 р. (четвер)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

19.30

Україна

Ізраїль

11-5 Utdqx_croper_ru.jpeg

2

21.00

Литва

Великобританія

2-11 0-3, 1-1, 0-4, 1-3

 

2 день, 12.05.2017р. (п'ятниця)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам

3

19.30

Румунія

Литва

22-1 5-0; 4-0; 6-0; 7-1

4

21.00

Великобританія

Ізраїль

5-4 1-0; 0-0; 2-2; 2-2

 

3 день, 13.05.2017 р. (субота)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам

5

11.30

Ізраїль

Литва

13-6 4-0; 2-3; 3-1; 4-2

6

13.00

Україна

Румунія

7-8 2-2; 0-3; 5-1; 0-2
7 19.30 Великобританія

Україна

6-11 0-2; 2-4; 1-5; 3-0
8 21.00

Ізраїль

Румунія

3-16 1-4; 0-3; 1-3; 1-6

 

4 день, 14.05.2017 р. (неділя)

 

гри

Час

 

Команда (білі)

 

Команда (сині)

Рахунок По періодам

9

11.30

Литва

Україна

7-19 1-5; 1-3; 3-6; 2-5

10

13.00

Румунія

Великобританія

13-9 4-2; 2-1; 3-3; 4-3

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10