*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур (група І) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 19 по 23 червня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур (група І) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р. н.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

  Виклики

 

1 день, 19.06.2017 р. (понеділок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

11.00

Збірна Харківської області

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

27-2 6-1;8-0;6-0;7-1

2

12.15

СДЮШОР №9 - 1, м. Київ

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

0-26 0-8;0-3;0-10;0-5
3 13.30

"Арена", м. Тбілісі

КДЮСШ "Динамо"

м. Київ

25-3 8-2;7-0;8-0;2-1

 

2 день, 20.06.2017 р. (вівторок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

4

11.00

Збірна Харківської області

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

7-3 0-0;1-3;1-0;5-0

5

12.15

СДЮШОР №9 - 1, м. Київ

"Арена", м. Тбілісі

6-15 1-8;4-1;1-2;0-4
6 13.30

КДЮСШ "Динамо"

м. Київ

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова
12-4 5-0;1-2;1-1;5-1

 

3 день, 21.06.2017 р. (середа)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

7

11.00

Збірна Харківської області

СДЮШОР №9 - 1, м. Київ

16-1 6-0;4-0;3-1;3-0

8

12.15

КДЮСШ "Динамо",

м. Київ

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

2-13 1-3;0-2;0-5;1-3
9 13.30

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова
"Арена", м. Тбілісі 0-30 0-7;0-4;0-10;0-9

 

4 день, 22.06.2017 р. (четвер)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

10

11.00

Збірна Харківської області

"Арена", м. Тбілісі

2-11 2-4;0-2;0-3;0-2

11

12.15

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

2-17 0-5;1-3;0-2;1-7
12 13.30

СДЮШОР №9 - 1, м. Київ

 

КДЮСШ "Динамо",

м. Київ

3-10 0-4;2-0;0-2;1-4

 

5 день, 23.06.2017 р. (п'ятниця)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

13

11.00

Збірна Харківської області

КДЮСШ "Динамо",

м. Київ

25-4 7-1;4-3;4-0;10-0

14

12.15

"Арена", м. Тбілісі

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

9-5 2-1;4-2;3-1;0-1
15 13.30

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

СДЮШОР №9 - 1, м. Київ

11-2 3-1;2-0;4-0;2-1
Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 5 39 1
 "ЛУФК", м. Львів 5 30 2
 Збірна Харківської області 5 21 3
 ВК "Маріуполь" 5 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце
CОК "Євроспорт", м. Львів

 

1 12 1
ДЮСШ №3, м. Львів

 

1 9 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

 

1 6 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

 

1 3 4
ВА ім. Баркалова, м. Харків 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: