*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур (група І) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 19 по 23 червня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур (група І) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р. н.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

  Виклики

 

1 день, 19.06.2017 р. (понеділок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

11.00

Збірна Харківської області

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

27-2 6-1;8-0;6-0;7-1

2

12.15

СДЮШОР №9 - 1, м. Київ

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

0-26 0-8;0-3;0-10;0-5
3 13.30

"Арена", м. Тбілісі

КДЮСШ "Динамо"

м. Київ

25-3 8-2;7-0;8-0;2-1

 

2 день, 20.06.2017 р. (вівторок)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

4

11.00

Збірна Харківської області

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

7-3 0-0;1-3;1-0;5-0

5

12.15

СДЮШОР №9 - 1, м. Київ

"Арена", м. Тбілісі

6-15 1-8;4-1;1-2;0-4
6 13.30

КДЮСШ "Динамо"

м. Київ

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова
12-4 5-0;1-2;1-1;5-1

 

3 день, 21.06.2017 р. (середа)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

7

11.00

Збірна Харківської області

СДЮШОР №9 - 1, м. Київ

16-1 6-0;4-0;3-1;3-0

8

12.15

КДЮСШ "Динамо",

м. Київ

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

2-13 1-3;0-2;0-5;1-3
9 13.30

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова
"Арена", м. Тбілісі 0-30 0-7;0-4;0-10;0-9

 

4 день, 22.06.2017 р. (четвер)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

10

11.00

Збірна Харківської області

"Арена", м. Тбілісі

2-11 2-4;0-2;0-3;0-2

11

12.15

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

2-17 0-5;1-3;0-2;1-7
12 13.30

СДЮШОР №9 - 1, м. Київ

 

КДЮСШ "Динамо",

м. Київ

3-10 0-4;2-0;0-2;1-4

 

5 день, 23.06.2017 р. (п'ятниця)

 

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

13

11.00

Збірна Харківської області

КДЮСШ "Динамо",

м. Київ

25-4 7-1;4-3;4-0;10-0

14

12.15

"Арена", м. Тбілісі

ХДВУФК №1 -

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

9-5 2-1;4-2;3-1;0-1
15 13.30

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

СДЮШОР №9 - 1, м. Київ

11-2 3-1;2-0;4-0;2-1

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Кубок України серед чоловіків

 

 

22.09.17 - 24.09.17

 

 

м. Львів, басейн "НСБ ЛВС"

 

 

Трансляція:

24.09.17, 1130

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Кваліфікаційні змагання

Кубку України серед чоловіків

 

 

18.09.17 - 20.09.17

 

 

м. Київ,

басейн Палацу підводного спорту

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10